Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kajerik
    Kdybych byl na jejich místě já, tak tam také pořád pokřikuju *2*
    • Jako něco ve stylu. "Fůůůj, slabý, neumí, nechte mě vy chlapi ve smokingu!" *1*
  • Amíci se holt uměj bavit. Já jsem blbec a vůbec jsem se nesmál.
  • Jak vidím, tak rozdávali pivo zdarma. *1*
  • Celou dobu na to čumim a to je to tak dlouhý, nic moc kvalita a fanouškove do toho porad kricí a stejně mě to bavilo a nenudil jsem se ani chvilku. Když jsem videl 8minut diabla 3 v HD a bez zhulenejch fanoušků tak jsem po minute nudil.

    Btw : BUDE TAM TEMNÝ BRATRSTVO JOOO ! Ty já v oblivionu proste miloval
    *1*
    • MishKonn
      True.
  • Taky bych byl veselej kdybych byl tak sjetej jak oni a ještě přitom koukal na pečko
  • To prostředí je takový moc statický, když přestal kvedla páčkou tak jsem myslel, že se ta hra sekla, žádný nezůčastněný život, žádná fyzika vegetace :-|
    • hele uz takhle je to kompromis za kompromisem co se tyce grafiky (tim nerikam ze to vypada spatne .. z toho videa je stejne prd poznat) .. bez tak uz jen inventar staci jako duvod pro PC verzi takze treba tam se fyziky dockas ...
    • Vzhledově mě ta hra nechává chladným. Byť bych vzhled nebral jako jediný faktor, tak to zároveň souvisí i s tím, jak bohaté bude samotné prostředí a celý svět. Bohužel to oboje potřebuje hardwarový výkon, který konzole již nemají.
    • Hairy_Ass
      Byl tam pes, a nějaký ptáček ve městě. O vlcích, mamutech a jejich "doprovodu" nemluvě. Žádná fyzika vegetace? A kde v rpg je? Tohle není Crysis.
      • Tak třeba v Gothic sérii se vegetace alespoň pohupovala ve větru
        • podle mě tam jde prd vidět.. Oblivion měl taky dost pohyblivou vegetaci, pochybuju, že by to tu neudělali aspon něják decentně.. (třeba nefoukal vítr :))
  • MrSanta
    Budu věřit, že publikum byla veselá banda se silným sklonem k recesi.
    K samotné hře: jakožto ork jsem rád, že došlo ke změně u zbraňových skillů a je to nyní rozděleno na Two-Handed a One-Handed. Nebudu si muset vybírat mezi Blade a "Blunt" a zbyde tak prostor pro Blacksmithing a Enchanting (ano, Enchanting, já jsem totiž vzdělanej ork *1*).
    PS: Bethesda prý uvolní vlastní HD video z téhle prezentace, tak snad to není kachna a snad to bude mít lepší kvalitu.
  • Proč to pořád ukazují jenom v "FP" pohledu!? Vůbec nic neni vidět *10*
    • Hairy_Ass
      Vždyť tam je i pohled "třetí osoby". Nevím, na cos koukal. *7*
      • Pohled třetí osoby je tam zaplej ani né 5 minut...*7* což je škoda jelikož hra je v něm (na daleko lepší*1*).
        • Hairy_Ass
          Série TES je hlavně FP, ve třetí osobě to skoro nikdo nehraje, protože to až donedávna vypadalo hrozně (ve Skyrimu je to už o něco lepší).
          • A právě o tom mluvím *4* proč dělali lepší TP když ho pak ani neukazují. Jenom kvůli tomu že, Todd Howard rád hraje v FP tak hold musí být celá předváděčka v FP - navíc v ní bylo pramálo nových záběrů *9* u mě velké zklamání (myslím tím z videa nikoliv ze hry *4* na tu se moc těším)
  • haha, co krůček to výkřik, hoši z publika si zřejmě dali před prezentací pár loků Skoomy. A nebo byli dobře zaplacení:D
  • Fakt som na to nemal silu, publikum mi pripadalo výrazne pod vplyvom omamných látok... *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit