Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    to vypada priserne a trapne...
    • Tentokrat se k tomuto nazoru priklanim...Na rok 2012 teda rozhodne neni na co koukat...pred 20 lety bomba ted max na mobil--
    • jdu si pro lajky: sam vypadas priserne a trapne zrzku
      • jindra.veliky
        za 50 budes mit slevu na shop.tiscali.cz/
        • ty jsi ale blbec jindro
  • Zase ty odpudivý kostky? :( Když už chce někdo použít kostičkovanou retro grafiku tak by to měl udělat alespoň s trochou vkusu.
  • Vidlec
    To světlo vypadá jako ze Source engineu.
  • Já nechápu proč v dnešní době dělá někdo něco s takovouhle grafikou,když to srovnám s Call of Dutý:Moderní Warfere 3,tak je prostě na první pohled vidět,že to je odfláknutý
    • Srovnavat to s hrou,ktera po graficke strance ve sve kategorii take zrovna nezari.No nevim *1*
      Ale jinak taky nechapu,proc dalsi hru dela v dost podobnem vizualnim stylu.
      U toho minecraftu to docela sedi,ale delat takhle dalsich 20 her?
    • BLADIA-AMNESIA
      Dalsi ret4rd co srovnava nesrovnatelne...

      Btw minecraft se mi zda propracovany mnohem vic nez vsechny moderni CoD dohromady. Ale co, nemohu srovnavat jablka s hruskami.
    • Vůbec nerozumím tomu proč mne mínuskujete když mám pravdu
      • jindra.veliky
        na Indie hry se nesmi nadavat...to ti Ucho spocita *9*
      • walltar
        Já vůbec nechápu proč se v dnešní době snaží ještě někdo takhle trollovat.
        • Ale to není trollování'to je pragmarické srovnání dvou her
          • walltar
            To je srovnání grafiky hry s tech demem něčeho čemu se ještě hra nedá říkat. Třeba už původní minecraft kdyby měl grafiku kvality MW3 tak by musel mít i voxelový fyzikální engine protože jinak by to vypadalo dost divně ty realisticný postavy a stromy a k tomu kostky. A kdyby tam všechno tohle bylo tak by to nejenom trvalo naprogramovat asi 50let, ale ještě by člověk potřeboval PC čerstvě dovezené z NASA. Takže fakt pragmatický srovnání ....
  • No fakt nevim proc se rozcilujete...Vypada to opravdu strasne...tak strasne jako minecraft..Jak jsem nekdo da svuj nazor hned po nem pasete jak mago*i.No ruku na srdce...ttohle melo vychazet v dobe amiga atd---a ne v 21 stoleti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit