Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I číteři mají své místo ve hrách. V MW3 mě sebelepší skore nepotěšilo tak, jak když číter se skore stoněco:1 tam měl tu jedničku díky mně. Je to zábavná challenge. S číterem si užiju mnohem víc než s nějakým hodně skušeným hráčem. Ten mě akorát naštve.
    Třeba takových elit v diablu novém pobíhá hromada a blizzard stim nic nedělá.
    • Tak jo, když tě tak baví hrát proti cheaterům, tak si jdu hned nějaké hacky stáhnout! Aspoň budu mít dobrý pocit, že dělám něco pro ostatní *5*
  • DusanMPupak
    Tak ono je to chvilku i zábavné. Pokud ostatní hráče převyšujete, tak může být lovení cheatera nová výzva. Hra cheater vs. cheater také přináší do hry nové prvky. A hrou s wallhackem se lze dost zlepšit v předvídání ostatních hráčů pro budoucí poctivé hraní.
    • Zlepšovat se ale máš pravidelným tréninkem, nikoli prachsprostým podváděním.
      • DusanMPupak
        Volbu tréninku nechte laskavě na volbě každého jedince.
        • Spades
          Cheatování bohužel není trénink... aspoň ne na veřejných serverech. Pokud chceš trénovat s cheatama, tak jedině na private serverech, nebo proti botům.
          • DusanMPupak
            Jak jste přišel na to, že na veřejném serveru trénink přestává být tréninkem?
            • DusanMPupak
              Takže trénink pomocí cheatů není trénink? Já už vám opravdu nerozumím.

              Nedomnívám se, že pozorováním protihráčů pomocí wallhacku nebo zapnutím aimbota se speedhackem za účelem vyhnání cheatera ze serveru jsem někoho kdy poškodil. Mimochodem, pokud o tom nevíte, tak existují i veřejné cheat-servery. 
            • Spades
              Trénink pomocí cheatů... Nauč se číst omg...
              Na veřejném serveru požkozuješ ostatní hráče, a taky sebe, protože můžeš dostat ban. Na private serveru nemůžeš dostat ban na všecky servery, a navíc si tam můžeš domluvit hru cheater vs. cheater...
    • Veskoslav
      Kecy. Takhle si to jenom obhajují lamy, co neumí hrát.
      • DusanMPupak
        Nemohu s vámi souhlasit. Lamy, co neumí hrát, řekl bych, zpravidla neocení přítomnost cheatera, protože se jim nestává, že by ostatní hráče převyšovaly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit