Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HNUS stejne jako Minecraft a Mííínusujte jak je libo Vas nazor me moc nezajima *15* *15* *15* *15*
  • Doufám, že to bude dělat zase v javě aby se to sekalo i na těch nejlepších kompech, bude švanda
    • Taky že to dělá v Javě, v ničem jiném on dělat nebude.
      • walltar
        No jo nebýt to v javě tak to není ono ... Já nechápu co ho u javy tak drží *9*
        • Lenost a fakt,že má dost fandů, kteří budou bránit cokoliv, co udělá. Tak proč se otravovat s něčím lepším než Java?

          Doufám, že ty fanboye aspoň pořádně obere se Scrolls.
  • Já nechápu proč v dnešní době dělá někdo něco s takovouhle grafikou,když to srovnám s Call of Dutý:Moderní Warfere 3,tak je prostě na první pohled vidět,že to je odfláknutý
    • Srovnavat to s hrou,ktera po graficke strance ve sve kategorii take zrovna nezari.No nevim *1*
      Ale jinak taky nechapu,proc dalsi hru dela v dost podobnem vizualnim stylu.
      U toho minecraftu to docela sedi,ale delat takhle dalsich 20 her?
    • BLADIA-AMNESIA
      Dalsi ret4rd co srovnava nesrovnatelne...

      Btw minecraft se mi zda propracovany mnohem vic nez vsechny moderni CoD dohromady. Ale co, nemohu srovnavat jablka s hruskami.
    • Vůbec nerozumím tomu proč mne mínuskujete když mám pravdu
      • jindra.veliky
        na Indie hry se nesmi nadavat...to ti Ucho spocita *9*
      • walltar
        Já vůbec nechápu proč se v dnešní době snaží ještě někdo takhle trollovat.
        • Ale to není trollování'to je pragmarické srovnání dvou her
          • walltar
            To je srovnání grafiky hry s tech demem něčeho čemu se ještě hra nedá říkat. Třeba už původní minecraft kdyby měl grafiku kvality MW3 tak by musel mít i voxelový fyzikální engine protože jinak by to vypadalo dost divně ty realisticný postavy a stromy a k tomu kostky. A kdyby tam všechno tohle bylo tak by to nejenom trvalo naprogramovat asi 50let, ale ještě by člověk potřeboval PC čerstvě dovezené z NASA. Takže fakt pragmatický srovnání ....
  • jindra.veliky
    to vypada priserne a trapne...
    • Tentokrat se k tomuto nazoru priklanim...Na rok 2012 teda rozhodne neni na co koukat...pred 20 lety bomba ted max na mobil--
    • jdu si pro lajky: sam vypadas priserne a trapne zrzku
      • jindra.veliky
        za 50 budes mit slevu na shop.tiscali.cz/
        • ty jsi ale blbec jindro
  • walltar
    Abych řekl pravdu tak mě u minecraftu vždycky překážela jedna věc .... velikost kostek. Ta kostka tvořící svět byla prostě moc velká na to, aby se z ni dalo něco kloudného postavit. Doufám, že pokud bude 0x10c pořád založené na kostkách, že je aspoň zmenší. Jinak škoda taky, že pořád dělá v javě ta se imho moc na takovouhle hru nehodí.
    • editor interieru je vicemene jednoduchy 3D editor s ruznyma snapovacima funkcema
      http://www.youtube.com/watch?v=L-rbH58p1wg&feature=player_detailpage#t=153s
  • "První video z 0x10c připomíná sci-fi Minecraft"

    Co presně v tom videu vám připomíná Minecraft? Mě totiž vůbec nic.
    • PS: jo, tebe tam vůbec nic nepřipomíná... proč by vlastně mělo? :)
    • jindra.veliky
      hnusne stylizovana grafika *5*
    • no přece takový to trčící brčko dole :D
  • každej pprumerenj zak prvniho stupne zš vi ze v tom roce uz nebude vesmir jestvovat
    • walltar
      Tak to bych chtěl ty žáky potkat protože musí mít nějaké extra znalosti na žáky prvního stupně základní školy, když sami vědci, kteří se tomuhle věnují celý život mají teorie, které jsou od 20+ miliard let do 10na150let ....

      Dneska pořádně nevíme, co se vlastně stalo na začátku vesmíru a žáci základní školy už ví za jak dlouho bude konec. Fíha co dneska ty děti na základce neučí co?
      • bobsh
        no psát na klávesnici očividně ne, soudě podle jeho příspěvku *1*
  • No uz aj games.cz robi bulvar co. To video, ma to mimochodom aj v nazve, je test video ! Je to len ukazka niektorych moznosti noveho enginu a nezobrazuje ani nema nic spolocne s 0x10c. Citate obcas vobec aj tie spravy po sebe ked ich napisete ? Popripade si ich aj pred vydanim overite ? Mimochodom ani sa neda ocakavat ze by sa technologicky Notch nejak posunul, aj ked financie uz asi na to ma, lebo asi to znovu robi komplet v Jave kde sa nejake graficke orgie ocakavat nedaju.
    Inak celkovo mam pocit ze Notchovy trochu z toho ruplo a asi z neho bude taka one title star bud bude robit klony Minecraftu alebo len nevyrazne veci.
    • Já si myslím, že to, že se hned nevrhl na nějaký šílený projekt s hollywoodskou grafikou a pokračuje v tom, v čem se asi cítí nejlíp, je velmi rozumné. Jinak já ho moc nesleduju, ale takové ty řeči jak mu ruplo a kdesi cosi mi to přijdou přehnané. Podle mě to je člověk, který se "celebritou" nikdy nechtěl stát a občas si se svou pozicí moc neví rady. Zaznamenal jsem plno situací, že nějaký jeho nepodstatný tweet rozpoutal internetovou bouři nebo že po něm novináři ihned chtěli komentář k nějaké události, o které toho ani neměl šanci moc vědět, ze zdvořilosti jim něco řekl a pak to zas po herních mediích putovalo jako strašná kontroverze. Myslím si, že být v takové pozici musí být občas dost náročné.
      • Hmm priznavam ze moja reakcia bola prehnana a osobne ho nepoznam takze tazko sudit do akej miery je to jeho "praca" a do akej to z neho robia media. Na druhu stranu to jeho vymedzovanie sa voci indie je jeho praca a jeho vyjadrenia, a tie jeho tweety su tiez niekedy pekne uletene. Mimochodom staci si pozriet posledne fotky z kancelarii mojangu alebo velka minecraft party. Ako v pohode sak ma na to peniaze, na druhu stranu cas a ludia ukazu ci mu znova prejde low cost grafika a mozno kopia minecraftu (akurat ze to bude scifi). Cas ukaze co sa nakoniec z 0x10c vyklube
        • No to je právě ono - pořád to částečně bere tak, že ty tweety jsou takové neformální jako by to psal jen pro své známé nebo fanoušky. Zaručuju ti, že někteří jiní (hlavně indie) vývojáří mají ty tweety mnohem víc šílené, akorát to nikdo neřeší. Udělal velmi zajímavou a kvalitní hru, která "explodovala", média z něj dělají nějakého herního vůdce a proroka, protože takové postavy potřebují. S tou kanceláři jsem to nějak nepochopil, něco jsi naznačil, ale nějak nevím co (fotky jsem viděl)... Jako že by lidi 0x10c klidně hráli a považovali za kvalitní, ale když teda mají takové kanceláře, tak nebudou? Moc mi to nedává smysl. Jasně, uvidíme, co z 0x10c bude, to můžeš ostatně říct o jakékoliv jiné připravované hře.
    • nevim co vsem ruplo v hlave, notch je stale na zacatku vyvoje a rad ukazuje jeho fanouskum (kterym to video bylo urceno, nikoliv siroke verejnosti) jak vyvoj postupuje stejne jako to delal u MC.. lidi to komentujou jako by ta hra mela byt hotova a vyjit za tejden.. jinak s 0x10c ma to video spolecnyho editor interieru (viz. stary zaznamy streamu na twitch.tv)
    • ales.smutny
      Jen se jmenuje 0x10c test a vydal ho persson...ale jinak s tou hrou vlastne nema nic společného :))
      • Chapem ze kritka nie je nikdy prijemna ale ak sa chcete ironicky dotahovat prosim. S hrou, opakujem hrou 0x10c to video naozaj nema nic moc spolocneho, maximalne ukazuje potencionalne moznosti grafickeho enginu na ktorom pravdepodobne pobezi. Ale neukazuje nic z interfejsu, postav, pribehu, hernej logiky proste nic. Toto neni ani alfa to je proste len tech test.
        • kdyby ses opravdu zajimal o 0x10c tak vis ze video obsahuje objekty vytvorene v editoru interieru a fyziku.. jinak taky nesouhlasim s tim bulvarnim titulkem, minecraft s 0x10c ma spolecnyho maximalne autora..
  • Robotron3
    Každopádně ještě tak rok vývoje, a už by to mohlo vypadat aspoň jako Quake 2.

    Neee, to bylo krutý,... nebo ne? :)
    • Zerathus
      http://www.youtube.com/watch?v=qjhtjDnneLQ *3*
      • Vidlec
        Je to z roku 2010.
  • Asi si říkám o přibití na kříž od radikálních fanboyů Minecraftu, nicméně - jsem jedinej, komu to přijde jako totální blábol? Kdyby to nebylo od Notche, věnoval by někdo tomuhle videu víc než pět vteřin života? Není chlubení se dynamickými světly v roce 2012 na úrovni zastavování kolemjdoucích s tím, ať se podívají, že můj telefon není připojený drátem a stejně může volat?
    • dal bych ti deset plusů, ale jde jen jeden :)

      samozřejmě je to děsná pakárna... ovšem záleží na tom, zda to vůbec někdy někdo koncipoval jako "ukázku ze hry pro lid" a jestli se to vůbec mělo dostat mezi lidi, nebo to jen někde někdo vyšťoural...
    • Robotron3
      Stejně to určitě ani neprogramoval, to je pravděpodobně nějaký plugin, který se tam dá přidat do pár minut :)
      • Programovat to pravdepodobne programoval pretoze jeho programovanie este stale bavi. Co sa tyka grafiky tak to zasa nie je zle na to ze je to cele v Jave. A kedze cela hra je vyvyjana v Jave neda sa ocakavat ze to bude mat grafiku ako Unreal Engine. Na druhu stranu je fakt ze Mojang zacina trpiet urcitou schizofreniou. Na jednej strane su v podstate Indie studio, aj ked tusim Notch sa dost proti indie vymedzuje, na druhej strane uz maju dost financii aby svoju produkciu posunuli o level vyssie, teda minimalne co sa technologie tyka.
        • Robotron3
          To by bylo dost hloupý, programovat od základu složitější fyziku a osvětlení, ale jestli je to to, co chce a baví ho to... I když v každý knížce o programování je na začátku napsaný jako zlatý pravidlo, nikdy nevynalézejte znovu kolo. Což tohle by přesně bylo, protože takových už hotových free věcí je celá řada.
          • Hej robi to cele kompletne. Davnejsie som cital s nim rozhovor alebo nejaki jeho tweet, uz sa nepametam, kde akurat riesil ako sa najprv vytesoval ze ma hotovu fyziku a nasledne na to po par dnoch zasa bol rozladeny ze mu blbnu kolizie hlavne co sa tyka schodov. Nemam moc prehlad v jave a knizniciach pre javu ale nemyslim si ze zrovna v nej bude nejake kvantum implementacii fyziky a hlavne dostatocne optimalizovanych na rychlost. Hmm ale kto vie, teraz ma napadlo ze mozno aj su vdaka androidu ktory bezi v podstate nad javou (dalvikom).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit