Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Takovou slabotu bych být Notchem zatím neukazoval. I když hra mě docela zajímá.
  • Vypadá to, že 0x10c bude mít trošku větší grafické možnosti. Dynamické osvětlení, hezky je vidět jak i ta obrazovka emituje barevné světlo na ruku a projektily vypadají, že způsobují za sebou nějaké vzdušné víření, které způsobuje pohyb žárovky a drátu. Hezké. :-) *14*
    • pohyb zarovky zpusobuje nejaka testovaci funkce (notch to kdesi psal)
  • Od zruseni singlu v minecraftu muze zapomenout, ze si od neho jeste neco koupim. Kdyby to alespon neprineslo vsechny ty neduhy multaku :(
    • A v čem máš konkrétně problém?:)
      • Zmizela "hladkost" hry, jestli neopravi ani to co tam pribylo po verzi 1.2.5 tak uz to ani nehraju. Ty poskakujici a propadajici potvoraci je vazne opruz
        • Zajímavé. Já jsem po přechodu "ze singlu na lokální multiplayer" rozdíly nepoznal.
          • Vazne?! A co ty zombie, nez je prastis tak chodi normalne a potom ze zaseknou a cumi. Creeper bouchne jeste nez ho vubec prastis kvuli lagu. Vlaste vsechno na tebe nejdriv skoci nez to vubec zareaguje na nejakej uder. Sorry ale nechci tady o tom napsat celou knizku, strasne me to rozciluje, kdyz si na to jen vzpomenu :(
            • walltar
              Hmm tak to vůbec nevím... já už sem minecraft neměl celkem dlouho zapnutý. Je to nějak podobný systém jako v posledním diablu, kde mě někdy tak lagoval single, že to bylo nehratelné?
  • ten Notch je ale borec, od dob Minecraftu už se konečně naučil dělat v enginu schody, takže si je lidi nebudou muset vyrábět sami, cool! :D
    • naopak, je to ukazka editoru interieru lodi (lidi si budou vyrabet schody) :P
  • walltar
    Toho tam zatím není moc vidět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit