Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tikov
    Je pravda, že nejde opustit tank? Měl jsem za to, že jsem jen neobjevil správnou klávesu, ale teď jsem se to dočetl na TW foru *9*
    • Nejde vystúpiť, ani nastúpiť. Tankista je proste v tanku... Škoda, ale inak je spracovanie tankov celkom fajn, imho...
      • No co cheš, Rusko... s tankem na věčné časy. *1*
        • V konzervě jednou seš a taky tam i zůstaneš! *15*
  • Po včereješím patchi zlepšení o 30% už se to dalo plynule hrát a zmizelo pár nesmyslů (hody s granátama atd.)

    spíš to chce mín lidí (optimálně asi těch 32) a pokud možno někoho, kdo umí myslet a neběhá z respownu rovnou na druhý konec mapy.
    • ono podla mna v kazdej fps je lepsie menej ludi, napr. v bad company 2 je podla mna idealny pocet 12 vs 12, pri vacsom mnozstve je to trma-vrma a aspon aky-taky realizmus je prec
    • No ale s idiotama co maj útočit a jenom leží a čekají až jim někdo vlítne do rány se to taky nedá hrát :)
    • Súhlas. Menej ľudí, viac zábavy. Ale záleží aj od mapy.
  • Zo zaciatku mi tato hra liezla pekne na nervy ale teraz ked uz bolo paar patchov tak menim nazor.. kopu veci uz vychytali je to stale lepsie a lepsie ! Vrelo doporucujem !
  • Zdravím hra je to celkem dobrá ale má dost chyb snad je brzy opraví. Měl bych dva dotazy první spíš hloupý nepodařilo se mi najít jak změním jméno ve hře a druhý stalo se Vám někdy že jste se připojili na server a nešel zvuk?
    • Jméno musíš změnit ve Steamu pak budeš mít jiné ve hře ... jj stává se mě to dost často že to udělá lup a zvuk je pryč .. pak musím restartovat hru.
  • Hra je moc dobrá.Až opraví bugy a dodaj techniku a nějaký mapy tak to bude pecka.
  • http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/22021-red-orchestra-2-vyladeny-unreal-engine-i-hratelnost

    Skôr test ako recenzia, ale stojí za prečítanie.
  • So záverom a hodnotením plne súhlasím, táto hra potrebuje trošku dozrieť, ale je to pecka a pre mňa veľké prekvapenie. Len prajem autorom, aby to dobojovali čo najskôr, táto hra si to zaslúži *5*
  • Moc dobrá hra, celou dobu hraju CoD takže je tohle příjemná změna.Jen nemůžu najít kompromis mezi grafikou a FPS. Všechno na low vypadá hra hnusně, pokud ale nastavím medium tak už je hra nehratelná, přitom papírově by to můj PC měl zvládat aspoň na ten medium/high, tak snad to ještě vyladěj.
    • Jojo, optimalizace je na seznamu blizkych patchu...

      - VOIP
      - Stats
      - Crashes
      - Optimization
  • Ataker
    Tady se dávají jenom osmičky a devítky nebo kde jsme? *10*
    • Zaújmavé . ešte prednedávnom sa tu ludia sťažovali že sa hodnotí moc prísne
      • christianus
        Lidem se nikdy nezavděčíš, práce pro hodně lidí je nejhorší.
    • Dalsi, kdo hru nehral, ale ma jasno v hodnoceni jo? Ja myslim, ze hodnoceni je odpovidajici a jeste par patchu a bude to na devitku *3* A to rikam jako clovek, ktery je ke hram obvykle velice kriticky.
      • Ataker
        Jak ty můžeš vůbec tvrdit, že já jsem hru nehrál ?! Může být verze taková, že jsem to zkusil, ale prostě osmičku bych tomu nedal.
        • Souhlasím.Víc jak 2/10 si nezaslouží..
  • Mohu se zeptat jak bylo v článku napsáno ke konci jak si hráči stěžují ohl. zbraní. Tak na co si přesně stěžují ? jen čistě ze zájmu děkuji :) .
    • Stěžují si na to (myself included), že půlka Němců ve Stalingradu běhá s prototypem MKb42 (předchůdce provařené StG44), kterých bylo vyrobeno pár kusů, ruské PPš41 nemají klasické kulaté zásobníky (na ten si musíš "nastřílet", odemkne se jako "RPG" vylepšení zbraně), Němci si mohou "odemknout" (jako Rusové kulatý zásobník) MP40/II (zbraň, která byla tak mizerná, že se jich vyrobilo jen pár kusů, ale ve hře je to ultimátní MP40 se 64 náboji v zásobníku), sniperky si mohou "odemknout" bajonet atd. Jinými slovy: ve hře NEJSOU zbraně, které se používaly ve Stalingradu, naopak tam jsou bizarní prototypy.

      RO2 si zaslouží maximálně 6/10 - hra je mizerná, nerealistická, arkádová střílečka. Nazývat ji realistickou je výsměch. S trochou nadsázky se jedná o sci-fi hru s pseudoww2 jako wolfenstein bez zombíků a robotů.
      • Tohle skoro zaslouzi svou diskusi - co je realisticka hra? Porad to je virtualni realita, nestrika z tebe krev a neskoncis v masovem hrobe jako tisice vojaku u Stalingradu. Je to realisticka hra, coz by se dalo prelozit tak, ze se chovanim zbrani, tela i prostredi priblizuje realite jak nejvice to hra dokaze. Nebo to alespon dela ve velkem poctu prvku, jakychsi stycnych bodu, kde se muze realita a virtualni svet propojit.

        V porovnani s jinymi hrami to fakt neni arkáda. :) Ze typy zbrani nesedi je sice mrzute, ale me to moc nevadi, protoze v te dobe toho na vyber moc nebylo :) Alespon necim se da arzenal ozivit.
        • Tak není pravda, že toho tehdy "moc nebylo". Ve hře chybí několik tehdy běžných zbraní jako MG42, P08 Luger, PzB39, PTRD, ...

          Pokud je hra realistická, tak by měla mít realistické zbraně. MKb42 byl prototyp, vyrobeno pár kusů a dle této hry ji měl každý druhý německý pěšák. Naopak kulatý zásobník u PPš41 byl naprosto běžný, rovný zásobník byl velmi vzácný a víc rozšířený až po roce 1943 - já zatím ve hře (hraji od betaverze - mám deluxe edici) neviděl ani jeden PPš41 s kulatým zásobníkem. To už rovnou mohli do hry dát AK47 a M16 "aby to oživili".

          Nic proti, když jsou experimentální zbraně ve Wolfensteinovi nebo jiné sci-fi hře z pseudoWW2, ale když si hra hraje na "realistickou", tak by měla alespoň mít zbraně, které se v dané době na daném místě vyskytovaly.

          A to nemluvím o dalších kixech, na které si hardcore hráči stěžují jako je průzkumné letadlo s GPS lokátorem a on-line spojením s každým vojákem, absence weapon sway po sprintu (=run-and-gun jako v CoD je realitou, nikoli pomalý styl hraní staré RO1) atd.

          RO je arkáda, která si hraje na realistickou hru. Hráči CoD a BF jí to žerou i s navijákem, ale komunita hardcore militaristů je pěkně naštvaná - stačí se podívat na forum TripWire, kde pravověrní hráči RO1 nadávají.
          • Tikov
            abych doplnil, segmentové zásobníky pro PPŠ se začaly vyrábět (ač byly navrženy již před válkou pro potřeby pohraničníků) na podzim 42, ale jak jsem již psal dříve- ve Stalingradu byla stále převaha bubnů
            osobně bych se zdržel označit Mkb 42 za prototyp- 10 000 ks je již poměrně slušné číslo (asi 1 na 1000 německých vojáků WH a SS)
            Mohl bych poprosit o nějaký zdroj k té "MP40/II"- vím, že byly snad nějaké pokusy s víceřadým zásobníkem, ale buben jsem nikdy neviděl.
            Na odstřelovací pušky je možné bajonet připnout (ale kdo by to dělal?), spíš by se hodil tlumič (jen netuším jestli Němci vůbec něco akového vymysleli, natož zavedli; sovětský vydržel pár ran na omezenou vzdálenost (300m))
            • Tikov
              666: omlouvám se, zapomněl jsem odzdrojovat- world.guns.ru, koukám, že nějakých 11 tis. je uvedeno i na englické wiki v podčásti k STG.
              já vím zdroje mizerné, ale o Německo se zajímám jen velmi okrajově (vlastně jen to co člověk pochytí od kolegů "nepřátel")
            • Prosím o zdroj informace o počtu MKb42. Tím to číslo nechci nijak zpochybnit, sám nevím a 10.000 kusů je stejně žalostně málo. Nicméně wiki (vím, hloupý zdroj) o MKb42 hovoří jako o prototypu, předchůdci MP43, kterých bylo vyrobeno jen pár stovek.
            • Tikov
              no není (to 1 na 1000 bylo myšleno spíš ironicky, ale uznávám že to není jasně rozpoznatelné), navíc jsem teď narazil na zajímavé poznámky ohledně počtů a vypadá to, že se zbraň mohla dostat do boje v rozumných číslech až v lednu 43
              nejsem si jist s tím nasazením toliko u SS, zrovna koukám na fotky a alespoň tři u WH by byly
            • No ono 10 000 kusů není zase tolik, zvláště když uvážíme, že u Stalingradu se nenacházely žádná velká uskupení SS. A jak známo tak experimentální zbraně byly zaváděny právě u SS. Hlavní váhu útoku nesla 6. armáda. Spíše by se autoři mohli zaměřit i na Rumuny a Italy, kteří bránily Německá křídla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit