Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zenske maju smolu, on je zadany uz s Biancou.
  • ten byl už v DA 2 a vypadá stejně, náhodou docela v pohodě týpek s kuší, měl jsem ho v partě, je to schopný kosič a zajímavá postava
  • vsetky zahranicne preview bud chvalia alebo minimalne pozitivne hodnotia, takze budem verit radsej skusenejsej vacsine. okrem toho cim zasadnym sa odlisuje diablo 3 od diabla2 a diablo 2 od diablo 1 ? v podste stale len chodite a klikate na prisery... takze treba rovnaky blby argument ako sa spomina v tomto clanku aplikvat aj na ine serie a diablo 3 by malo dostat iba 2/10. lebo neprinasa nic originalne iba maximalne vylepsuje vsetko z predchadzajucich dielov.... DA si to vska uz dovolit nemoze, pri nom je to nemyslitelne
  • Tak bohuzel je to bezna praxe v dnesni dobe :) Dokud neuvidim, tak nemohu soudit.
  • u NWN pouze k multiplayeru, singl byl bida
  • Jo, s AJ se dá ve valné většině případů souhlasit a navíc jeho recenze jsou vždycky zážitek :)
  • Jsou věci, které už se nevrátí... bohudíl a občas i bohužel.
  • To je pravda to, čeho se trochu na DA:I obávám... že to bude prostě plytké... nic, co jsme neviděli a nic, co jsme někde jinde nehráli, ale jen zabalené v novém hávu pro ty pravé herní cool týpky, kterým jde hlavně o grafiku a o to, jestli se postava pohybuje tak či tak a zda mu hůl levituje v ruce, či ji opravdu drží a podobné naprosto "zásadní" věci.
  • Pochopil jsi to špatně, ale to nevadí. Kdybych byl Ježíš, tak napíšu: ,,Odpouštím ti synu". Ale nejsem :).
  • Dragon age je dobrý, ale není dobrý natolik, abych za to utrácel peníze. Jako za co tam chtějí peníze? Možná bych si koupil jedničku, ale dvojka je špatná a co jsem četl o trojce, tak to bude také zklamání. Absolutně nechápu, proč si ukládat uloženou hru, když stejně ty díly na sebe nenavazují? Doufal jsem, že by to mohlo být něco jako skyrim, ale spletl jsem se... Navíc ti companioni jsou fakt k smíchu.

    Každej se zajímá o to, jak se jeho uložené rozhodnutí odrazí na příběhu, ale když pak zjístí, že skoro vůbec tak proč si přípravovat uložený data a vůbec utrácet za hovadinu.
  • zahodme dragon age a vratme se k neverwinter nights (i k multiplayeru :-)
  • preorder her od EA? jedině pokud máš chuť žít jako kaskadér *3*
  • flash789: teď finišuju solo s fighterem, kit berserk, ale zábavnější je samozřejmě taktika a víc postav, děláš chybu, že se k tomu nevrátíš, pokud tě nudí fighter, můžeš hrát dualclass, multiclass máš takové možnosti, můžeš udělat kensaie a pak z něj udělat zloděje nebo mága, jedna z nejlepších postav je cleric/ranger, ten má spoustu skvělých kouzel - má všechny kouzla clerica i druida. Mimochodem kouzel je ve hře tolik a dá se tak kombinovat, že klidně můžeš mít spoustu mágů a s každým namemorovaná jiná kouzla. Nikomu nechci vnucovat názory, ale jestli se ti líbí DA, tak by si měl bg dát ještě šanci, jinak BG myslím frančízu a né bg1, nejvíckrát jsem hrál bg 2, které teď popisuju. Možností kombinací povolání na dualclass je tolik, že ač hru znám skrz naskrz tak jsem některé ještě nevyzkoušel, chystám se na stalker/clerik
  • Jo, v pc se může očekávat ta velká lišta dole uprostřed. Pochybuji že by tam nechali UI z konzolí.
  • Odpověď je jednoduchá. Nedávejte preorder. A co že přijdete o skvělý meč nebo 20 minut hraní, hlavně ale nepro****te tisícovku. Já si nebudu předobjednávat ani TW3, ač si ho asi koupím na 99%. A až uvidíte recenze, pak se můžete rozhodnout. Věřit slibům herních vývojářů je mnohdy podobné jako věřit reklamě v telce a preorder politika není nic co by bylo jakkoliv prospěšné pro zákazníky.

    K demu. Vyplývá z toho logická věc. Jestli budou souboje zábavné, určitě to nebude v tom soubojovém módu na jednoduchou(a kdoví, jestli ten soubojový mod není uplně k ničemu). Otázka je, jaké budou souboje v taktickém módu na vyšší obtížnost, což koukám nikdo doteď až na vývojáře neví. Pak mě taky trochu straší to, že to přehnali s velkými čísly o rozloze světa pak tam narvali generický obsah, což lze v menší míře prominout, ale doufejme, že hlavní náplň hry bude hutná a zábavná. Takže ve výsledku je opatrnost na místě. Přesto se těším a skrytě v koutku duše doufám, že to nepokazí.
  • Neni. Kolik melo hratelne demo DA2? 20 minut? A bohate stacilo k tomu, aby si lide udelali obrazek.
  • Jakube, myslím, že by jsi měl raději trénovat svůj hokej, než hrát hry.
  • Ano. Konzole mají už od jakživa 6 (v tomhle případě 8) aktivních schopností. Mám pocit, že autor se buď ani na nic nezeptal, a teď nechce vypadat jako hlupák, nebo se jedná o záměrný hate.

    Co se týče kusů skály:
    "Dále mezi megality řadíme jednotlivé obří balvany, záměrně vztyčené, které se nazývají menhiry."
    - Dějepis pro gymnázia a střední školy, první díl (ISBN 978-80-7235-410-8)

    Přísahám, do učebnice jsem se podíval až teď. Nicméně, jak jsem si myslel, menhiry jsou jakousi podskupinou megalitů. O správnosti pojmenování menhir tedy musí rozhodnout obrázky, které momentálně nemohu najít. Označení megalit však podle citace nic nezkazí.
  • Nic proti, je to tvoje věc :)
  • Já to pochopil tak...že si jí "vyhupuje" hráčská obec sama, né že výrobce/distributor to vyhypuje, pokud jsem to pochopil špatně, tak moje omluva...přeci jen bylo ráno, nastartovat mozek chvíli trvá ))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit