Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SEtH
    me ani tak nevadi ty na h..no textury, kdyz se mi hra co 3sec hryzne hned po dojeti uvodni animace, protoze jsem hru bezet ani nevidel. *1* *1* *1*
    • me se ani na notebooku nepusti....napise to program prestal pracovat :D a to nemam zadny orezavatko
  • Jinak dobrá hra.. o tom žádná..ale celou dobu jsem si připadal že hraju chudšího bratrance Falloutu 3.
    • WTF Fallout??? to snad nemyslíš vážně :-D
      • ale jo, osobně mi to fakt tak přišlo....možná je to jen tím post-apokalyptickým prostředím, boje s mutanty atd...prostě podobnosti tu snad vidí každej...za to ve falloutu větší svoboda.
  • fallout
    No musím říct, že mě tentokrát osvítilo když sem předobjednávku origa včas zrušil... protože jak to vidím tak se mi nezdá, že by problém s texturama v ID nějak řešili. *7*
    • Carmack rikal, ze je to problem s ovladaci a oni s tim nemohou nic delat.
      • fallout
        Na Bethesda blogu píšou, že v ID údajně dřou na opravách tak uvidíme. Osobně si myslím, že Bethesda bude na ID tlačit aby s tím něco udělali, jelikož by to mohlo vrhnout špatný stín na prodejnost RPG Skyrim, který je jejich letošním esem a to Bethesda určitě nebude chtít. To je můj názor...
        • Myslíš, tu samou Bethesdu, která vydává minimálně 10 patchů pro každou hru, kterou vypustí v absolutně nedodělané a neodladěné podobě jen díky pitomému vývoji primárně na konzole? Už úplně vidím Skyrim.
          • brrr, doufám, že se Todd pochlapí a nevydají paskvil, těch herních zklamání je už až tak dost :(
      • Zdroj: http://www.vg247.com/2011/10/07/driver-issues-plaguing-rage-on-pc-have-been-a-real-cluster-says-carmack/
  • nechápu za co mají lidi ty mínusky u kometářů o chybách viz: Ahoj, mate nekdo pri hre problem s navratem z Dead City zpatky na povrch? Zabil jsem obriho mutanta, vzal upgrade defibrilatoru, jedina cesta vede zpet k uzaveru kanalizace, ale nejde otevrit?

    Tu už zdejší retardace pokročila tak daleko. Se ptají zda máte někdo tento problém a nejakej jouda mu dá mínus? ste normální?
    • Takový příspěvky sem nepatří. Zde je reakční prostor k článku. A hlavně jsou ty lidi líný googlovat...
  • Máte někdo problém s padáním hry.. spadne mi i když chci třeba ukládat nebo i během hraní (zatím jsem si podstatě nezahrál).. prostě nevím co s tím? Jinak nový ovladače mám a to i co vydalo AMD jako opravný ovladače pro Rage.
  • Ahoj, mate nekdo pri hre problem s navratem z Dead City zpatky na povrch? Zabil jsem obriho mutanta, vzal upgrade defibrilatoru, jedina cesta vede zpet k uzaveru kanalizace, ale nejde otevrit?
    • Z každýho lvlu vede rychlá cesta do předchozí lokace...blbě se to vysvětluje, ale kažodpádně nechodíš celou tu cestu zpátky..
      • S tím souhlasím, hra mě dovede "za ručičku" zpátky k tomu poklopu přes dveře, které byly původně zavřené. Ale poklop nejde otevřít a jiná cesta z DEAD CITY CENTRAL nevede...
  • Ohledně textur, zde je návod na zprovoznění textur ve vyšším rozlišení 8096x, je potřeba mít ale odpovídající grafiku s min. 1.5GB

    http://www.geforce.com/News/articles/how-to-unlock-rages-high-resolution-textures-with-a-few-simple-tweaks
    • V tom navode je poznamka, ze to moze fungovat aj s 1 GB VRAM a mam to aj odskusane. Netreba sa bat a proste to staci odskusat. Ale netreba od toho ocakavat zazraky, pretoze indoor predmety a textury ostanu stale hnusne.
  • pokud vim tak Tom Willits se nejmenuje Tom ale Tim... http://en.wikipedia.org/wiki/Tim_Willits
    • To už tu bylo řečeno vícekrát, redakci to nezajímá *12*
  • Dohráno, doskakování textur mně rušilo asi prvních 10 sekund, pak jsem si na to zvykl (návody s konfigem nepomohly, ovladače aktuální beta) a vůbec mi to nevadilo, hra je totiž geniální a nějaké textury jsou vedlejší. Jednou mi spadla při ukládání a jednou jsem vypadl ven z mapy při jízdě výtahem - tu je video http://www.youtube.com/watch?v=OI5juh7fqD0 , jinak bez problémů 60 FPS po celou dobu i v nejtěžších bitkách (hlavně ke konci - věznice, elektrárna a vlčí doupě maso a nářez, ID v nejlepší formě vůbec) Hodnocení: 9
    • jesusek
      Jak dlouho trvalo to dohrát?
      • Statistika na profilu ukazuje hrací dobu 10h:55m. Ale to je čistý čas, byla tam ještě hromada loadů a opakování při smrti nebo nepovedených závodech, hrál jsem to 2 dny s malýma přestávkama. Pár side questů jsem vynechal, ale spoustu věcí jsem dělal navíc (třeba Bash TV jsem prošel komplet).
        • jesusek
          Ok, dík.
  • k této hře na kterou jsem se tolik těšil říkám jediné lidi nekupujte to *16* za takovou práci co odvel id soft by měli zkrachovat *10* po dvou hodinách hraní přestala hra komunikovat z Doomem4 si na tuto firmu dám pozor *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit