Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Kein: Wau, musím uznat, že tvé umění zkratky je vskutku na vysoké úrovni mistře! *1* Smekám před tím, jak se ti podařilo jednou větou vystihnout celého ducha TES, sedí to jak prd*l na hrnec. Myslím to vážně, palec nahoru.
  • asi hlavne svojich rodicov
  • krasne:D
  • 50GB datadisk? berem
  • a co ze su tam zbrane? co z toho?
  • "tak je ten svět sám o sobě dost uvěřitelnej." WAT???? V com? A teraz nemyslim zachody. Kazdych 20 metrov natrafis na nejaku pevnost alebo jaskynu alebo nieco. Fakt uveritelne. Vojensky tabor a v jaskyni 5 metrov od neho zakladna banditov. Chudobna mini chatrc a v nej zlate sosky, lebo random quest pre thiefov to tam dal. Kebyze si pozries blueprint tych stavieb, napr pevnosti, tak sa musis chytat za hlavu. Cista tupota.
    Uveritelne na tej hre nie je prakticky nic. ked prvykrat vbehnes do otvorenej prirody, vyzera to super, ale ten pocit po par hodinach opadne.

    "pro Tebe asi nudných a nezáživných questů dává právě Tamrielu tak neskutečnou hloubku, kde jsou prostě lidi, kteří mají obyčejné problémy, " Take questy su v KAZDOM RPG. Ale vo vacsine RPG sa im aspon trosku venuju a nerobia to cez nahodny generator
  • v hre je nekonecno questov, pretoze su nahodne generovane, donekonecna, preto ich je nekonecno.
    A tak ich kvalita aj vyzera.

    Mna tam nebavil snad ani jeden quest. Ani quildove, A to som urobil vsetky quildy. Mozno dokopy 2-3 questy boli zabavne. Najvacsia sklamanie bolo za Dark bortherhood. O fraske ohladne mage guild ani nebudem hovorit. Staci vam vediet zakladne kuzlo a mozete sa stat archmageom.

    Skyrim proste nema absolutne ziadnu hlbku. A ani tie "velke" veci co sa vo svete deju, akoze vojna napr, nemaju ziadny dopad na NIC.

    Takze vyrok "Skyrim je takový leštěný prd. Baví vás dokud nezjistíte, že v něm nic není. Prolezl jsem snad každý dungeon a nic v nich nebylo jen draughiři a zelenina." je presny, vtipny a vystizny.

    Deal with it. A nikto ti nehovori ze sa pri tej hre nemas bavit, ja som sa bavil dlho, kym som si nezacal vsimat ake povrchne to vsetko je. Stale si myslim ze je to dobra hra, dobre RPG, ale na kvalitne RPGcka sa proste nechyta v nicom.
  • Jestli neodpověděli, tak jsi to poslal na špatný mail. Já se ptal na totéž (na help@cenega.cz) a normálně odpověděli - nedají, nemůžou a vydání Dawnguardu neblokuje lokalizace.
  • mezitím jsem vlastně také chvíli hrál Diablo 3, ale to je proti výše zmíněným hrám nudná grindovačka, dlouho mne bavit nevydrželo, mám jen barba 60 na infernu a demon huntera na 57 na hell.
  • Hlavně, že na Dawnguard si zatím sáhly pouze majitelé Xboxu :(. Docela jsem se těšil, že mounted combat, nové typy zbraní a talentové stromy pro vlkodlaka a vampíra by mne konečně donutili Skyrim zase zapnout a dohrát, když na podzim vyšlo Dark Souls, donutilo mne to přestat Skyrimit a jít spíš Dark Soulit :D ... potom než sem se stihl nabažit Dark Soulu vyšlo hned skvělé Dragons Dogma, ale tímhle tempem budu mít v rukou dřív Borderlands 2 a na Skyrim zas nebude čas :D :D
  • Takže, přetvořit celou hru od základu?
    Souhlasím!
  • Kein
    Ehm, tahle řeč na podporu Skyrimu musela požadovat hodně odvahy, ale neberu ti to, tvůj názor. *1*
  • Veskoslav
    Jaký pán moralista proboha? Já Skyrim mám koupený, ale jestliže musím čekat na něco, co jiné už smí hrát, tak bych se na ně mohl vykašlat. S někým si mě pleteš oledně stahování.
  • Skyrim je jedine prave rpg, kde pomer bugy a obsah je asi nejmensi ze vsech her vubec, me zadna jina rpg nez od bethesdaku nebavi, pusobi totiz celkem smesne.
  • ale co to vidim, pan moralista, ktery nikdy nic nestahl, sam siri odkazy na torrenty? to jsou veci *16*
  • jj si king, cena ti prijde postou, jen napis adresu
  • co si na hlavnim pribehu hral 200h proboha? vzdyt to musis mit dohrane do 20h i s delanim nejakych tech vedlejsaku
  • To víš, dnešní děti, hráči CoD musej mít na každym metru hry nebo SuperCool jinak se hrozně nuděj a nepřipadaj si drsný. Hlavně mít Max level a nejlepší zbroj, ale to, že tu zbroj a max level má uplně každej, to už je fuk, hlavně že jsou IN :D
  • Shaker
    edit: koukam, ze sem se ptal zbytecne, odpoved uz tu je
  • heh stejně jsem je trollnul heh *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit