Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ked už všetci nadavate tak sa tentokrat pridam :D
    Carmack si povedal-nech maju všetci stabylnych 60FPS.
    To je sice pekne , ale prečo dpc rozhoduje za mna, kolko mam mať FPS, mne kludna stači 35-40!
    Ale nebudem sa pozerať na shitnu rozplizlu konzolovu grafiku!!
    Mam Phenom 2 X4 955 a nataktovanu AMD HD 5850 tak by to už malo vyzerať, ale vyzera to biedne !!
    Ak nespravia patch, ktory doplni pokročile nastavenie grafiky, tak sa na to vykakam a možno je to dobra hra.
  • Grafika je pěkná, ale proč v roce 2011 se totálně vykašlali na zničitelnost prostředí a fyziku - tím mám na mysli to, že vše je přikované a nezničitelné (prom nepřátel a vozů). Mě osobně to kazí zážitek ze hry - a tato hra má svůj potenciál...
  • tak to co je v rozhovoru tak jsou jen PR kecy.....za prvé pro Carmaca by měla byt ostuda po těch kecech o grafice kdyz vypusti hru ktere nestiha nacitat textury v dane lokaci.

    Dale ty animace jsou sice perfektni ale pokud nekoho strelite tak se pocita jen prvni zasah a pak doběh animace tedy pokud nekoho strelim do nohy a nasledne do ramene tak se stale drzi jen ramene....tedy to je rok tak 2006.....nemohnost kryti..joo beru je to od tvurcuu dooma ale i tak je to celem zpatečnickéé

    je to silene moc linearni sem velice zvedav na recenzi ale cekam ze se tomu da 8 každopadně kdo něměl ještě tu možnost tak novy batman je hrou roku!!!!!! a nema na nej ani BF4 '!!!!!!!!!!
    • souhlasím...asi tak .... máme rok 2011 a vývoj her se od roku 2008 nikam neposunul. Já se naposledy v SP bavil snad v Bioshocku díky soubojům a nepřátelům. Ani MP už neumí přijít s něčím novým. Něco je špatně. (Ano, Deus Ex3 je vyjímka)
  • Tak nevim ale me to nevali vubec, pri spusteni hry uz pri game intru mam totalni lagy a je to nehratelne, nove ovladace mam a spesl RAGE drivery jsem taky stahl a nic, a mam ati 4650 s 1giga VRAM takze v HW problem neni, notebook se mi ani nezahreje
    • HD4650 a v HW problem neni? Ona je sice pravda, ze hra ma problem s optimalizaci na AMD. Ale proboha! HD 4650 je absolutni lowend. Schvalne jsem to zkousel v notebooku kde mam 5650 a hra je nehratelna. Coz me ale vubec neprekvapuje.
    • Zřejmě se na optimalizaci pro ATI vykašlali. Nejsi jediný člověk s ATI s problemem.
      • Pořád nedukážu pochopit jak je možný, že maj tu odvahu to po 5 letech vydat v takovýmhle stavu, na světě sou jen dva halvní výrobci graf. čipů a oni se na jeden z nich totálně vys... *10*
        • smejki
          nvidie maj taky problémy, co jsem slyšel....
        • nvidia power *6* *1* ale ne, soucitim s majiteli amd karet, taky by me to nastvalo.
        • Ellendway
          A druhý výrobce graf. karet stále není schopný se přiblížit Nvidii s novinkami ;)
    • smejki
      a co CPU? Rage je po CPU dost hladový, páč škáluje jak divej
  • Co na tom chcete recenzovat? jestli ta hra dostane víc jak 6, tak je někde hodně velká chyba
  • stejnak je to Doom 3 +
  • Martin má sračku - recenze se odkládá :-)
  • Tak tomu dam druhou sanci, nove ovladace pro ATI (preview verze 2 :D):
    http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/GPU122AMDCat1110PreDriverV2.aspx
    • díky bohu za ně - sice textury pořád nabíhají při hře, ale už je to alespoň krásně plynulé (ATI 4850)
      • Teda ja som dal na mojej 4850hd tie 11.10 a žiadna zmena ! Zamrzanie kazdu sekundu a textury nedobre jaa tomu nechaaapem????
  • Tak ikdyz sem podle ruznych navodu upravil hru, ze uz je prakticky hratelna, porad me ty textury zlobi (ze skoro dovu vterin jsem nacitani stahl na cca pul sekundy). Osobne cekam na patch at si nezkazim zazitek. Kazdopadne za 380kc (na kolik me hra prisla) jsem ale po uvodni hodince spokojen.

    btw kdo nevi jak si originalne poridit hru na steamu za cenu jako ja, doporucuju aspon tohoto spolehlivyho prodejce na Aukru, sice ji ma drazsi o to kilco, ale nekdo to treba oceni:
    http://aukro.cz/rage-dlc-steam-cesky-doruceni-ihned-24-7-i1862335915.html
  • V pondělí by mě to mělo přijít, doufám že je tam ten Co-op.. Třeba se tam s váma někdy potkám..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit