Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ
    jestli je podle oficiálního sčítání jenom 5% tak je tu hodně nelegálních přistěhovalců
  • Ten plechovej golem vypadá trochu jako Letho ze druhýho Zaklínače.
  • Deus Ex + Praha = češi budou ejakulovat nad Cyber punkovým Václavákem...
  • jakubc
    Přesně tak, je to zdaleka nejméně realistická pasáž univerza Deus Ex. :-D
  • "Ceske" veci v traileru:

    vyvesni stit "Mramor"
    "evropska" architektura
    napis "POLICIE" na zlodusich
    satelitni zaber na CR/Prahu
    Ivan Berk - prime suspect for the bombing [Ruzicka Station, Prague]

    + ve skenech z nejakeho toho casopisu se zminuje ghetto augmentovanych lidi v Praze (tusim "Utulek Station" a "Golem City")
  • Nejlepší hra se zas vrátí YES! Konečně něco pořádný...!
  • to asi nebude ingame screeny a trailer co? Tak by mohli ukázat radší gameplay než tyhle render videa. Jinak se samozřejmě těším..
  • Nejhorší by asi bylo, kdyby s tou hrou přišlo i nějaké rozhřešení celého konfliktu ala mass effect 3. HR skončil pěkně otevřeně, a jak se píše v článku, závěrečné rozhodnutí nemělo kdovíjak velký dopad na dění po celém světě. vrací se to zpět k adamovi. doufám, že u toho i zůstanou, aby to prostě bylo o něm na pozadí všech konspirací. ale zároveň je důležité, aby se to nerozmělnilo jako assassins creed
  • Pokračování human revoolution? I've never asked for this...
  • Blbejsi prispevek jsem snad necetl. Opravdu kamo, mel by si prestat videt vsude klise, protoze to jestli je nekde nejaky klise (jakoze tady absolutne nikde neni), vubec neni dulezite.
  • maros.goc
    ten aug tam mal dosť výrazný ruský prízvuk, čo vieš, možno bude Česko satelitom Ruska v tom čase :D
  • Jako představa, že v Česku roku 2029 vznikne aktivní hnutí odporu je stejně ujetá, jako představa, že by do týdne nebylo rozkradeno :D
  • Lol
  • Mě by bohatě stačil trochu komplexnější level design ala Harvey Smith, jinak mi bude stačit víc toho samého.
  • maros.goc
    očekuj info, s ktorým príde o nejaký čas Game Informer v najnovšom čísle :)

    http://steamcommunity.com/app/337000/discussions/0/611702631236340999/
  • Ne že bych podporoval nějakou masivní migraci do Česka, ale cizinci tvoří necelých 5% obyvatel ČR. Proto nemám rád tuhle hysterii typu: "za chvíli tu nebudou žádný Češi". A tohle platí dvojnásob pro muslimy, kterých je tu necelý procento.
  • Augmentovaná plastová okna *1*
  • Deus Ex: HR pro me byla vyborna hra takze na tohle se hodne tesim ,skoda jen Deus ex :the fall..priserne ovladani
  • Nemyslim si, ze by bylo potreba nejak zvlast vylepsovat, uplne mi staci dalsi zajimavy pribeh ze sveta Deus Ex.
  • Trailer mi dosti připomíná Temný rytíř povstal.

    Dosti se těším, zatím nejlepší cyberpunk série kterou jsem měl tu možnost zahrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit