Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když je jejdasek schopný tvrdit, že 42 HD TV je to samé jako 24 4K monitor, tak už by mě nepřekvapilo nic.
  • Obavam sa, ze zachvilu pride cas jejdaskovho oblubeneho argumentu, ze hranie FPS na mysi je vlastne ako cheatovanie a len hranie FPS na gamepade je omnoho zabavnejsie a narocnejsie. Uplne zanedba , ze kazde z tych ovladani ma uplne ine levely vyzvy, ktore su vzajomne neporovnatelne pretoze gamepad na fps nie je stvoreny.
    Podla tejto logiky, je aj sportove hry, lepsie ovladat na k+m, pretoze je to narocnejsie ako gamepad.
  • Kozy: Veškerý hry, který nebudou mít zmršenou optimalizaci na PC poběží líp a budou vypadat líp. Co nechápeš na tom, že tady konzole nikdy nebude výkonnější než (pod)průměrné PC, protože to prostě není možné. Nastuduj si, jaký HW je v konzolích. Je tam PC architektura, žádný zázračný CELL.
  • "Uz jsi pochopil, ze jemnost rastru 42" TV HD z 2,5m (u konzolistu bezne) je ekvivalentni 24" monitoru 4K z pul metru."

    Slušnej blábol. Očividně nevíš, co je jemnost rastru. Jemnost rastru je u obou případů naprosto odlišná, akorát se vzdáleností se snižuje schopnost oka vnímat jednotlivé pixely. Máš v tom guláš a ještě se tady snad snažíš naznačovat, že HD TV má stejně kvalitní obraz jako 4K monitor. Dobrá demence. Ty si solidní fanatik.

    Co se týče těch cen, tak tady asi nemá smysl už komentovat. Prostě podle jejdáska se nedá postavit PC o výkonu konzole za cenu konzole, protože to v ČR stojí jinak než v USA/jinde. Makes sense. Aneb když se zoufalec ho*na chytá...
  • C-BEAM
    keby jejdasek mal čím rozmýšlať tak by možno pochopil, že to video je v podstate tragické, že ak sú ludia ako ten z videa v CODe schopní dosiahnuť stav 240:1 tak to nehovorí o kvalite tej hry ale o naprosto tragickej úrovni ľudí ktorí cod hrajú. Ten človek by v CSku umieral ako na bežiacom páse, v CODe s jeho hráčmi je z neho odrazu predátor. No a v QL by to imho vzdal po pár minútach ani by nevedel čo ho to vlastne zabíja.

    No a toto tragické video jajdsasek ukazuje div nie ako vrchol hráčskych dovedností a vrchol zábavy *1*
  • "Je to dost nezazivne, popravde. Jinak myslis treba neco jako tohle? youtube.com/watch?v=k9xCmPTjnpw ?"

    Tohle srovnávat s Q3 je asi jako srovnávat šachy na steroidech s pexesem...
  • C-BEAM
    jejdasek:
    - takže si spojil dve nesúvisiace vety a vytvoril z nich niečo čo z nich vôbec nevyplýva a vsunul si mi to do huby *1* človeče ty už fakt nemáš žiadne zábrany v prekrucovaní reality. Jednoducho nikde som nenapísal, že by som si dal konzolistu k snidani a tvoje vykrúcanie, kombinovanie a detinské prekrucovanie na tom nič nezmení.

    - tú hovadniu čo si napísal mi nevysvetlí nikto, vysvetlovať hovadiny je totiž strata času.
  • Jejdaskovych 10 radku naprosto zbytecnyho komentu by se dalo shrnout dvouma slovama. Ad hominem. *15* Argument vsech argumentu.
  • Z niceho jsem te neobvinil. Uz jsi asi unaveny. Vysvetlil jsem ti, ze jsi to puvodne psal o tom borci z videa a pak jsi znenadani presel do ich formy, cemuz jsem se prizpusobil. Jestli to nechapes, je mi te lito. A jestli to jenom odmitas prijmout, tak zkus sam sobe vysvetlit, proc, kdyz se bavime, zda nekdo neco zvladne, jsi to obratil sam na sebe.

    A ne, to ze nejakou vec nechapes, to jeste neznamena, ze je to hovadina. Nech si to vysvetlit od nejakeho chytrejsiho kamarada, ktery s tebou bude mit vetsi trpelivost. Az to pochopis, posune ti to trochu vnimani sveta, zatim ho vidis prilis detskyma ocima ciste ze sveho pohledu a neuvedomujes si subjektivitu a tedy relativnost nekterych svych vjemu.
  • C-BEAM
    - *1* a to malo byť ako čo ? kde v tých príspevkoch je to z čoho si ma obvinil ? teraz fakt neviem či nevieš čitať alebo ťa tvoj mozog donútil vidieť niečo čo neexistuje.

    - máš pravdu, tá hovadina ktorú si napísal skutočne nerazila na hranice môjho chápania, to je totiž taká hovadina ktorú nespracuje ani AI na planéte Jejdaskovo s IQ sto tisíc.
  • C-BEAM
    Jejdasek: nezmysel. V QL nielenže sú taktika a reflexy dve naprosto vyvážené veličiny ale k tomu tie taktické rozhodnutia musíš robiť behom neuveritelne krátkých okamihov a pod obrovským tlakom. Čím menej času máš tým rýchlejšie tvoj mozog musí pracovať, tým rýchlejšie musí vyhodnocovať situáciu, tým rýchlejšie musí plánovať a spracovať viac informácií naraz ... a to sú prave miesta kde sa úkáže to najlepšie čo v hráčovi je.

    Žiadna fspka na úrovni QL na konzolách neexistuje a to už z princípu. Takže ma nijak neprekvapuje, že ma odkazuješ aby som si ju našiel sám. Ver tomu alebo nie, taká hra na konzolách nie je.
  • Ty vole, ty si po sobe neumis precist v jednom threadu co pises?

    C-BEAM: najlepší hráči v QL by si dali tohoto tvojho 240kills konzolového chlapca k snídani
    Jejdasek: Kdo vi, zda by se vubec dokazali gamepadem trefit, pc hracum to dela desne potize.
    C-BEAM: prečo by som mal hrať na gamepade keď mám lepšie riešenie ? <<>>
    Jejdasek: Protoze na konzoli se hraje s gamepadem, protoze jednodussi neznamena lepsi, protoze se holedbas, ze by sis dal hrace na konzoli k snidani a chces dokazat, ze jsi lepsi.
    C-BEAM: čo to zase meleš ? kde som sa "holedbal" že si dám hráča na konzole k snidani ? ty už fakt nevieš ani čítať.

    Ne neni to nejvetsi hovadina, jen jsme bohuzel narazili na hranice tveho chapani a toho, ze nedokazes rozlisit mezi vlastnostmi produktu a jejich subjektivnim hodnocenim. Jeste jeden pokus, takova analogie, a jestli te ani to netrkne, lamu nad tebou hul. Zamysli se nad tvrzenim Hrat hru s cheaty je lepsi.
  • Tvoje pocity me nezajimaji, vysmech to neni. Plati, ze cim je hra pomalejsi, tim vic je taktictejsi a tim vic zalezi na spolupraci tymu. Ty se mozna vyzyvas v rychlosti reflexu, jini zase v promyslenem taktickem postupu, ktery ma bliz k realite. FPS online her existuje spousta, temer kazda strilecka na konzoli je vybavena multiplayerem. Nevidim duvod, proc bych je mel sypat z rukavu. Urcite jsi natolik inteligentni, ze si je budes umet v pripade zajmu sam snadno dohledat.
  • C-BEAM
    "protoze se holedbas, ze by sis dal hrace na konzoli k snidani a chces dokazat, ze jsi lepsi. "

    napíš mi kde som toto napísal. Pred 7 hodinami som nič také nenapísal. Sorry ale ty máš fakt problém jejdasek.

    "Fyzikalne dokazes popsat vlastnosti, ale ne, co je lepsi, to s fyzikou nema nic spolecneho."

    Toto je myslím tá najväčšia hovadina tejto diskusie ktorá predčí aj prispevky od Biebera. To čo je lepšie priamo súvisy s fyzikálnymi vlastnosťami produktu, s fyzikou totiž priamo súvisý absolútne všetko, (samozrejme okrem tvojich fantazmagórií, na tie je aj fyzika krátká).
  • C-BEAM
    Jejdasek: ty zrejme tiež ten prehlad nemáš, inak by si tie hry sypal z rukávu... alebo že by tie hry fakt neexistovali ? :) CSko na konzolách je výsmech, keď si po QL pozriem akýkoľvek gameplay z konzole mám pocit, že pozerám na spomalený film.
  • Psal jsi to pred sedmi hodinami.

    Clovece, ty to nedokazes pochopit. Co je lepsi je subjektivni hodnotici vjem. Fyzikalne dokazes popsat vlastnosti, ale ne, co je lepsi, to s fyzikou nema nic spolecneho. Zadna fyzikalni sila dobreho nebo spatneho neexistuje. Mohu jen zopakovat, zamysli se nad tim.
  • Budes se divit, ale ne v kazde akcni hre jdes a strilis, zkus si zahrat treba god of war nebo treba tokio jugle. Muj koment ma hodnotu na rozdil od tveho.

    Jenze cs je i na konzolich, obavam se, ze ty nemas prehled o vsech fps na konzolich a netusis co tam vsechno vubec najdes a jake to je.
  • C-BEAM
    - napíš kde som to napísal alebo mlč a nevymýšlaj si hovadiny
    - opakujem ešte raz a dúfam posledný krát, myš je lepšia na účel presne a rýchlo zamieriť, nie je to žiadna subjektívna vec, je to dané jej fyzikálnymi vlastnosťami, konštrukciou, citlivosťou, rozsahom pohybu.
  • Neni to za obdobnou cenu a protoze na monitor koukam z blázka, potrebuji na pc mnohem vyssi kvalitu, pro stejny vjem.

    Uz jsi pochopil, ze jemnost rastru 42" TV HD z 2,5m (u konzolistu bezne) je ekvivalentni 24" monitoru 4K z pul metru (u vetsiny pc hracu nedosazitelny sen)? PC a konzole se primo srovnavat nedaji a kdo to nechape, ten potom neni sto pochopit vysokou oblibenost konzoli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit