Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžu se zeptat co je v recenzi myšleno tím: "přehnaná přesnost pušek"? Přehnaná přesnost při porovnání s reálnou střelbou pušky nebo je přehnaná pro gameplay?
    • Ja som teda z real zbraní nestrieľal, ale nemyslím, že by s reálnou puškou bol problém zasiahnuť cieľ na povedzme 200m... Aspoň pre vycvičeného strelca. A na naozaj veľké vzdialenosti je už citeľná balistická krivka, takže...
      • Tikov
        kvůli té balistické křivce jsou právě mířidla stavitelná (u pušek v té době do cca 2 km). I pro nepříliš cvičeného střelce (v klidu) není problém na 100-200 m zasáhnout, herní mapy nejsou z mého pohledu tak velké, aby bylo nutné mířidla přenastavovat ze základní 100.
        • mieridla nastavene na 2km? V 2. svetovej vojne? WTF? si robis prrdel tot nedavno som videl dokument o sniperoch a zasah na najdlhsiu vzdialenost je tusim okolo 2300 m s optikou o akej sa v tedy ludom ani nesnivalo co sa tyka vyjadrenia ze nieje problem pr NECVICENEHO vojaka s puskou trafit ciel na 100-200m.Jak to povedat je to proste kravina.a kazdy kto srielal s pusky co i len na 50m a videl co robi chvenie ruky mi da za pravdu
          • Tikov
            nerobím, Mosina (91/30) má mířidla na 2 km- vždycky když si s ní hraju marně přemýšlím jak se s tím dá zamířit, ale ocejchované to je. Na tu vzdálenost je projektil stále smrtící a byl předpoklad, že se mířidla na tuto hodnotu nastaví v případě ostřelování (neplést s oDstřelováním) nepřátelské oblasti salvou.
            Nepsal jsem "necvičeného", ale "nepříliš cvičeného"- moderní ruční střelné zbraně jsou na ovládání jednoduché a efektivní (proto mohli vzniknout zvrhlosti typu dětští vojáci). Toho výcviku moc třeba není- stačí když vám někdo ukáže jak se to nabíjí, odjišťuje, dá vám pár ukázek jak mířit (je to v každém sovětském manuálu ke zbrani), párkrát vás to nechá vyzkoušet na střelnici a není problém (sám jsem se naučil obstojně manipulovat a zasahovat cíl s CZ 50 během necelé hodiny)
            100 m je skutečně v pořádku a soustřel Mosiny je na tuhle vzálenost pár cm. A když si připočítám, že mojí mosině je 85 let, tak v době, kdy vyšla z továrny musel být ten soustřel famozní.
          • Asi nikdo nepopírá že chvění ruky dělá problém při snaze trefit cíl. Jde o přesnost střelby u pušky jako takové, když je třeba zapřená o pevný podklad při střelbě v terénu, myslím si, že to má být reálné i ve hře. Osobně nemám rád obrovskou úhlovou odchylku projektilu jak je ve hrách zvykem že se zbraní při sebelepším míření kulka letí jinam než kam je namířená, vůbec nejhorší je sprej systém, kdy i střelbou jednotlivými výstřely vzniká kolo jak po kropení z konve na kytky. Naštěstí se to v některých hrách už nepoužívá ale pořád to ještě bývá a dost mě to vadí.
          • Ghost47
            Nastavit na 2 km šly (třeba u Mosina), trefit něco na tu vzdálenost nešlo *4* Těch 100-200m je reálných (voják po základním výcviku, na cíl o velikosti chlapa), lidi jako Zajcev měli potvrzené zásahy na vzdálenosti kolem 800m...
  • Pozvanka na heroesofstalingrad.eu a hlavne na nas teamspeak po veceroch ...
    • Hledam team speak a nenachazim. Jde to i bez registrace?
      • http://heroesofstalingrad.eu/view/post:1783 a este rada s nastavenim grafiky http://heroesofstalingrad.eu/view/post:1978
  • Jazz
    Jó, tak Dead Island dostává 4/10, ale tohle 9/10.
    • Hairy_Ass
      Dead Island dostal 8/10, cos to kouřil? *8* *1*
      • Jazz
        Achjo, nemyslim tady...
        • Hairy_Ass
          Tak to máš napsat. *3*
          • Jazz
            "dostává"
            To je snad pochopitelný ne ?
            Nebo to tady dostalo 10 hodnocení ?
    • ty uz zase pijes ten marihuanovy gin? :D
  • vypada to huste a docela uvazuju o koupi na steamu, ale jak si tak ctu recenzi, rikam si jestli precijen nebude lepsi mesic ci dva pockat
  • Paulcz
    Hodnocení je zcestný. 8 za bugy, lagy, chyby a nedodělky ? :) Stačí si pročíst oficiální forum - tahle hra má obrovský potenciál a snad ho časem využije, určitě se také objeví hromada perfektních modů, ale nyní je v šíleném stádiu. Já bych zatím nehodnotil.
    • No fórum je teraz logicky plné tých čo majú nejaký problém. Ale že by hra bola v šialenom štádiu? Babské reči, keby si to hral, tak toto nenapíšeš (pravda, leda že by si mal nejaký kritický problém, že sa to nedá hrať, ale to je výnimočné).

      Naopak hra sa hrá veľmi dobre, to je jej silná stránka *5*
      • Paulcz
        Pravda, nahrál jsem asi hodinu.. ale je to tak "vynimočné", že je na foru každej druhej topic o tom, že hra nejde spustit nebo že padá :) za kritický problém považuju lagy, skákající FPS, streamování textur a neustálé měnění rozlišení u nich (údajně featura UT3 enginu), padání hry (cca 5x za 60 minut), podivnej systém krytí a nepřehledná mapa bojiště, pokračovat nemá smysl..
        • Treba já nemam problem s nicim z toho, cos vymenoval...
      • hele, já si tu hru vcelku zamiloval, ale zas nemá cenu zavírat oči před tím, že vyšla v podstatě pre-beta - a že to je stran Tripware celkem vzato podvod.
        • No jestli spíše za to nemůže vydavatel ... ty většinou kur... hry třeba jako Il - 2 a teď to tady máte ti co jsou nadržení a musejí mit honem honem hru :) já bych klidne ještě měsíc počkal jen aby to bylo v pořádku jinak hrád se dá a atmosféra je super.
        • Pre-beta? Z jakého duvodu to povazujes za pre-betu? Pro par bugu? To je snad vtip ne? Ty bugy se opravdu nyní netýkají ani tak samotnyho gameplaye, spíš jen tech blbustek okolo (profile stats) a nekdo ma snad problemy se stabilitou nebo vykonem, ale pre-beta, to si trochu mimo, kluku...

          Ja bych z toho nedelal takovou tragedii, treba kdyz sem koupil BF2 tesne po vydani, taky sem nadaval, na vykon, na chyby, na ping, na stabilitu a nehorazne dlouhe nacitavani a nakonec jaka hezka hra to pak byla...

          Prominte spatnou citelnost, pisu z mobilu...
          • No, jestli pojebanej server browser, neexistující VOIP (zvlášť u takhle taktické hry) a blbou optimalizaci nepovažuješ za prvky zásadně ovlivňující zážitek z hraní, pak jsi vcelku skromný člověk.
  • stejny nazor jako hrej ci edge. perfektni hra jen je treba par patchu. ted si k tomu jeste pridejte dlc zdarma a mod rising storm, ktery se uz nejakou dobu kuti. proste jasna koupe. PS: bude videorezenze?
  • Ja neviem, buď mám nejakú extra verziu, alebo sa to s tým zabugovaním kapánek preháňa, ale ja hrám krásne plynule a High vo fullHD, hra je stabilná a v celku bezproblémová. Od vydania som zaznamenal pár IMHO nepodstatných chýb, z ktorých časť už bola opravená.

    Ale že by to bol nejaký ťažko hrateľný bugfest, to ani náhodou...
    • Ja to docela hraju a krome toho ze je ve hre na muj vkus az moc cheateru (po starem dobrem aimbotovi se ted rozsirila novinka a tou je mrtvola velmi rychle se "plazici" po zemi co te zabije pazbou) a toho ze mi to tak trikrat za den spadne jsem nic zazsadnejsiho razu neobjevil.
    • JJ, mas extra fanboi deluxe edition.

      http://forums.steampowered.com/forums/forumdisplay.php?f=970

      Herne forum o hre, plne spokojnych zakaznikov.

      A link na TWI forum tu ani davat nebudem, TWI je akurat banda uboziakov, ktora vydavala Alfa verziu hry a ked sa ludia zacnu stazovat, tak ich zacnu mazat, ked to nepomoha, zacnu ich banovat na vlastnom fore ci dokonca vypnu na cas forum, aby premazali zle thready a nechaju tam akurat tie ritozelecke.

      Druhy Dead Island..pracuju na jednej verzii hry niekolko rokov a vydaju par map a archaicky vazerajucu hru na obstaroznom UT3 s narokmi pomaly Crysis2.
      • Sakra Dead Island hraju uz pomalu 20hodin a skvele se bavim!
        Pokud je Red Orechstra 2 taky tak kvalitni,tak to je jasna koupe! *14*
      • Úplne som vedel, že mi sem niečo také napíšeš. Ja neviem, však to nehraj, nikto ťa nenúti, ale názor nejakého hatera ma vážne nezaujíma *3*
    • J8 myslím, že recenzent hlavně myslí ty bugy statistik a podobné, které hru moc neovlivňují. Hraji ji tak 14 dní a taky sem nic závážného nenašel.
  • Ja som z hry úplne nadšený a neľutujem ani cent, čo som do toho vrazil. Je to moc príjemná zmena od všetkých tých arkádových FPS poslednej doby, ktoré hráča vodia za ručičku jak nejakého retarda.

    Pravda, potrebuje ešte trochu doladiť, ale vývojári na tom makajú 15hod denne (vraj) a patche vychádzajú každý druhý deň, tak to snáď nebude trvať dlho *3*
    • Je to dobrá hra víc mě to baví jak jednička :) až na ty bugy :( , které se snad opraví co nejdříve a patche opravdu vycházejí :) jen by mě zajímalo co zrovna opravují nebo tak .. na steamu furt k přečtení nic není ... :(
  • Pekna fanboyovska recenzia, netusil som, ze produkt sa hodnoti na zaklade toho, co autori naslubovali a co mozno, mozno opravia v buducom patchi a nie na zaklade aktualneho stavu. Ta hra je proste zabufgovany odpad, o com vsedcia aj statistiky na steame, pri lanchy 20 tisic hracov, teraz denny peak je 4 az 5 tisic hracov..Do roka to bude dead ako prva super "realisticka" RO.
  • Pete.palis
    Tak a teď mluvený rozbor gameplaye *1*

    http://www.youtube.com/watch?v=bmQqlbqWCPU
    • pobavil jsem se :D
    • horsi komentar jsem jeste neslysel...
    • gameplay dobry ale co ten komentar? :) jako vole nejvic hustej mazez nee? ty jo husta valba proste ..faakt dooost dobryy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit