Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JezboX
    Dobry den, mate polevku? Nebo jak to tam bylo *1*
  • C-BEAM
    tak ale aj prvý Deus mal svoje problémy, čo sa týka obtiažnosti to bol absurdne nastavený damage zbraní, čo čiastočne rieši Shifter mod ale i tak by sa ho niektorým zbraniam zišlo zvýšiť aj 3-4x a iným zase poriadne znížiť (DTS bol absurdný). Ale to bolo v tej dobe bežné.

    Hrozne mňa štve že HR nešiel skoro nijak hlbšie modovať a určite sa to nezmení. Keby bolo možné do HR vytvárať levely s poriadnym leveldizajnom a meniť všemožné parametre augmentácií a zbraní stala by sa z neho na PC kultová hra, takto je len ďaľšia v poradí.
  • to jsou kecy, ty taky neznáš všechny hlavní města všech 50 Amerických státu. Např. hlavní město Kansasu co? Nic. takže pššt..
  • Aby ses nedivil před 15 lety si taky moc lidí nepřectavovalo že budou moc mít v kapse stolní počítač a jak se to od té dobry změnilo, vezmi si že první lidi s robotickými protézami už je.
  • To ze amici nepoznaj kde je jaky stat ani s mapou a pletou si hlavni mesta zemi atd i v hlavnich zpravodajstvich je holy letama provereny fakt. A od toho se odviji dalsi jejich realie
  • Hmhm. Vypada to jako HR snad to ale bude lepsi.
  • nuz aj ja sa zaradujem medzi namotanych ludi, som plny ocakavani, teraz som aj zabludil na metacritics a zostal som prekvapeny, ake vysoke hodnotenie ma human revolution, mne tam vadilo AI a suboje podobne ako v bioshock seriii su tazke len na zaciatku, po par argumentaciach sa obtiaznost meni na easy, comu este napomaha, ze nie je problem upgreadnut takmer vsetko, toto v DE1 rozhodne nebolo mozne a v SS2 uz vobec nie, nuz teda uz len cakat na oznamenie datumu..
  • ve třech minutách vzbudit emoce bez toho, aby to bylo efektní. Tak OMFG řekní příklad...
  • Lukyz
    Z dnešního pohledu možná, ale první DeusEx vyšel v roce 2000 a odehrával se v 2052 *3*
  • nightborne
    OMFG proč by nutně muselo být efektní? Vzbudit náladu, nějaké emoce a uvést do děje lze i jinak než "wow efekty".
  • Ilusiveman
    Traler je skvělej, stylovej. Přidávám na seznam "must buy".
  • omg je to intro. To nemá se hrou nic společného a už tady rozumujete jaká hra bude. Intro musí být efektní, ne že se tam tři minuty bude někdo plížit a pak se vyhne bossovi. OMFG chápeš to?
  • nightborne
    No jasně, ono to ŠLO, ale snažil jsem se mluvit spíš o tom celkovým vyznění a atmosféře... krom toho, když je první trailer plný superefektních komb a fatalit, člověk se neubrání pocitu, že právě tohle je styl, který vývojáři od svých hráčů preferují - a na to prostě musím remcat =).
  • No tak jestli si hral Stealth, tak pri vplizeni za nepritele jsi mel vzdycky moznost uspat nebo zabit... po uspani probehla animacka s efektnim chvatem, pri zabiti probehla animacka s cepelema :)
  • ja ti teda nevim, ale muj JC Denton byl v Hong Kongu v prvnim dile naboostovanej hlavne co se tyce skoku a padu z vejsek, takze jsem tam skakal z patra do patra a z jednoho toho mrakordapu jsem si zkratil cestu oknem rovnou na ulici misto abych jel pomalym vejtahem 10 pater - mluvime o prvnim dile :D
  • už se těším, první DE i DE:HR byly výborné hry. Jen si myslím, že je posadili do moc blízké budoucnosti, rok 2100 až 2200 by byl reálnější
  • tak ono ty stereotypy pomáhájí přiživovat i např. naši politici. Zeman figurka Kremlu. Babiš bývalý STBák atd..
  • C-BEAM
    páči sa mi ako sa niektorí ľudia snažia za každú cenu obhájiť americké stereotypy o našich krajinách, až je to také milé *1* určite by z teba mali radosť.
  • Myslím, že představivost mám dobrou, ale dobře. Samozřejmě můžeš mít pravdu, koneckonců několik národností už tu máme :D Přesto si myslím, že se jedná opět jen o školáckou chybu. Ale to ukáže asi až čas (finální hra).
  • Chybi ti predstavivost. Muze se klidne stat, ze tu bude nekolik narodnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit