Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se na to těším, vypadá to fajn. Vypadá to na výrazný posun v hratelnosti a možná i odklon od repetitivnosti, který byl pro mě v jedničce téměř nepřekonatelný. Příběh podle mě bude OK (teda doufám, že bude mít hlavu a patu, ale zatím to vypadá že jo) a že to neodpovídá Tolkienovu dílu.....třeba to bude i lepší, co my víme
  • TheGGG
    je mě úplně jedno co by si o tom myslel nějaký tolkien, jeho schopnosti vytvořit lore byly sice maximální, ale knihy jako takové... no řekněme, že kdyby bylo po tolkienovi tak se např půlku filmů řeší kravinky a na bitvy tam zbude pět minut. Lotr má prostě super lore a tolkien byl talent, ale je třeba se posunout od fascinovaného čtyřiceti stránkového popisu listů do dýmky k něčemu epičtějšímu. Tato hra vypadá naprosto luxusně a kdo kritizuje ukázku, tak tomu už se nelze zavděčit a hraní ho už asi nebaví... konečně fantasy hra kde dostaneme masivní bitvy, epické střety a brutální souboje. Nemesis systém působí naprosto vymazleně a ukázka mě nadchla tak že jsem si předobjednal. Na to že to je alfa to skutečně působí moc dobře... ah jsem rád že si ještě dokáži hry užít a nejsem jen chodící vak žluči...
    • Chápu z jakýho konce na to jdeš, ale uvědom si, že J.R.R.T. nepsal pro uslintaný masy, co potřebujou tempo alespoň 10 vyobrazení dekapitací, znásilnění a "OMFG on ho bodnul do zad, to jsem vůbec nečekal", jinak se ani nedostanou přes prolog. Tahle hra nemá nic společného s Tolkienovým dílem, až na tak to jméno. Důkaz toho, nehledě na vkus, prachy vždycky vedou a protože to vydělá takhle o pár statisíců navíc, tak se hra zkrátka bude krýt za jedno z největších děl své doby v oblasti fantasy nehledě na to, jak přitom s*re na jeho odkaz.

      Jinak zasazení stranou hra je savage af *5*
      • TheGGG
        tolkien by neocenil ani ty filmy z původní trilogie... ovšem ano, já prostě nevidím nic hlubokého na tom číst si 30 stran popisku chlupatých chodidel, když za tu dobu už třeba GRR Martin stihne pět vražd a tři rapy, a Erikson sice jen dvě vraždy, ale taky osm dějových linek a pět nasra*ých bohů... navíc toto je inspirováno lotrem a na tom není nic špatného....
        • Martin taky rapuje?
    • Takhle to dopada, kdyz fanboy CoD udela rozbor Tolkienova dila.
      • TheGGG
        ano, není to artová izometrická hra s milionem statistik, to zdejší gameři nepřekousnou... hry hraji kvůli epickým momentům a zábavným situacím, ne abych se nudil. Tolkien vymyslel moc dobré lore, ale akční scény jsou bída vedle moderních fantasy a to je fakt...
    • Epic a epický nejsou synonyma.
      • TheGGG
        všichni pod 30 let ty slova používají jako synonyma, takže by to chtělo poptat se pravnuka jak se dnes mluví...
        • Strašně. Včera jsem v autobuse zaslechl dva školáky. Patrně řešili nějakou hru a tolik zkomolených a vyskloňovaných anglických slov jsem v jedné větě už dloho neslyšel. Co všechno vykraftují a z jakých rezoursek, kde něco byldnou, někoho kilnou, kam plejsnou bejsku, jen aby je někdo nevyrejdoval. Děs.
          • TheGGG
            tak mluvím v šalině nahlas taky, abych triggernul lidi jako ty...
            • Neni, vzdyt ma prece fotku Dzastinka, jeeeezis...
            • stejnej dem*nt jak jack koukam... pochop, ze jsi uplne stejnej anonym jako vsichni ostatni tady.
            • TheGGG
              cokoliv anonymku... *3* *14*
            • spis jsi peknej lofas
    • "konečně (...) hra kde dostaneme masivní bitvy"
      ty jsi asi nehrál staričký mount and blade nebo Total war warhammer. Tohle pusobi naprosto smešne, i když souboje 1 na 1 jsou fajn.
      • TheGGG
        nah bobánku, nebudu ti snad muset vysvětlovat rozdíl mezi RTS hrou a rubačkou že? A stařičký mount and blade nemá draky a obry...
        • ja jen rikam že ve srovnaní s bitvou kde je 300 npc (mount and blade) pusobí tohle dobývaní hradu trochu usmevne. a poslední TW ma tak paradni grafiku že po zazoomováni vypada skoro líp jako tohle. Holt nekompromisní PC výkon...
          • jo mountblade má super grafiku. byla super už v roce 2008, kdy to vyšlo. a proto ji nezměnili v žádným následujícím releasu.
            • TheGGG
              nemá super grafiku, vypadá to strašně, ale ty jsi to myslel jak ovtip co?
          • TheGGG
            rozhodně nemá TW lepší grafiku, nemluvě o tom, že animace a AI jednotlivých postav tam funguje na mnohem omezenější úrovni. Každopádně jen ty jsi schopný přijít s radou typu, kdo chce hrát hack and slash/stealth hru ať si koupí TW a zazoomuje... jeez a ten MaB vypadal a vypadá tragicky nemluvě o tom, že bez nějakého fantasy modu je to nuda
        • Naštěstí nemá.
          • TheGGG
            proto ta série taky skoro nikoho nezajímá, leda až do toho někdo udělá GoT mód LoL
  • Hra z prostředí PP + design z PP Jacksona... asi bych měl jako fanoušek skákat radostí, ale když vidím co se odehrává na obrazovce, tak nás asi rotace Tolkiena zachvílí vychýlí z oběžné dráhy, na přímou cestu do slunce *16*
  • bukrr
    Talion také prošel faceliftem? *13*
  • no ja jsem si vsiml, ze kdyz hlavni postava s nekym bojuje ostatni stoji a cekaji...nekdy to pusobi az komicky, kdyz dorazite skreta a boss se jako ze uz na vas rozbehne, ale v tu chvili zacnete boj s dalsim skretem a bosak se poslusne zastavi, div neudela 2 kroky zpet a ceka....
    • TheGGG
      jinak by to asi bylo dost nemožné, mít souboje s desítkami nepřátel kdy na tebe všichni útočí najednou...
      • v batmanovi to slo a to nemel zadne takove ultimatky jako tenhle nestastnik
        • TheGGG
          tam taky útočili po jednom a batman měl asi tak milion vychytávek... jinak je očividné, že toto je speciální naboostovaná postava pro ukázku, kde je cílem předvýst všechny schopnosti a ne dokola umírat, proto působí tak OP
          • v mount and blade taky utočili všichni najednou a to je jak stará hra?
            • TheGGG
              taky ten soubojový systém je tragický a většina bitev je o chumlu postav co drží meč nad hlavou a ťukaj se navzájem do přileb, dík, to vynechám...
    • Inquisitor
      Tak zase na druhou stranu je to alfa, takže tam ještě nebude úplně všechno vychytaný.
      • ale takhle funguje "AI" už od prvního Assassins Creed
        • p.s.
          i když oni to nedelali ti sami lide ani ubisoft, ale podobnost tam je, proto mne to spletlo
  • Luckiller
    Takže po "inspirováním se" souboji z Batman Arkham a šplhacím systému z Assassíina přidávají "postav si armádu a dobyj svět" jak z Mount and Blade? *3*
  • Ach jo, vypadá to jako pěkná slátanina.-( Atmosféra Shadow of Mordor je zcela pryč. *10* *10* *10*
  • Inquisitor
    Celkem působivý, to se musí nechat.
  • Mne se to libi teda brutalne! Vypada to na opravdu velku skalu moznosti,jen je treba se to naucit takhle hrat :) Miluju LOTRa,jednicka me bavila - pro mne neni co resit
  • Morraw
    *14* *14* *14* Je jen velmi velmi málo her, kde ve mě jejich nečekané pokračování vyvolá nespoutané nadšení. A Shadow of War je jedna z nich. Na hru mám jen maximálně pozitivní vzpomínky a tohle vypadá na rozšíření původních nápadů. Nic víc si nemůžu přát.

    A jako třešnička na dortu tahle fantastická sběratelská edice *14*
    https://www.xzone.cz/download/products/SoW_Collector_MULTI_ENG.jpg
    • Veskoslav
      8 táců je naprosto přepálená cena.
      • Morraw
        O kvalitě modelu ve sběratelce se dá zatím spekulovat, ale ty samostatně stojí mnohdy několik tisíc. 6k by byla příjemnější cena, ale já si tohle nenechám utéct.
      • Magnetickej prsten vlády na lednici - co víc si může fanoušek Tolkiena přát? No skoro cokoliv jiného...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit