Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Takovou slabotu bych být Notchem zatím neukazoval. I když hra mě docela zajímá.
  • Od zruseni singlu v minecraftu muze zapomenout, ze si od neho jeste neco koupim. Kdyby to alespon neprineslo vsechny ty neduhy multaku :(
    • A v čem máš konkrétně problém?:)
      • Zmizela "hladkost" hry, jestli neopravi ani to co tam pribylo po verzi 1.2.5 tak uz to ani nehraju. Ty poskakujici a propadajici potvoraci je vazne opruz
        • Zajímavé. Já jsem po přechodu "ze singlu na lokální multiplayer" rozdíly nepoznal.
          • Vazne?! A co ty zombie, nez je prastis tak chodi normalne a potom ze zaseknou a cumi. Creeper bouchne jeste nez ho vubec prastis kvuli lagu. Vlaste vsechno na tebe nejdriv skoci nez to vubec zareaguje na nejakej uder. Sorry ale nechci tady o tom napsat celou knizku, strasne me to rozciluje, kdyz si na to jen vzpomenu :(
            • walltar
              Hmm tak to vůbec nevím... já už sem minecraft neměl celkem dlouho zapnutý. Je to nějak podobný systém jako v posledním diablu, kde mě někdy tak lagoval single, že to bylo nehratelné?
  • Reakce pro Take a guess
    Jasně skyrim, byl taky samý bug a kdo ví co ještě a je taky až moc oblíbený, já minecraft hrál od přechodu do bety a znám hodně dospělých lidí co to hrají, je to zábavná hra pro kreativní lidi a především sandbox, přestal jsem to hrát několik měsíců zpět, už mě to vůbec nebavilo, problémů je tam dost, ale jinak jsem spokojený, za pár prašulí zábava přes rok
    • >Je to zábavná stavebnice pro kreativní lidi.

      Fixed that for ya, bro. Hra tomu prosím neříkej.

      Ale už se tady dostávám příliš daleko. Prostě už nějakou dobu nenávidím indie faux retro věci a indie diletantství. A nabubřelost indie developerů jako Phil Fish.
      • A nabubrelost a mnohdy i to diletantstvi u AAA vyvojaru ti nevadi?
        Ty delas jako kdyby toto existovalo jen na indie scene.
        Z indie sceny se vali mraky tuctovych a spatnych her,stejne tak jako u tech "velkych" her.
        Ale na rozdil od AAA her,se mezi indie hrama najde mnohem vice inovativnich a originalnich her.Duvody proc tomu tak je jsou snad jasne.
        • Nabubrleost a diletanstvo je zle ci je to Indie alebo AAA a v podstate v kazdom obchode alebo cinnosti to je zla vyzitka. Problem je ket niekto chce odomna za to diletantstvo peniaze. Zatial co AAA vydavatelia vykrikuju ze im klesaju pirjmi lebo zly pirati ale aby sa aj pozreli ze ake sr*cky to vydavaju a vstupili si trochu do svedomia to nie. No a na Indie scene je prave s oblubou vyhovorka ze sme Indie, je to retro alebo nemame na to peniaze (co vo vela pripadoch plati ale prave pri Mojangu nie). Mimochodom ja to Notchovy a Mojangu vobec neberiem, kludne nech to bude aj Minecraft 2.0 SciFi , len som zvedavy ci mu to ludia zozeru a znovu mu to prejde a ako som napisal zatial mam skor pocit ze je to one title man. Malo komu sa dari tvorit vzdy len originalne hry a stale prichadzat s niecim novym.
        • Ano, vadí. Ale tady se bavíme o indie hrách. Ne, nedělám jako by to bylo jen na indie scéně.
      • Je to hra
  • HNUS stejne jako Minecraft a Mííínusujte jak je libo Vas nazor me moc nezajima *15* *15* *15* *15*
  • Plná pravda o Minecraftu z úst ROCKCOCKa64.
    http://www.youtube.com/watch?v=SnhBQ311vb4

    Krátce - Minecraft je naprosto otřesná hra, možná decentní simulátor lega, Notch je línej blb a většina Minecraft fandů jsou buď děti nebo autisti.

    Žijte blaze.
    • Kozy
      minecraft byl zábavnej dokuď to byl singl, nevim já bych tyhlety sandboxy zakázal.
      • Ale i ten singl byl sandbox *1*
      • walltar
        Náhodou hrát na velkým serveru s lidma taky nebylo špatné.
        • Kozy
          Mě to nic neřeklo. Myslim že tomhle mluvil i pan Drda, že má rád multiplayerový hry ale vaděj mu tam ty lidi, nebo něco v tom smyslu. A u minecraftu jsem tohle měl. Hlavně mi vadila prakticky nulová motivace to hrát, vždycky jsem to hrál tak 2-3 dny a dost.
    • walltar
      Naprosto příšerná hra ... akorát zajímavé, že sem ji hrál a bavil sem se u ní přes půl roku.
      • A co jako? Co dělá tvůj názor validnější než ROCKCOCKův?
        • walltar
          Nahoře so psal, že to je pravda ne že to je názor ..... navíc já nepíšu názor, ale fakta. Názor je, že minecraft je dobrá hra (a ten názor je za ložený na faktu, že sem ho hrál půl roku a celou dobu mě bavil)

          A proč by můj názor měl být validnější nevím ... je to názor jednoho člověka stejně jako ten Barockův ... nebo jak se menuje.
          • Napsal jsem "pravda", protože slovutný ROCKCOCK64 ve svém komentáři jasně řekl, kde jsou objektivní chyby Minecraftu. Věci, které jsou prostě špatné a je jich hodně. Ale je jasné, že celé dohromady je to jeho názor. Názor hodný slova "pravda" podle mého názoru.

            Jistě, stejně jako GW2, i Minecraft tě může bavit, ale to nic neměni na tom, že je na něm tuny špatného, žije jen kvůli tomu, co pro něj dělají fandové i když Notch rejžuje, a má miliony retardovaných fanboyů.

            Minecraft je prostě kombinace stavebnic ze kterého se lidi z nějakého důvodů posr*li... asi nikdy neměli LEGO.

            Prostě přehypovaný nic jako většina indie her. Prostě ostuda. A všichni lidi, co dávají Minecraft videa na YouTube mají teplej hlas. Asi protože vědí, že na jejich videa čučí 12letí, tak se snaží znít jako jeden z nich.
            • walltar
              Jednu věc ale můžu říct ... ta cena tam nesedí. Imho je moc vysoká na takovouhle hru. Já sem minecraft koupil za 5 nebo 10€ a podle toho ho hodnotím ... ani sem nevěděl, že se teď prodává za 27$ ... to už by část těch peněz měli dostat modeři.

              A zatím jediná hra tohohle typu, která byla imho lepší nez minecraft byla terraria taky sem s ní trávil hromadu času. A jenom málokterá hra se přiblížila času, který sem ztrávil u minecraft nebo terrárie ... bude to pár MMO, Fallout1, Mafie1, Nexus, Supreme commander a Homeworld 2. Já hry hodnotím podle toho jak dlouho mě dokážou udržet a tím pádem se minecraft dostal do kategorie kde sou jedny z nejlepších her co sem hrál ať je tam kolik chce nedostatků.
            • Uuups, no need to take a guess anymore. *3*
            • Slovutný, protože souhlasím s naprostou většinou toho, co říká ve svých videích. Chce aby hry byly zábava, aby měli dobrou grafiku, byly originální, aby nebyly jen cash grab atd.

              Ne, RC nezní tak teple jak Minecraft videa. Poslechni si Minecraftaka. Ten má hlas jako by mluvil ke třídě na základce. (To protože mluví.)
            • walltar
              Proč je ten maník slovutný? Já osobně najdu skoro na každé hře špatné věci a i dost ostatních her žije z obsahu co vytváří fanoušci.

              Btw ... nevšiml sis, že ten maník co dělá ti video taky zní teple? Třeba to dělá pro 12ti letý co nemjí rádi minecraft.
    • Ses chudak *1*
      • Copak? Radši si mazej dát Minecraft.
        • Minecraft nehraju
          • Aspoň jedno chytrý rozhodnutí v tvým životě
            • Haha,ty ses vazne chudak *1*
  • Vypadá to, že 0x10c bude mít trošku větší grafické možnosti. Dynamické osvětlení, hezky je vidět jak i ta obrazovka emituje barevné světlo na ruku a projektily vypadají, že způsobují za sebou nějaké vzdušné víření, které způsobuje pohyb žárovky a drátu. Hezké. :-) *14*
    • pohyb zarovky zpusobuje nejaka testovaci funkce (notch to kdesi psal)
  • Robotron3
    Každopádně ještě tak rok vývoje, a už by to mohlo vypadat aspoň jako Quake 2.

    Neee, to bylo krutý,... nebo ne? :)
    • Zerathus
      http://www.youtube.com/watch?v=qjhtjDnneLQ *3*
      • Vidlec
        Je to z roku 2010.
  • No uz aj games.cz robi bulvar co. To video, ma to mimochodom aj v nazve, je test video ! Je to len ukazka niektorych moznosti noveho enginu a nezobrazuje ani nema nic spolocne s 0x10c. Citate obcas vobec aj tie spravy po sebe ked ich napisete ? Popripade si ich aj pred vydanim overite ? Mimochodom ani sa neda ocakavat ze by sa technologicky Notch nejak posunul, aj ked financie uz asi na to ma, lebo asi to znovu robi komplet v Jave kde sa nejake graficke orgie ocakavat nedaju.
    Inak celkovo mam pocit ze Notchovy trochu z toho ruplo a asi z neho bude taka one title star bud bude robit klony Minecraftu alebo len nevyrazne veci.
    • Já si myslím, že to, že se hned nevrhl na nějaký šílený projekt s hollywoodskou grafikou a pokračuje v tom, v čem se asi cítí nejlíp, je velmi rozumné. Jinak já ho moc nesleduju, ale takové ty řeči jak mu ruplo a kdesi cosi mi to přijdou přehnané. Podle mě to je člověk, který se "celebritou" nikdy nechtěl stát a občas si se svou pozicí moc neví rady. Zaznamenal jsem plno situací, že nějaký jeho nepodstatný tweet rozpoutal internetovou bouři nebo že po něm novináři ihned chtěli komentář k nějaké události, o které toho ani neměl šanci moc vědět, ze zdvořilosti jim něco řekl a pak to zas po herních mediích putovalo jako strašná kontroverze. Myslím si, že být v takové pozici musí být občas dost náročné.
      • Hmm priznavam ze moja reakcia bola prehnana a osobne ho nepoznam takze tazko sudit do akej miery je to jeho "praca" a do akej to z neho robia media. Na druhu stranu to jeho vymedzovanie sa voci indie je jeho praca a jeho vyjadrenia, a tie jeho tweety su tiez niekedy pekne uletene. Mimochodom staci si pozriet posledne fotky z kancelarii mojangu alebo velka minecraft party. Ako v pohode sak ma na to peniaze, na druhu stranu cas a ludia ukazu ci mu znova prejde low cost grafika a mozno kopia minecraftu (akurat ze to bude scifi). Cas ukaze co sa nakoniec z 0x10c vyklube
        • No to je právě ono - pořád to částečně bere tak, že ty tweety jsou takové neformální jako by to psal jen pro své známé nebo fanoušky. Zaručuju ti, že někteří jiní (hlavně indie) vývojáří mají ty tweety mnohem víc šílené, akorát to nikdo neřeší. Udělal velmi zajímavou a kvalitní hru, která "explodovala", média z něj dělají nějakého herního vůdce a proroka, protože takové postavy potřebují. S tou kanceláři jsem to nějak nepochopil, něco jsi naznačil, ale nějak nevím co (fotky jsem viděl)... Jako že by lidi 0x10c klidně hráli a považovali za kvalitní, ale když teda mají takové kanceláře, tak nebudou? Moc mi to nedává smysl. Jasně, uvidíme, co z 0x10c bude, to můžeš ostatně říct o jakékoliv jiné připravované hře.
    • nevim co vsem ruplo v hlave, notch je stale na zacatku vyvoje a rad ukazuje jeho fanouskum (kterym to video bylo urceno, nikoliv siroke verejnosti) jak vyvoj postupuje stejne jako to delal u MC.. lidi to komentujou jako by ta hra mela byt hotova a vyjit za tejden.. jinak s 0x10c ma to video spolecnyho editor interieru (viz. stary zaznamy streamu na twitch.tv)
    • ales.smutny
      Jen se jmenuje 0x10c test a vydal ho persson...ale jinak s tou hrou vlastne nema nic společného :))
      • Chapem ze kritka nie je nikdy prijemna ale ak sa chcete ironicky dotahovat prosim. S hrou, opakujem hrou 0x10c to video naozaj nema nic moc spolocneho, maximalne ukazuje potencionalne moznosti grafickeho enginu na ktorom pravdepodobne pobezi. Ale neukazuje nic z interfejsu, postav, pribehu, hernej logiky proste nic. Toto neni ani alfa to je proste len tech test.
        • kdyby ses opravdu zajimal o 0x10c tak vis ze video obsahuje objekty vytvorene v editoru interieru a fyziku.. jinak taky nesouhlasim s tim bulvarnim titulkem, minecraft s 0x10c ma spolecnyho maximalne autora..
  • Připojoju se k názoru, že udělat jednu hru a ještě bez financí alá minecraft je dobrý...grafika je sice hnus ale byla to indie...todle už zavání fakt lemplovstvím...minecraft něco vydělal tak nevidim důvod tomu dávat stejnou grafiku....jo vlastně vidim protože "jůůů ono to má podobnou grafiku jako minecraft ale přidal tam ty úžasný efekty, to bude stejná bomba"

    čistě marketingovej tah spojenej pravděpodobně s lemplovstvím...protože oprostit se od vizuálního a herního konceptu minecraftu by chtělo asi nějakej i nějakej nápad...
    • Jo přesně tak.

      Těšíš se na ty 10/10, co to dostane?
  • každej pprumerenj zak prvniho stupne zš vi ze v tom roce uz nebude vesmir jestvovat
    • walltar
      Tak to bych chtěl ty žáky potkat protože musí mít nějaké extra znalosti na žáky prvního stupně základní školy, když sami vědci, kteří se tomuhle věnují celý život mají teorie, které jsou od 20+ miliard let do 10na150let ....

      Dneska pořádně nevíme, co se vlastně stalo na začátku vesmíru a žáci základní školy už ví za jak dlouho bude konec. Fíha co dneska ty děti na základce neučí co?
      • bobsh
        no psát na klávesnici očividně ne, soudě podle jeho příspěvku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit