Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snůška nic neříkajících žvástů a je to úplně zbytečná a hnusná krabice. Jestli si amíci myslí, že je in mluvit na konzoli tak jsou úpně mimo. Zapnu si jí a přepnu vždycky raději ručně než na to jako magor mluvit. A jestli si myslíte, že dashboard na X360 se vyvíjel k lepšímu tak to ani náhodou, čím novější tím hnusnejší až skončil u těch humusáckejch dlaždic který nacpali i do tohoto shitu. Na co Mrkvosoft šáhne to je humus...
    • Mato1987
      Nechcem tu nič obhajovať, a dupľom už nie microsoft, ale Windows 98, XP a Windows 7 boli výborné operačné systémy, sedmička stále aj je, iste mali svoje chybičky, ale dodnes sú to jedny z najlepších os na PC.
      • A nebo spíš jediný OS na pc co bys tam chtěl mít ? přeci nebudeš dávat do herního pc nějaké ubuntu nebo mac :))) já nějak neřešil windows nikdy který je lepší nebo byl lepší, prostě vyjde nový tak ho nahodím
        • Mato1987
          ja som to tiež nejako zásadne neriešil, ale medzistupne ako win 2000, či me alebo vista to boli doslova ohavnosti.
          • wizaard
            Touto větou jsi prokázal, že absolutně netušíš, o čem mluvíš. :-( Nápověda: Doplň znalosti minimálně o Windows 2000.
            • máš recht, Win 2000 nie je Win Millennium Edition
            • Mato1987
              Ty si čarodejník harry.
          • Vista byla v pohode. Mel jsem tehdy v pracovnim PC 4GB RAM a behalo to v klidu a po prechodu na Win7 jsem nejake zasadni zlepseni nepozoroval. Ale chapu, ze kdo mel tehdy 1GB a mene RAM, musel na vistach neskutecne trpet :)
  • wizaard
    Děkuji za povedený článek, plně souhlasím (teď s podporou DLNA už marně hledám, na co si ještě stěžovat - i když ještě se čeká na externí titulky, jazykové stopy i MKV už fungují).
    • Tak stěžovat si je pořád na co. Z fleku mě napadá ta aplikace na YT. Nechápu jak to někdo mohl nazvat kvalitní aplikací. Líný je to jak veš, a hlavně je to jen webovej leanback (což navíc nechápu, že leanback přes IE jede v pohodě a svižně, ale ten stejnej leanback přes tuhle sprasenou aplikaci je skoro nepoužitelnej). Ale to se vyřeší snad nejpozději s příchodem Win10 kdy Xone dostane "Metro" aplikace :)

      A kdyby se tu rozjely i další služby, tak by to taky nebylo od věci.
      • wizaard
        YouTube na Xbox One je tradičně tragédie. Ale nová aplikace se alespoň dostala do stavu, kdy se dá ovládat přes SmartGlass i dálkové ovládání a vypadá trochu i na Metro. První verze byla úplný odpad. Navíc si Google tvrdošíjně tlačí svoje technologie (hlas, přehrávání přes mobil), což mi vadí ještě víc. Na X360 je aplikace fajn.

        Služby nevím, mám UK, kde je vše OK.
  • Veskoslav
    No hlavně mě osobně se naprosto nelíbí ten nový ovladač. Špatně se drží. Když to srovnám s 360 ovladačem, tak ten je naprosto o něčem jiném.
    • davskal
      Taky se mi nelíbí, hlavně sticky (děsně neohrabaný) a bumpery (tvrdý jak krááva).
      • Veskoslav
        Mě i ten kříž se blbě mačkal. A na páčkách mi chyběly ty drobné výstupky.
        • to mne udivuje, že MS pořád jede na ovladači ten kříž vcelku, jednoznačně přesnější je když sou čudlíky oddělený jako u PS
        • Jaký drobný výstupky?
    • neni delanej pro detsky rucicky
    • na co máš xbox gamepad, když pak hry určené pro něj(Shadow of Mordor) hraješ na psacím stroji? xD
      • Perovpuseslav no
    • Jam97
      Je to asi individuální, mám Xbox 360 a ovladač mi sedí jako ulitý. Když jsem ale čapl ovladač od Xbox One, bylo to ještě lepší (možná to je tím, že mám dlouhý prsty).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit