Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deridon
    http://tinyurl.com/kywrd9s
  • Nevíš o čem mluvíš. Proč bych si stahoval hry na uloz.to, když z torrentu je to daleko rychlejší?
  • Nebuď na PCčkáře tvrdý, hry by zde mohly vycházet ledaže by byly s podobným systémem ochrany, jako mělo Diablo III, které prolomeno nebylo a hle, prodalo se ho 13 mega, což je velmi pěkné číslo. Navíc Blizzard konzolistům věří a hru vydal na konzolích bez tohoto požadavku.
  • jsem.rad, ze nam tenkrat petice proti GTA V na PC vysla. Je uz jasny, ze jim to na PC nevyjde, coz je dobre. Ted by to chtelo jeste dalsi petici, aby hry vychazely jen na konzole, kde to hraci oceni, tim ze si hru koupi. PCckari si stejne akorat hry stahujou na ulozto. Z tohohle duvodu nema smysl pro ne cokoliv vydavat. Cauuuu
  • Gratuluju, skvělá logika.
  • Myslíš ta firma, která hodila na Diablo III nutnost být vždy připojen (což není na konzolových verzích DIII a konzolích celkově), což zamezilo pirátství a všichni jsou tedy nuceni si hru koupit, protože jinak si ji nezahrají?
  • Vrook
    Dobrý, sepsal jsi tu argumenty proč je GTA5 špatná hra, s čímž teda osobně nesouhlasím, část jsem hrál na PS3 (grafický zpracování omezený výkonem konzole bych nějak nehrotil). Ale furt nevidim důvod, proč by nemělo GTAV vyjít na PC? To že je to špatná hra s tim nemá co dělat, nikdo tě nenutí to pořizovat, spousta lidí by naopak pořídila ráda. Takže ještě jednou.. zajímal by mě důvod, proč by GTAV nemělo vyjít na PC?
  • Presne tak to citim taky.
    Skriptovany lehce interaktivni koridorovky, tak mi prijdou exkluzivni "pecky" na konzole *1*
    Ale treba rayman: origins bych si na ps3 zahral moc moc rad *14*
  • Konzolovy hity nemaj na pc takovy prodeje, pac proste na pc je mnohem vic her a vic zanru, proste vetsi konkurence. Co staci na konzole se proste na pc trhu prosazuje hůř. Blizzard ukazuje, ze neni problem prodavat miliony her na pc *5*
  • Dildo_Vagins
    RDR Goty - 470 Kč
    PS3 500GB - 5500 Kč

    Nic moc, snaž se víc hochu.
  • Tak ono bylo jasný, že zájem opadne, jakmile hra vyjde a přestanou nás bombardovat trailerama. Já hlavně doufám, že pokud to vyjde, tak nasadí plnou cenu za skoro rok starou hru.
  • Tak tak, máš pravdu, co pcčkář, to zloděj!!! Možná bys ale neměl zapomínat na to, že je poměrně velká pravděpodobnost, že jsi sem tenhle příspěvek vložil právě z PC, tak pozor na to, abys taky nebyl zloděj!
  • Spis bych rekl, ze na PC je vetsi vyber her a tudiz spatne portovane genericke sunty se proste neprodaji, protoze jsou zde i kvalitnejsi tituly
  • Tak tak, ono když si vezmeš, že pětky prodali 30 mega na konzolích, tak se nebudu divit, že PC verze RDR2 prostě nebude...na PC je ten potenciál, ale musíte vůbec zabránit pirátění (viz. 13 mega Diabla III).
    Jako mě je jedno, na co to vyjde kromě konzolí, ale pokud je taková politika nakupování na PC jako je teďka, tak se nemůžou divit, že něco prostě vycházet nebude, vyjde později či bude ošulený.
  • Tak to je dobra zprava, Red Dead Redemption me bavil, takze Red Dead Redemption 2 uvitam. A ani mi nevadi, ze hra bude jen na nove konzole. PS4 stejne planuji koupit. Navic si myslim, ze je to dobra strategie, jestli chces hru, tak si ji taky musis koupit! To je pro PCckare nadavka! Nejradsi by meli vsechno zadarmo, a proto ted na to doplacej! A bude to jeste horsi, za chvili na PC budou vychazet jen Indi hry a Arma.
  • grckanie si radsej usetri na low-res vanillu s 3-4 postavickami na obrazovke *1*
  • Kromě next-gen verzí GTA 5 a RDR bych rád viděl další Bully. Jednička mě dost bavila, ale měla své mouchy a omezení old-gen (PS2 a Xbox) konzolí. Kdyby udělali pokračování a vypilovali hratelnost, mohla by to být super hra, navíc s dost originálním zasazením.
  • Keyz
    Taky bych to bral, kdyby to bylo v novém kabátu atd. Je již dost stará hra.

    Případně starou s adekvátní cenou.
  • Cocra
    RDR je super. Hlavne svazovani lidi a jejich pokladani na koleje pred rozjety vlak....nebo tryzneni tazenim na lane za konem. Jen to zabijeni malych zajicu na zahrade jsem nezkousl, to je hnus a neskutecna krutost :-(
  • no tak jasne kdo by si to nechtel zahrat v DNESNI grafice! ten hnus na old konzolich to je rozmazany omezeny utrpeni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit