Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi mi připoměl momentky kdy jsem utikal před orkem a ten zmetek jen machal do prazdna sekerou a hekal a ja jsem posrany utikal strachy a neodvazil se otocit.. :D Hlavne kdyz jsem si 1 orka sotva dal.. naton kdyz jich hekalo více..
  • Jak já bych si rád zahrál Gothic 3 s Umělou inteligenci a combat systemem z Risenu 1.. njn..
  • Už je po fotbale, takže *1* Přišla mi wtf i ta smrt Steelbearda, ne že umřel, ale jak...a skoro celou hru se hlavní příběh neřešil a nikam neposouval, pak si najednou odjel zabít "ultrasilnýho" bosse, kterýho se všichni báli v šermířskym souboji, kterej byl stejně a obtížnej, jako když si na začátku poprvé potkal tu rybu s žárovkou na hlavě a konec *6* Jinak hra sama o sobě, prostředí i některý nápady mi přišli fajn, byl v tom pořád trochu cítit Gothic...Ale asi to je nejslabší hra Piraní, tak snad to teď napraví *14* Docela se bojím, z původního týmu tam už prý není skoro nikdo a prezentace a marketing trojky mi moc ambiciózní nepřijde
  • mluvim plynule nemecky (proto jsem videu rozumel bez problému)
  • a ještě by tam nemuseli strkat ty mluvící gnómy, jsou trapní a v 1ce se mi líbilo gnomy zabijet. ted maji predstavovat jako co? nejakou radoby vtipnou entitu. me se libily orcish entity v G1&2. těch sem se bál když mluvili :) to bylo super. tohle nevim proc tam cpou. už ve 2ce sem je nenavidel.
    a nebude to urcite spatna hra ve srovnani s ostatnima rpg, jen je to proste hra od piraní a člověk čeká mind blow a pak je zklamanej. třeba mě to bude bavit, jenže takový hry může dělat i někdo jinej. piraně maj dělat něco svýho osobitýho tak jako dřív. sakra, vždyť mají pořád Kaie na hudbu ne? ať je inspiruje...
  • já nechci inovaci. já jen chci, aby udelali to same jako v gothic&gothic2&risen 1. jen zase s novým příběhem. jinak stejně. protože to fungovalo a bylo to super. když před 11 rokama neměli takový prostředky jako maj dnes stvořili gothic. dnes je mají a tvoří kvůli tomu shity jako risen 2 a bojím se že i tato věc.
  • to je pravda, ten zaverecny suboj nebola ziadna slava a ani zaverecna animacia, s pribehom mas tiez pravdu, ten bol slabsi a predvidatelny, jediny moment, co som vazne necakal, bolo zabitie Steebearda. V jednotke bol pribeh aspon zahaleny tajomstvom tych otrasov na ostrove, kde nikto nevedel, preco sa deju a nutilo to hraca ist stale dopredu, tak isto, ako to bolo v prvom Gothicu s barierou, v druhom so zmiznutim Xardasa a v tretom podmanenie sveta orkami, stale hrac na zaciatku nevedel, preco sa to deje a chel to zistit. V Risen 2 to uz bolo o nastolenie poriadku, ale hrac uz vedel co sa deje a co treba spravit, to je trochu skoda, ale inak to bol klasicky a plnohodnotny diel, ako vsetky predosle, hratelnost presne taka, aku by fanusik ockaval.
  • Noch ein Gold, noch ein Gold, nochen Gold, nochen Gold,nochen Gold,nochen Gold,nochen Gold,nochen Gold,nochen Gold,nochen Gold,noooochen Gold,
    banana. :D :D :D jediný, co se mi na tom líbí je ten týpek co to komentuje.
    jinak ať si to už piraně strčí do své kindernloving prdele, co to má zas bejt? 10 let čekám, že se zkusí oživit gothic 1&2, na fb píšou, že se vrací ke kořenům. a teď tato přebarvená veselá kravina, ve které má člověk hned ze začátku mapu všeho, takže veškerý prozkoumávání se omezení na "jdi sem", "přines od tama toto", "pokecej s tím", "zabij toto" "pohni s timhle". mendoza, na jehož smrti jsme všichni usilovně pracovali v 1ce se stane duchem a bude nás strašit po celou dobu hry, stejně jako mě už teď straší představa toho zklamání až to poprvý zapnu. a ne nekoupím si to, stáhnu to, zklamu se, a tím to skončí.
  • Souhlas. Chybí mi sice ten důraz na detail a svět působí daleko víc uměle než v prvních dvou Gothickách, ale i tak nic podobnýho nevychází, takže díky za Risen. Osobně nechápu neustálý stížnosti na ten Risen 2, špatná hra to není. Nejhorší mi tam přišel příběh...strašně násilně to navazuje na jedničku je to hloupý, nedomyšlený a konec...no závěrečnej bossfight Piraním obecně moc nejde *7*
  • na novej Risen se moc tesim !!!
  • Boze vy Cesi viete len nad vsetkym frflat! Pani kritici ste zrazu vsetci. Pisete, ze ste ich fanusikmi a nasledne si s*rete do huby tym,ze dvojka bola na nic a toto je podobne, mna bavila aj dvojka a dokonca viac, ako jednotka a toto je proste dalsi Risen, nevidim tam nic spatne, Najednej strane chcete vsetci inovacie a na druhej by ste sa vracali stale ku korenom, uz je to dost obohrata pesnicka a ani sami neviete, co by ste vlastne chceli. Osobne sa na tuto hru tesim, pretoze verim a vzdy som veril a zatial som ani sklamany nebol, ze by ma hry od nich nebavili, vzdy je to presne naopak.
  • V Risenu v pristavu lodicka je takova mala nakladni.
  • BoB.2
    Ten přístav je z Gothicu ne Risen.
  • BoB.2
    Zpátky ke kořenům,a tet to jen nepos*at.
  • "Miluji" Risen 1 no a když jsem se podíval na toto video, tak se mi udělalo hodně špatně - snad se pletu, ale mám takovej pocit že to fakt bude podobná pi*ovina jako Risen 2... *10*
  • No takže z Mendozy udělali ducha, jak originální.....
  • Stejné jako R2, trošku "předělané"... Jako fanoušek Piraní sem zděšený...
  • Vyzera to velmi nadejne :)
  • maros.goc
    aj jednotka mala prístav :)..ale bez lodí no :D :(
  • Líbí se mi to, už se těším až si to zahraju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit