Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak od Carmacka jsem necekal nejak zazracny gameplay, ale predevsim revolucni technickou stranku. A ta nejen ze neni revolucni, ale navic spis az konzoloidni.
    Velke zklamani, preci jenom ocekavani zde byla znacna *7*
  • A este som zabudol dodat aku uzasnu fyziku ma tento technologicky skvost. Ziadnu. Jedine co je cool je animacia postav, hlavne ked ich postrelite do roznych casti tela. Preco sa ale nedaju rozbijat skla, urobit tma tym ze zostrelim neon? Preco je mnoho objektov hranatych ako v hrach spred desiatich rokov? A textury rozmaznute niektore take ze si hovorim naco, naco megatexture? Co je na to mega? Kde? Stalker s hires texture packom ma krasne textury a netreba mu ziadny megatexture. Carmack je svojim sposobom genius, Doom III ci Quake III su toho dokazom, ale ak tato hra mala ukazat co dokaze id5 engine tak to by som ako vyvojar veru nadseny nebol. Prepacte ze vam kazim nadsenie, ale mame s cim porovnavat a hlavne mame rok 2011 preboha.
    • Ano, Stalker s hires texture packom ma krasne textury, ale vdaka hires texture packu, pusti si vanilku, chod tesne ku stene a budes zvracat rovnako ako teraz u Rage. Takze podla tvojej formulky, si pockaj az bude Rage x rokov odladena stara hra s kopou hires modov a potom si porovnavaj :)
  • Mne to rozhodne nepripada ako hra roka a megaoriginalna grafika? Dizajn lokacii je sice vydareny a umelecke podanie je dobre ale inak mi ta hra pripada strasne sterilna, akoby som hral nejake leaknute alpha stage levely. Nie je to ani fallout ani fps, je to podla mna taky nedomysleny borderlands, ktory ma presne takisto nudil. Kludne to mohlo spravene ako Halflife 2 - so silnym pribehom a vybornou hratelnostou. To boli casy :) Ked som si pozrel ten vieorozhovor vyssie, musel som sa usmievat. Manazeri vedia taaaak dristat az to boli. Bohuzial je to dnesny trend a za cenu zarobit vam naklamu do oci nehorazne blaboly. Ja kazdopadne nevidim tych 5 rokov vyvoja. Doslova v nicom. Ak si to porovnate s Crysis z roku 2006, isto si uvedomite, ze na tom kusok pravdy bude... Pre mna velke sklamanie.
  • Neví někdo kdy to bude u nás na steamu?
  • Tak se nám tady zase opakuje legendární souboj z devadesátek Quake vs Duke Nukem. Tentokrát však jde o to, kdo je větší chcípák...
    • Felczar
      Lol, dobře ty. *1*
  • Návod jak si "fixnout" textury aby už nedoskakovaly: http://www.youtube.com/watch?v=OAezcX3dPOk máte to popsaný v subscibe (nebo jak se tomu nadává *1* )
  • nekde na minecraft foru jsem cet, ze novy ovladace pro RAGE znemozni hrat Minecraft :)
    • Tak to je přímo Sophiina volba *3* Raději zatím zůstanu věrný Minecraftu a počkám si.
      • Vy jste snad zkouřený..Bože Minecraft *9* to už bych rači šel okopávat brambory než tohle..
  • Tak dohrano, 9/10
    Mnoho nazoru v teto diskusi je neskonale hloupych a je videt, ze to kvuli problemum jen malokdo hral. Co se tyka hratelnosti, tak ta je velmi luxusni, zejmena strileci cast - muzete sestavovat ruzne pasti z nakoupenych a nalezenych predmetu, zbrani je dostatek, jsou vyvazene a do kazde lze pouzivat ruzne upgradovane naboje. Nepratele jsou inteligentni, ze jsem to v jine hre nevidel lepe - mutanti na vas nabehnou hlava nehlava, ale autority (vojsko) vas musi videt, zamerit, schovavaji se, cekaji, kooperuji... je v tom citit vic nez predskriptovane chovani jako v jinych hrach! Zavodni cast hry je fajn zpestreni, sice nic svetoborneho, ale do hry to tak nejak pasuje. Ve mestech je k dispozici jeste nekolik miniher (futuristicke kostky, karty, hrani na kytaru, bodani nozem) - Duke nukem forever muze tise zavidet. Grafika detailni, megaoriginalni a atmosfericke lokace (treba to sakali doupe, to je pastva pro oci). Pribeh asi nejlepsi ze vsech her od id, questy pitome, ale to je stejne ve vsech hrach a jsem rad, ze nebyl povinny zadny tutorial kolem ovladani. Pro me je Rage hra roku.
    • Já hře dávám 10/10 za intro jelikož mi to jeden cca 3 FPS ( AMD Pheon 3,5GHz, 8GB Ram a ATI 6850 1GB DDR3 ) a po intru se kouknu leda na cervnou obrazovku s pomalim nacitanim slova PROJEKT EDEN.
    • herni doba je asi jako pauza na obed?
      • 10 hodin čistého času (uvnitř je počítadlo ve statistikách), ale k tomu množství ztracených loadů a opakování, takže jsem to hrál s přestávkama 2 dny. Asi 4 sidequesty jsem neudělal a závody jsem taky všechny nevyhrál, to závodění (jak už jsem psal) není tak dobré, abych ho hrál mimo kampaň.
  • Me to na GF 560Ti bezi jako blesk ale bratrovi na Radeonu 6850 strasne ssekane i v rozliseni 800x600 WTF??
    • stáhl jsem na ATI knihovnou atioglxx.dll a z nějákých 30fps to jde konstantně 60fps.. knihovnu dáš do hlavní složky se hrou.. ATI se nekamarádí prostě s OpenGL, to už je známa věc a ID jsou jediní kdo v tom dělá hry..
    • fallout
      Mě to taky na GF 560Ti běží jako blesk, ale ty textury zlobí... tobě to nedělá? doufám, že co nevidět vyjde patch.
      • Me to na GTX 260 pri rozliseni 1440x 900 take bezi OK. Zmena AAA ma na fps minimalni vliv ( aspon podle Frapsu) netusim co si hra sama prednastavila ale vypada to moc pekne, Bohuzel az na to doskakovani textur, v takove mire jsem se s tim u zadne hry dosud nesetkal! Celou atmosferu hry to zabiji, jak to v takovem stavu mohli pustit ven, to nemaji betatesteri a nebo jsou slepi? O duvod vic prestat kupovat hry v dobe jejich premiery?! S RAGE jsem si chtel zprijemnit cekani na BF3 a mela to byt takova labuti pisen stavajiciho PC ale v soucasnem stavu nemam chut pokracovat. *13*
        • fallout
          Já sem zkoušel i ten návod od Hanze. Načítání textur sice skoro zmizelo, ale mělo to vedlejší efekt. Při přechodu do jiné lokace, mi to nahazovalo přes celou obrazovku takový modrý film, takže sem to vymazal...
        • Bohužel musím souhlasit :-( ,jinak je ale hra dobra velmi
  • Bordelands 0.5 alpha ? *11*
    • preklep Borderlands *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit