Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nostalgie je pro stary. Nechapu tu slepotu, kdyz clovek predstira, ze driv ty hry byli bohovy. Maximalne tak neokoukany, tot vse.

    Me prvni auto bylo super. Jak jsem se na nej chodil koukat a ty lasky.... To nic nemeni na faktu, ze to byl strej vergl...
  • Lima
    Dunu 2 jsem pařil tehdy 2 dny a 2 noci v kuse, až mi slzely oči, zanítilo se levý oko z toho čumění do monitoru a musel jsem si dávat ledový obklad *1* To byly časy, to se už dnes nezažije.
    • Coffin.Corner
      Já Dunu 2 pařil po nocích na tátově služebním NB s monochromatickým displejem, který neměl myš. Všechno jsem musel ovládat pomocí kláves a druhý den vždycky křeč v ukazováčku jak sviňa :)
  • Kde se dám hlasovat pro další gamesplay? Podrobný návod, hledal jsem to snad hodinu.
  • Tohle videt a zahrat poprve, to bylo neco...neco, co dnes uz clovek pri hrach nezazije...na druhe strane, tehdy nam ukazat nejakou dnesni hru, to by jsme asi ani nerozdejchali... :D
  • Jo to byla parada. Jeste dnes si pamatuju, jak jsem predstiral nekdy v Sekunde na gymplu nemoc, abych to mohl doma parit. :)
  • To byly dřív strategie co měli koule.
    • Kozy
      V čem?
      • Paulcz
        Atmosféra
        • bylo to i tou dobou.(samá novinka) dnes se hry už dost opakují a RTS jsou spíš akční hry. ale ten Harkonenské Mentor zůstane v moji paměti nadosmrti : ) noo a taky indiáni byli tehdá vopálenější se mi zdá
        • Kozy
          Díky za odpověď na místo nesmyslnejch mínusů.
  • Opravdu Dune II vychází také z filmového zpracování? Kromě stejné předlohy spolu podle mě hra a film nic společného nemají.

    Pokud jde o hru, tenkrát to aspoň chvíli hrál snad každý. Mně se vždycky líbila i ta stylová grafika a hudba, tehdy dost charakteristické pro hry od Westwoodu. Doporučoval bych pro gamesplay spíš první díl, ten není tak profláknutý.
    • JamesFaith
      .Pravda, kompletní filmovou stylizaci převzala až Dune 2000.
    • ale gameplay jednicky je fakt k uzoufani na sledovani...

      mozna ke konci, kdyz uz se tam posilaj a vyzbrojujou vojacci, ale zacatek je zivacka
  • Jejda to je nostalgie *14* Krása!
  • Odulin
    Dune....Building of a dynasty...
    • Your battle for Dune begins... now! *5*
      Ach to boli časy. Keď si spomeniem na búrlivé hranie, ma začínajú bolieť prsty. M-ove, A-ttack, klik. Kto potrebuje nejaké skupinové označovanie jednotiek. *3*
      • Odulin
        Jj presne. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit