Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na to jde jediný slovo hamachi
  • A proto je w3 best RTS ever...
  • Kkt
  • Z tebe progamer nikdy nebude
  • Llour
    Bohužel, SC nebyl stavěný na více jádrové procesory, takže pokud hraješ 3 a více hráčů, tak se to začne s přibývajícími jednotkami hodně zpomalovat a je to pak neakční nuda *13*
  • jamar28
    RTS to pro mě navždy bude Red Alert 2. *4* Skvělá kampaň zasazená do alternativní reality, navíc možnost hrát za ty zlé! A že to byla badass kampaň za Sověty - hned první mise a Pentagon se za hlasitého URAAAA řítí k zemi. V jedné misi si člověk vybudoval masivní armádu, v jiné měl zase hrstku vojáků nebo pidiostrůvek a stál proti přesile. Bohatě by mi stačilo, kdyby na tom samém enginu udělali pár dalších kampaní a hned si to koupím. Ta hra nestárne, naposledy jsem ji přejel před dvěma lety. Už jen ty reálie! Klepackiho soundtrack, tanky Apokalypsa, Tesla soldiers...A větu "Kirov reporting!" si budu pamatovat nadosmrti. *14* *16*
  • Nevím na kolik to ještě funguje, ale cca před rokem jsem byl v closed betě Total War Areny. Nebylo to úplně špatné. Boj alá klasický TW s fog of war, každý ovládal cca 3 jednotky a mimo boj to hodně připomínalo WoT - Tiery jednotek, odemykání za XP, kupování upgradu a nových jednotek z herní měnu.
  • škoda že AoA sa nevydal cestou realizmu ako Wargame, plus stavanie základne. Zo začiatku je tá hra dobrá, ale v neskorších fázach, ked tam máš blob 20 tankov ktoré nablízko strielaju proti inému blobu 20 tankov, už to vyzera divne.
  • To prznění a zjednodušování je všude. Oni si zkrátka myslí, že když to bude jednoduché a zvládne to každý, tak si to každý taky koupí, ale doufám, že na ně postupně dojde. První vlaštovka byl Supreme Commander 2. Místo toho, aby pokračovali v tom, co velmi dobře rozjeli, začeli dělat zjednodušenou RTS "pro všechny" a tvrdě narazili. SimCity dostalo nedávno po tlamě od Cities Skyline a Planet Coaster zase válcuje neschopné vydavatele RollerCoasteru. Jen čekám kdy dojde na Anno a Tropico. To co provedli s posledním díly byl také jeden krok v před, několik stranou a spousta vzad.
  • Jak se jmenuje ten remake KoM?
  • Větší RTS vychází každý rok (Ashes of Singularity, Grey goo, 8 bit, atd.), ale většinou už to nejsou takové bomby. Přeci jen ten koncept z 90', kdy se stavěla základna (prakticky ve všech hrách stejně - jen to jinak vypadalo), zajistil se příjem jedné suroviny primitivní těžbou na okraji základny a pak se posílaly jen hordy jednotek nějakou tu inovaci chce. Strategie mám rád, ale RTS v tomoto podání mi moc nechybí. Za vrchol považuji Supreme Commander - Lodě, letadla, pozemní technika, radary a hlavně dostřel - viditelnost nebo , případně C&C: Generals. Nicméně současné strategie ukazují, že to jde i jinak, třeba Wargame, Men of War nebo třeba offworld trading compamy. Zase tak černě bych to neviděl.
  • Ty mi spíš zníš jako max platinová liga, v master+ se ze strategie po Voidu stal ability cklickfest = moba, nebo proč si jako myslíš, že se na hru vy*li korejští progameři co nedělali vedne v noci nic jiného než to hráli?

    Za násobně větší prachy můžou jít k jiné mobě... a taky šli.
  • 8 -bit je jen kopie C&C a ještě ne moc podařená.
  • už to nehul... SC2 neni MOBA ani kdyby ses p**ral... jestli mluvíš o coopu, tak to je jen zpestření, kde si každej tenjden hráči daj mutaci s kámošem a zase jsou hrát klasickej mulťák....

    takže tady laskavě nemluv o něčem, čemu nerozumíš, ty jedna MOBO...
  • chces komplen cnc seriu ?
  • z 3000 na 150 :(

    http://steamcharts.com/app/318020

    este ked som to ja hraval tak pred rokom tak byvalo okolo 300 hracov online. Ja kkz som zabudol prihlasovacie udaje na steam lebo som mal viac uctov a email od microsoftu mi zablokovali lebo som sa raz prihlasoval vo Svajciarsku, raz na Slovensku a raz v Thajsku.
    Jedine ako sa da obnovit je zaslat sms na cislo ktore uz ale nemam :D
  • ale tak bolo to celkom zaujimave. Co sa mi pacilo, creepy po mapach a musel si behat a zbierat xp apod.
    Take elementy su v RTS super, aj AOE 3 si behal zo zaciatku a ziskaval rozne poklady, indianske osady apod. V act of aggression zas obsadzovanie bank atd.
  • Act of Aggression je perfektny a doraz na zakladnu sa rapidne znizil v novej edicii, reboot edition.
    Podla mna v Act of Aggression zvolili vyborne strany konfliktu, frakcie. Moderne armady, technika sucasnosti ale na druhej strane aj trochu scifi, invisible jednotky a prototypy Kartelu. Spectre tank Kartelu vyzera uzasne.
    Hned som do toho investoval pretoze to vyzeralo vyborne, takisto od znameho studia Eugen systems, ale co ma zarazilo bol nasledny pocet online hracov. Mnoho s tych ludi mi pisalo ze nastal obrovsky prepad hracov kvoli 3 surovinam v povodnej verzii a zbytocne chaotickemu ovladaniu ked hrac sa musel zbytocne venovat stavbe nejakych depotov na uskladnenie vytazenych surovin apod.
    Preto aj samotny Eugen systems uplne prekopali tu hru v Reboot edition a ten je skvely podla mna.

    Velka skoda, fakt vyzera AoA vyborne. Dufam ze sa poucia s chyb a budu pracovat na niecom podobnom v buducnosti. Act of Invasion napriklad :D
  • Tilwaen
    Z nových klasických strategií můžeš zkusit Grey goo a 8-bit armies od Petroglyphu, třeba ti sednou.
  • Llour
    S příchodem Warcraftu 3 to Blizzard s RPG prvkama podle mě přehnal. Jednotky tam byly silný proti hrdinovi asi jako creepové v LoL, LIMIT POPULACE PŘÍŠERNEJ - přesně, začátek konce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit