Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od te doby, co ji od tama odstranili, bude to tak 2 roky
  • Od kdy není Mafie na STEAMu???
  • mrsalieri
    Pokud vám blikají stíny, zkuste toto: stáhněte soft 3D Analyze (http://www.uloz.to/xReUiFiW/3d-analyze-2-37b-rar), vyberte ze složky s hrou game.exe, zatrhněte Mafia shadow fix a nastavte VendorID na 4318 a DeviceID na 952. Mělo by pomoct :)
  • Thorar
    Tak super, jsem asi jeden z mála koho Mafia minula a těšil jsem se na Posla :-) Ale samozřejmě jsem se koukal :-)
  • kde je RA??? :-) fu mafii
  • Mafia byla svého času dostupná na Steamu. Poté byla odebrána zřejmě z podnětu 2K. Těžko říci přesně proč, ale zkrátka tam byla. Měl jsem to štěstí jí koupit ještě před stažením.
  • tak me taky zrovna nebavily, ale to je temi zanry

    ale kdyz se podivam na tu mafii, tak si rikam, ze to je na tu dobu krasna hra, a vypada k svetu doted

    coz je na ceskou hru, navic s vlastnim enginem, s podivem
  • nic si nepochopil, iq tyq
  • ZvacA
    Chudák ta velká PC scéna a komunita. Nechali se převálcovat jinou a podřadnou a zjednodušenou platformou. No tak to asi takoví machři moc nejsme. Klucí, pojďme pobrečet.
  • Páni, taky bych chtěl bejt zaslepenej mustard a pořád na fórech brečet, jak je ten herní průmysl k chudáčkům mustardům nefér (zvlášť když pak v dalších diskuzích melou o tom, jak jim tam vychází nejvíc her - mustardi, vyberte si jestli jste teda takoví chudáčci anebo ne).

    Ono to je jednoduchý, firmy viděly, jaký hov*o se na PC prodá a narostly rozpočty her, takže aby se vývoj zplatil, musely se najít další trhy. To je taky důvod, proč na PC vychází totální minimum velkých her, které prodejemi nezávisí na konzolích (poslední zajímavý byl snad Crysis z 07 a pak další díly stejně už na konzolích byly).
    Takové menší doporučení: mustardi, přestaňte warezit, občas nějakou hru kupte a pak možná vám i na ty vaše krabičky jednou zase něco AAA vyjde, co na konzolích nebude.
    Třeba v posledním FC taky nějakej mustard Vávrovi brečel a odpověď jednoduchá. Aby se vývoj zaplatil a ještě se něco vydělalo, tak konzole tam u KC být prostě musí, protože samotní mustardi vývoj prvního a financování dalšího dílu nezaplatí. Taky neznamená, že kdyby nebyly konzole, nějakým zázrakem se tihle lidi přesunou na PCčka a už vůbec to neznamená, že každej bude mít Titan Z.

    Ale jestli chceš mustardí ráj, v Číně konzole kdovíjaký úspěch nemají, takže tam by se ti jistě líbilo, protože hry tam konečně "omezovaný" konzolema nejsou.
  • konzoly pred sony konkurovali viac commodorom a atari takze to bolo jedno.
  • Ja jsem asi nejakej totalni Anti-ceskej hrac, protoze me ty cesky hry jako mafie nebo vietcong nikdy moc nechytly a nejak me nechytaji dodnes i kdyz tenkrat o tom mluvit ve skole skoro kazdej.

    Jedina Ceska hra ktera me snad bavila byl Boovie :D
  • Paulcz
    a už od té doby měli zhoubný vliv :)
  • Mládenče, měl jsem konzoli již v osmdesátých letech.
  • Myslim že njnj chtěl říct to, co asi všichni víme, že konzole prostě a výrazně zjednodušili nejen ovládání, ale teké mechanismy her. Tak to prostě je, není to nutně špatně. Samozřejmě je škoda, že zasáhly do světa her i graficky a hodně negativně podpořili úpadek klasických RTS strategií, protože najednou všechny ty písmenka a interface byli pro ně tak malé, že se raději vyplatilo celý žánr potlumit. Osobně upřednostnuji gamepad i na PC, ale konzole nejsou v předešlém komentáři o gamepadu, ale o zjednodušování a to prostě přinesli. Bohužel velmi špatně njnj použil místo slova jednoduchost slovo imbecil, to je chyba.
  • Prophet
    https://www.youtube.com/watch?v=Yy8MUnlT9Oo
  • Vydržel jsem to asi tak deset vteřin koukat na toho vola, co jezdí po městě s omezovačem... *7*
  • No, jasne. Prisel jim tam nejaky host a ten hral v ty dobe nejakou novinku. Pamatuju si na Suchanka, jak rikal, ze jeho syn je ten tezkej pirat silnic, co nedodrzuje predpisy a on, ze stoji na kazdy cerveny nebo neco v tom smyslu. Ja teda musim rict, ze jsem se taky snazil dodrzovat predpisy.
  • A ještě jedna věc, ta závodní pasáž v Mafii se na gamepadu hraje mnohem lépe než na klávesnici ty imbecile...
  • Imbecil jsi akorát ty, konzole existovaly dříve než ses narodil a dávno před nějakou Mafií ty hlupáku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit