Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    Ta "věznice" pro cheatery není špatný nápad. Rozhodně méně diktátorský, než v případě Blizzardu. *4*
    • Spades
      Nápad je to dobrý, ale nechápu co je na blizzardovském banu za diktátorský režim? Valve ti za cheat taky zruší celou hru... a to se jejich hry dají hrát i offline
    • Horsi napad je vracet je zpatky, cheater bude vzdycky cheaterem a jenom velice maly procento lidi se napravi. To uz zjistilo i Valve, kdyz po nekolika letech! rusili bany, ale lidi stejne zacali cheatovat zase. Takze zadna druha sance, nechat je v tom poolu porad!
      • si to necet cely ne? tak nereaguj! kdyz budou znovu cheatovat tak jim ucet zrusi uplne
        • Ale proc jim davat 2 sance? Stejne cheatovat znova budou, takze zase budou chvili kazit tu hru hracum nez dostanou konecnej ban.
          • PreidaQ
            Jé, ty jsi expert na toxikomanii, co?
    • Podle mě nápad super *15*. Ale nejlepší kulišárnu udělal Bohemia Interactive... dokud tedy nevyšly opravné cracky... alespoň se jim lidi samy přiznali *15*
    • Je to primo skvelej napad!
  • Tohle jsem nikdy nechápal, to musí být hloupá děcka. Normální člověk, hráč se zdravým rozumem tohle nikdy neudělá, protože tím degraduje prakticky celou hru jak sám sobě, tak i protivníkům. A jestli někdo považuje tohle za "vítězství", měl by se jí léčit, respektive hrát Tetris nonstop na první obtížnost do konce života, protože to je asi tak stejný zážitek.
  • Když už tady rozpitváváte své cheaterské historky... Já jsem si kdysi za dob Day of Defeat (ještě pod HL1) nahrával dema cheaterů (nebo podezřelých) ze spectatu a pak si to v offlinu prohlížel s wallhackem (který jsemsi stáhnul jen pro tento účel), pak to nahrával na video a dával na net jako důkaz... No a jednou jsem si po nahrávání zapomněl ten wallhack vypnout, šel jsem si dát trénink na náš klanový server a bum - banán na jeden rok na všech steam serverech *1*
    • Kdo si jámu kopá .. :)
      • ...potřebuje lopatu.
        • Lopatou bys toho moc nevykopal.
    • To potěší no :D
  • Phillios191
    Na rovinu, kdo nepoužil cheaty v GTA: SA...asi nikdo.
    jenže to je přesně ten typ hry, kde je pro to maximální využití: 1) je to open world hra, 2) je nebo byla na svůj čas velmi rozlehlá, takže nějaké harrypotterovské létání autem(někddy tankem-když už jste měli nějaké ty hvězdy) bylo celkem pohopitelné. Takže asi tak, ale FPS a hry jako Max Payne 3 jsou hry kde to fakt smysl má minimální.
    • ty si pletes pojmy s dojmy!!! neco jineho jsou cheaty ktere do hry naprogramoval jejich tvurce (jako tebo zminovane SA) a neco jineho jsou cheaty pomoci programu tretich stran...
      • Phillios191
        já si nic nepletu, já myslím cheaty obecně !!
        • Spades
          Cheat obecně neexistuje. Rozdělují se, protože cheat v SP je všem u prdele, ať si to každý ďelá, když ho to baví (Jako malej jsem taky chetoval, bo mi nic nešlo, a v SA je to taky děsná sranda), ale tady jde o cheatování v MP, což je nepřípustné...

          Cheater vs. Cheater je pak něco jiného. Cheat servery jsou docela sranda, ale musí být povolené v pravidlech serveru...
    • Já je nepoužíval, neměl jsem důvod. I bez cheatů se tam dostaneš úplně ke všemu. Jediné "cheatování", které jsem prováděl, byl load/save při koňských dostizích, abych si nahrabal peníze.
  • A to mi připomíná, že jsem ještě neviděl vaši slibovanou videorecenzi. *3*
    • SnakePlisken
      Podle včerejšího podcastu na ní Lukáš usilovně dělá. Jenže udělat video není tak jednoduché, jako napsat článek. I když pro mnohým jedincům dělá problém psaní a video spatlají během chvilky. :D
  • BoB.2
    Proboha proč někdo používá cheaty.
    • Cheaty jsem používal naposledy u DooM II a DN3D, případně Blood *15*, do MP cheaty rozhodně nepatří a basta! *1*
    • Hairy_Ass
      Někdy mají svůj smysl, když je nějaká pasáž v SP nehratelná, tak si pomůžeš na chvíli cheatem. Někteří ale tu "chvíli" prodlouží na celou herní dobu. Pozor, použití cheatů v MP také odsuzuji.
      • Spades
        Jenže mi se tu bavíme o MP
      • Tady myslim neni rec o SP - to vubec nikoho nezajima a je kazdyho vec, jak si to kdo hraje - ale o MP, to je uplne neco jinyho *4*
        • Hairy_Ass
          Vždyť to taky rozlišuju. *3*
      • Blbost. Tohle přeci není řešení. Naopak ukázka charakteru a skillu. Když je někdo lama, místo cheatu ať zapojí mozek nebo tou lamou zůstane navždy.
        • Veskoslav
          Existuje spousta her, která se bez kódů nedala vyhrát a dohrát.
        • proc se trapit s jednim usekem hry a porad ho opakova dokola kdyz to vyresi chaet? naopak zoufala lama bude jak trotlik1000x zkouset tu samou cast any se pohla dal
        • Hairy_Ass
          To si asi nehrál Daggerfall nebo Diakatanu... Věř tomu nebo ne, ale některé hry se bez cheatů ani nedaly dohrát. A ani Einsteinova intuice by ti v tom nepomohla. *15*
          • Daikatanu jsem hrál, hrál jsem stovky her a každou, kterou jsem chtěl, která se mi líbila jsem dohrál.

            V životě jsem cheaty nepoužil, to je pro srááče.
            • XorxoxTalarius
              Tohle je pekne scestne tvrzeni, pametnici kteri hrali Warhammer: Shadow of the Hornet Rat mi jiste daji za pravdu ze byt tam cheaty tak je pouzivaji o sto sest ... ono hrat jednu bitvu 14 dokola jen abych zachranil o pesacka navic, moc zabavne nebylo ...
            • Hairy_Ass
              Tak hlavně, když víme, že nejsi "srááč". *7*
  • Je to jenom dobře že to firmy řešej ,ale Blizzard to udělal ještě líp ,prostě ban na celej účet a nazdar ,s takovejma debilkama co cheatujou nemaj mít slitování. Maxe 3 sem hral po netu a mrtě lidí se mi tam nezdalo,sem to kvůli tomu přestal hrat .
    • jindra.veliky
      no jo...mrte lidi se ti tam nezdalo. takov kecy maj vzdycky ti co maj score 2:10 *6* asi jako driv v MW2. potkal jsem 3 cheatery za rok hrani (i me asi 2x nazvali cheatrem) a vsichni ostatni jich udajne potkali 10 v kazdy hre.

      a nejvetsi pr....bzunda je kdyz vidim jak nekdo nekoho nazve cheatrem a pritom ma dotycnej score sotva v plusu *3*
      • ty se vůbec neozývej ty gumo ,sem hrál MP hry když si mámě ještě cucal kozu.
        • To je sice možné ale docela z cesty.
        • ... a zatímco ty jsi pořád seděl u her, tví vrstevníci už cucali kozy svým holkám *2*
        • Podle inteligence, která úplně čiší z tvého příspěvku, bych řekl, že tu kozu pořád ještě cucáš ty *6*
  • Veskoslav
    Terapie je nesmysl. Nikdy se nenapraví:) Protože oni jsou lamy. Bez WH a podobných sračiček si povětšinou ani neškrtnou.....Proto nechť jsou trvalé bany pokud podvádí v MP. V Sp ať si každý podvádí ja chce, ničí si tak sám hru a neničí nikomu dalšímu.
    • Gorkan
      tak ja cheatoval pak jsem dostal ban a po roce asi byla amnestia na cheatery a ted uz necheatuju takže to nepomuže u tech největsích cheateru ale ty malé ryby to muže napravit
    • Masa-san
      Mě se to naopak líbí, je to ideální řešení, nechť se cheateři vytrestají sami mezi sebou.
      Třeba je to i nakonec napraví.
      Když je zabanují, prostě se přesunou jinam, kde budou kazit hru a nikdy jim nedojde, že cheatama škodí nepřímo i sami sobě.
    • Masa-san
      Mě se to naopak líbí, je to elegantní řešení, nechť se cheateři vytrestají sami mezi sebou.
      Třeba je to i nakonec napraví.
      Když je zabanují, prostě se přesunou jinam, kde budou kazit hru a nikdy jim nedojde, že cheatama škodí nepřímo i sami sobě.
  • Můžete mi někdo poradit? Pustil jsem Maxe Payna, několik minut ten film jede v pohodě, kecají tam, pak začne peklo a zastaví se to. Já pak vidím na monitoru jen stojící postavu a nic se neděje. Když jsem mačkal různé klávesy, tak se to hýbalo do stran a přes myš se to i točilo. Zkoušel jsem několikrát restart, ale pokaždé se ten filmeček zastaví ve stejném momentu a pak tam jen stojím.... Nevíte, jak to pustit dál?
    • DangerousDave
      +1 :)
    • Veskoslav
      A máš originál?:) (Pokud ano, řeš přes support, ale čekej tak 14 dní, to je jejich standartní reakční doba)
      • fichtlis
        to je rada jak z nosu
        • Kdyz nepoznas trolla tak spravnou odpoved ocekavat nemuzes :D
      • No mám už tři originály a všechny se zastaví ve stejný moment a pak se sice můžu hýbat a střílet, ale film už nejede
        • firebug
          Nevim jestli jsem te spravne pochopil... Uvedomujes si, ze sis koupil hru a ne film? Vim ze u modernich her je ten rozdil nepatrny, ale naplni Maxe Paynea je stale prave to hybani a strileni :-) Jestli mas opravdu nejaky problem, zkus ho lepe specifikovat.
  • nemáte ňáké kódy? nesmrtelnost, všechny pušky a.t.d.
    • lamko
    • iddqd, idkfa,... jo to byla vlastne jina hra :)
      • ty nejedou zkoušel jsem i dnstuff a nic. mají to pokažené nebo co asi řeknu mamce ať to vrátí
        • Reklamovat! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit