Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musim rict, ze predevsim ten zacatek s tou hudbou na me udelal skvelej dojem a tesim se na tu podobnou TES atmosferu.. Doufam, ze to bude bomba. :)
  • Bez zvuku to šlo *3* A engine zdá se je, pro RPG hru, opravdu parádní i za skutečného pohybu. Jen se modlím, aby ho využili na maximum i u případného nového Falloutu.
  • američani trošku ujetí :D dojde Todd Howard a všichni hulákaj jak kdyby došel prezident :D
    • Fanoušci mají radost. *3* Já se taky těším až to vyjde.
  • GO IN THE WATER!!! Water Water Water *1*
  • Ocelot23
    Stejně bylo Best jak řekl, že to hraje na X Boxu a všichni fuuuj :D :D A pak se z toho musel vymluvit aby koza zůstala celá :D
  • Hra vypadá pěkně a vypadá, že se bude i kvalitně hrát, ale ty reakce diváků OMG prostě amíci. Pohled na krajinu a reakce publika OH MY GOD!!!! Proletí motýl a reakce: OH MY GOD UNBELIEVABLE. Vytáhne meč OH MY GOD YEEEAH. Bud je to předem nahraný (v to doufám) a nebo je to plný dementů a hrozí mě kolik jich je.
    • Mam z toho uplne stejne pocity. nebo byl sal plnej teenageru bez mozku :)
  • tak to je teda strasny, jak hra, tak ta telata v roli divaku
    • Ataker
      Co je na ní strašného? Asi nevím tolik toho co ty. :( Tak povídej jsem zvědavý...
  • Tak to budeš asi taky texaskej buran.
  • Ty diváci jsou skvělí xD
  • Nebylo by na skodu, kdyby jste clanky psali rychleji. V tomhle jste tezce za konkurenci.
    • Cajk
      konkurencí? Co já vidím tak to v současnosti games tvrdě válcujou..
      • mozna valcujou ale v rychlosti urcite ne .. snad vsechno se objevi driv na nekterem z jinych webu ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit