Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsichni PCdementi jsou podle tveho prispevku zeny, neni to diskriminacni?
  • A imbecilní PCdementi který už dávno měly někde hnít začaly brečet jak je všechno ošklivý a nefér.
  • Pamatuji, ze vysla nejak tesne po GTA3. Tenkrat to jeste vypadalo ze hry budou porad uzasnejsi a uzasnejsi. Byla to ta stastna doba strmeho rustu, kdy se vyvojari snazili predevsim priblizit realite. Pak nastoupil marketing se svymi kravataky, konzole a hry se zacly prizpusobovat cilove skupine. Diky konzolam se kterymi mohl hrat kazdej imbecil se zacly delat i hry pro imbecily. Skoda.
    Je to videt i na komentari tech dvou. Stezuji si na jizdni model, ktery je na dnesni dobu neakceptovatelny, protoze tupec s gamepadam ma problem se udrzet na silnici. Ja mel v tech casech jeste levny volant a zavod na okruhu jsem vyhral na druhy pokus. Pak jsem se k te epizode casto vracel a zavodil. Bylo mi lito, ze po dohrani cele hry nebyl ten okruh pristupny pro zavodeni. To mne fakt zklamalo.
  • co takhle hrát aspoň dvě hoďky vzhledem k tomu že to je adventura :) a bylo by super kdybyste nějak dopředu mohli zjistit a pak říct na kameru co dnes dělají tvůrci a proč přesně skončili - nemohl jsem nic solidního vygooglovat, předem dík :)
  • VortexCZ
    To jako fakt? Tak to chci vidět. *5*
  • Mafia je moje srdcovka.... dohrál jsem jí nespočetněkrát.... je to tak, že prostě jednou za čas, třeba jednou za půl roku až rok, jí dám do komplu a zapařím, dokončím a spokojenost.... :-) zhruba od loňska co mám novej PC a s tím operační systém Win 8,1 tak sem jí nerozchodil, neměl někdo podobnej problém, nevěděl by někdo co s tím....?
  • Nejspíš si vybral blbě random minutu *1* Za mě osobně to byla jedna z nejpříjemnějších hodin v rámci RGP. Tolik vzpomínek na moje herní mládí a večery s Mafií, co se mi vybavilo *3*
  • jinak jen takovy detail 32:23 si všimnete v pozadí vystupuje chlápek z auta a zrazí ho auto
  • hmm, zapnu vidim olejnika, prepnu na random minutu videa (29:37) slyším jak si stežuje že hra je simulátor taxíku bez akce a že se nedá jezdit rychle. Vypína video
  • raisen
    To bylo tak krátké *9* Ale bavilo mě to, děkuji za GamesPlay *4*
  • Pánové, to už jsme tak staří? :) Kdo vzpomíná na to, jak Suchánek hrál tuhle Mafii v Game Page?
  • jnsCZ
    Posel bude příští týden
  • A kde je autor hrající jeho hru? Tohle není vončo *13* *1*
  • Tož jasné. Že to má asi 12x větší texturu, 20x víc polzgonů atd je fuk *2*
  • Bože, tohle neustálý brečení, jak se hry neposouvaj, jak byly dřív lepší a podobný kecy jsou fakt děsný, ale tak žij si hezky v minulosti. WD prostě bylo vyhajpovaný, lidi od toho čekali třetí příchod Krista a pak byli zklamaný (ale nebyla to rozhodně špatná hra). Nemluvě o tom, že když pak mrkneš na GTA, tak to je jinej level světa ve všem, takže jaký neposouvání...
  • Neni zrovna dva krat rozumne to zovseobecnovat na vsetky hry. Watch Dogs je proste k hovnu. Keby si mi to nepripomenul, tak som na tu hru uz aj zabudol.
  • Mimochodom Mafia na Steame bola. Pamatam si, ze som ju tam raz v akcii kupoval, ale teraz uz z ponuky zmizla, zrejme ju z nejakeho dovodu stiahli, neviem, ale v kniznici mam aj prvu Mafiu.
  • mafia vs watch dogs
    https://www.youtube.com/watch?v=S5t0_WVinF8

    Kdo tn nevidel pri vydani watch dogs tak se musi podivat ted. Smutnej dukaz toho ze se hry za 15 let neposunuli ani o milimetr
  • Thorar
    Já taky, ale snad to jen posunuli na jindy, nezrušili.
  • A já se těšil na Posla Smrti...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit