Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím mam problem z hrou Red Orchestra 2 nainstaloval sem jí a píše mi STEAM is required to play the game. A vubec nevím co stím skoušel sem reinstal atd dík za radu *5*
    • Odhlaš se ze Steamu,dej zapnout hru a v okně Steamu se znovu přihlaš a hra se spustí *7*
      • to ma bit urcene pre mna ci ? :D :D
        • Musíš si stáhnou steam :O ... http://store.steampowered.com/ ... :" Steam is required" znamená :" Steam je potřeba (k hraní hry) .... Fuck The Logic...
  • Poradil by někdo začátečníkovi, proč ve hře chvíli po spuštění zčernají obrysy, siluety domů a vůbec všechny předměty.
    A ve výcviku, házím-li granáty do " koše ", mohu do nekonečna, hra mě nepustí dál.
    Děkuji za případnou odpověď.
  • Nazdar lidi,mám několik problémů a chci s nimi svěřit Vám, jelikož se zdá že o tom hodně víte.
    Nevím proč, ale red orchestra 2 přichází na dvou DVD discích,nicméně já potřeboval k instalaci jen jeden,tak mě zajímá proč.Za další problém považiji to, že v nastavení hry,kde jsou položky myslím gameplay,video,audio a input mohu upravovat pouze video(rozlišení atp.) tak by mě zajímalo proč,jestli je to nějaká chyba která ještě nebyla opravena atd.Poslední věc je,že jsem se v multiplayeru v třídě rifleman (střelec) dostal na lvl2 (frontline soldier) což by mi mělo umožnit používat u této třídy pistoly TT33 u sovětů a C96 u němců.V postupu tříd to píše,že je to odemčené,nicméně v samotné multiplayerové hře ji ve své výbavě za střelce nemohu najít. Hru hraji normálně opatchovanou přes internet,takže nevím kde je problém.Tohle vyřešit a vše bude dokonalé *5* Jinak hluboce doporučuju všem příznivcům realismu a 2.světové války, atmosféra stalingradu je nezapomenutelná *3*
    • Ahoj.Mám dojem,že na DVD je nějaká starší verze a proto se to stahuje ze steamu už s patchema,takže je skutečně potřeba jen jedno DVD.Mě jde v nastavení změnit úplně všechno,takže to bude asi problém jen u tebe.Shodou okolností jsem zrovna dnes dohrál riflemana na stejný level jako Ty,ale obě pistole jsou normálně otevřené,stačí si jen vybrat v okně.A ano,souhlasím s tím,že atmosféra je nezapomenutelná.Jestli se pletu,tak mě někdo opravte.
  • Zdravím lidi, ztáhl jsem si hur na ozkoušení, ale je to v ruštině, neví někdo kde sehnat angličtinu nebo češtinu ? Já bych si tu hru osobně koupil, ale až budu rozumět co mi to píše. Dík moc
    • Ahoj,udělal jsem to stejně jako Ty,takže jsem si to nejdřív stáhl,ale měl jsem anglickou verzi.Protože ve stažené verzi jde jen SP,ve většině případů při spuštění hry použiješ 1. záložku,která znamená právě SP.Potom si vybereš kampań (poznáš podle obrázku,sovětská se ti odemkne až po dohrání německé),a potom si zvolíš obtížnost.Jinak nezbývá než stáhnout anglickou verzi (česká není) nebo koupit plnou hru :-)
  • neviete niekto poradit kupil som si originalku ro2 instalacia prebehla bez problemov a ked ju spustim nabehne ze sa spusta do stredu obrazovky nabehne ro2 screnshot a na listu unreal engine a vobec to nereaguje mozem cakat kolko chcem a nic sa nestane
    • Swato
      Aktualne mam podobny problem a odhadujem ze za to moze nejakym sposobom Punkbuster. Na zaciatku som hru spustal 2x bez neho a rozbiehalo sa to okamzite. Teraz je to takmer 5 minut. A to sa da na Youtube vyhladat video, kde sa na start caka 13 minut. *7* Takze ak si medzicasom nenasiel trpezlivost, skus to pustit, niekam odbehni a raz to snad nabehne. *4* Kto vie v com moze byt problem...
      • Ja mam podobny problem, ale u me se spusti ro2 logo, v liste UnrealEngine, hra se dostane na hlavni menu, ale za cca. 5 sekund se to sekne a uz s tim nic nenadelam...neporadite nekdo?
  • Zdravím, předem se omlouvám asi za trapný dotaz, ale nejsem zas tak velkej hráč...tahle hra mě strašně láká, ale přesně nevim, co obnáší ten multiplayer - chápu teda, že je to jakože víc lidí, ale to se musím s někym domluvit, nebo čekat, až bude zrovna dost přihlášenejch lidí a k nim se připojit v reálnym čase? zkrátka, když si budu chtít zahrát hru - a nejen v singleplayeru, co tu všichni kritizujou - jsem závislej na ostatních? dík za odpověď začátečníkovi *4*
    • V podstatě sis odpověděl sám.Závisí to na počtu připojených lidí na daném serveru,ale myslím,že nemusíš mít strach,že bys tam běhal sám *1*
  • Čau nevíte co dělat když mi ve hře nejde zvuk? *13*
  • hra která je užasná a bez bugu by si zasloužila 10 ale bohužel je to trožku nedomrdlí *1*
  • tak extremni mnozstvi bugu a totalne hloupich AI tohle hodnoceni si rozhodne nezaslozi
    • Tak toto je úplný nezmysel, vidno, že si to vôbec nehral (origo). Hra sa hrá skvele, bugy sú skôr kozmetického rázu (časť opravená, + každým dňom sa očakáva veľký patch, ktrorý by mal doriešiť zvyšok). A kritizovať AI v hre zameranej na multiplayer môže fakt len warezácka socka alebo niekto, kto tú hru nevidel ani zdiaľky...
    • Zalezi na pohledu - AI bylo tupe u jednicky a vetsina ani nepredpokladala, ze bude u dvojky lepsi, a ze to bude singleplayer hra. Tohle je ciste MP titul, dat tam singl kampan byla chyba. Cas vyvoje kampane se mel venovat MP hre.

      Ohledne bugu - hraji denne a dobre se bavim. Je zde spousta veci k doladeni, ale nic vyrazne nekazi atmosferu a zabavu. Krome jedine veci - nefungujici statistiky. Ale to by snad melo byt hned v pristim patchi napraveno.
  • Hra by mohla byt fajn pokud ty animace vojaku daji doporadku ted to je tragedie .. jinak zvuky jsou super a ta atmosfera neni zla to se musi nechat no a po graficke strance to taky neni buh vi co *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit