Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyhle herní žánry se smrskly na věci "jen" od Nintenda u Wii a DS, protože se firmě nepodařilo dostatečně oslovit hardcore hráče. Naopak, v dobách NES a SNES byla spousta her i od třetích firem. A jak jsem se zmínil, docela dost záleží na tom, jestli náhodou grafika 3DS nebude dostatečně dobrá, aby lidé neviděli důvod pro lepší (X360 a PS3 dnes také nabízí grafiku horší než PC, ale stále dostatečně dobrou). Pokud bude grafická stránka 3DS dostatečná na to, aby hardcore hráči dali spíše přednost 3D efektu než ještě jemnější grafice, bude to pro Sony problém.

    BTW předloňská E3 byla docela dobrá (Red Steel 2, Dead Space: Extraction, Resident Evil: Darkside Chronicles, k tomu věci od Nintenda). E3 v roce 2008 byla strašná (Wii Music).

    Stále nechápu, proč by firma vyrábějící i jiná elektronická zařízení (včetně levných a nepříliš kvalitních) měla vždy jít přes výkonnější HW. Já, pokud bych byl akcionářem, pak bych chtěl, aby firma šla tam, kde mi nejvíce vydělá.

    Podstatně menší skupina než v době PS1/N64/Saturn resp. PS2/Xbox/GameCube.
  • O to je divnejsi, ze se Sony opet profiluje do segmentu hitech modniho doplnku, namisto cileni na hrace. Snad to maji dobre spocitany...
  • Stálo $250, viz http://en.wikipedia.org/wiki/Psp#Launch
  • ales.smutny
    Kodžima tvrdí, že ano, ale berme jej s rezervou. Nicméně tech dema z MGS4, Lost Planet 2 a Yakuzy ukazují, že na tom rozhodně není špatně a blíží se.
  • Většinou se tyhlety všechny herní žánry smrsknou "jenom" na věci od Nintenda. Nebo je to snad ted u Wii či DS jinak? Snad si ještě pamatuješ předlonskou konferenci big N na E3. To už si i většina fanoušků říkala WTF?
    Já myslel že se bavíme o Sony a Nintendu. Nebo jsou snad Sencor a Hyundai také výrobci videoherních zařízení.
    Jinak Sony a Microsoft se vydávají cestou většího výkonu než Nintendo. A 100 milionu proti 85, není podstatně menší skupina. To že si tuto část dělí, je věc jiná. Wii bylo až doted na tu casual samo.
  • To sice ne, ale ma to mensi displej, ktery budi iluzi jemnejsi grafiky. Viz PSone tituly na PSP, ktere subjektivne vypadali lip nez na televizi :-).
  • rage
    350$ se vam zda hodne? a mate vubec predstavu kolik stalo psp pri jeho uvedeni do prodeje?
  • Sony by melo konecne pochopit, ze lide na handheldech nechteji hrat "velke" tituly z obyvakovych konzoli. Nerku-li za takovyhle prachy, ktery musi vysolit 2x.
  • Ono to má grafický výkon PS3 ?
  • A jak muzeme jako pretahovat pozice z PSP do PS3, kdyz PSP nema L2 a R2 ?
  • Mám otázka k čemu je ten touchpad na druhý strně ??
  • Launch cena 3DS má být v přepočtu do CZK (původní údaj byl v USD, takže je otázka, s jakým kurzem CZK vs USD pracovali) 4500 v USA, v EU a GB 6500. Takže těch předpokládaných cca 7 tisíc (350 *19, i když je dollar v současnosti níž) není podle mě zase tolik. Pravdou ovšem zůstává, že rozhodne kvantita a kvalita her dostupních při releasu.
  • Ano, zde vidím hlavní problém tohoto zařízení. Hra pro iPhone/iPod Touch bude 5x levnější než pro PSP2. Dokud nebude solidní nabídka her, tak na to kašlu. Stále jsem nedohrál spoustu her na PSP1.
  • V PS3 grafice asi tezko, ale bude to podobny.
  • Tak tohle vypadá fakt dobře (nehledě na cenu). Už se těšim, jak si tohle za 5 let pořídim z bazaru a budu na tom pařit Killzone v PS3 grafice..
    existují už nějaká videa na internetu?
  • A nebude to třeba tím že obě firmy cílí na úplně jinou část trhu, v obou případech? Viz. třeba i ten předběžný line-up o obou handhaldů. Sony je výrobcem i jiných elektronických zařízení, takže u nich lze předpokládat že půjdou vždy přes výkonější HW. Fakt nevím co je na tom zajímavého. Mě tohle přijde naprosto normální.
  • Jak to dopadlo? No jednoduše, prodeje přibližně v poměru dva ku jedné pro Nintendo, v obou případech.
  • Ještě by jsi to měl napsat na Hrej, a už to budeš mít všude. A jak pak že to v minulých případech dopadlo?
  • sleepless
    Bude používat i paměťovky (flash), zatím blíže neurčeno v jakých velikostech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit