Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychotic
    Tak si asi z Brahmíny pamatuji špatného Keina. To nic.
    Jo a ano, já se s tím smířím. Koneckonců je lepší být tím, kdo hraje, než tím, kdo remcá.
  • Kein
    Nevím, nevzpomínám si.
  • Psychotic
    To není poprvé, co v takové situaci my dva jsme, ne?
  • Kein
    Sorry, ale to co obhajuješ je pro mne totální odpad. Deal with it.
  • Ten Dawnguard mě opravdu štve. Nejsem jediný, kdo si pořídil Skyrim krabicově v ČR a přesto hraje v původním anglickém jazyce a teď máme čekat, než to Cenegáři přeloží? Skyrim je výborná hra a zaslouží si, aby bylo tohle DLC koupeno, než staženo. Společnosti Cenega jsem už napsal, jestli nedají do nabídky Dawnguard v Aj, než jej přeloží do Čj. Co myslíte, neodpověděli. Já říkám: piště všichni do Cenegy, ať tam ten Dawnguard urychlí.
  • adahn
    Pokud ti jde o historii Falmerů, tak by tě Dawnguard zajímat mohl *3*
  • Psychotic
    Ano, questů. Ale chápu, že pro Vás jsou go & fetch questy v Morrowindu nějak lepší a hárdkórovější než go & fetch questy ve Skyrimu. Tak už to bývá.
  • Kein
    ehm..."questů"
  • Psychotic
    Ve hře je tisíc questů a ty jen náhodně prolézáš dungeony?
  • Kein
    Skyrim je takový leštěný prd. Baví vás dokud nezjistíte, že v něm nic není. Prolezl jsem snad každý dungeon a nic v nich nebylo jen draughiři a zelenina.
  • MrSanta
    Dawnguard mi to ukazuje na www.impulsedriven.com jako dostupný. Koupit jsem ho nezkoušel, ale myslím, že by to mohlo jít. Rage je na Steamu v našem regionu taky nedostupný a na impulsedriven ho to ukazuje jako dostupný. Mám tuchu, že tu kdesi kdosi v diskuzi psal, že tam Rage koupil a aktivoval na Steamu. Nemohu potvrdit a osobně se Dawnguard zatím kupovat nechystám.

    DLC - doufám, že se dočkáme nějakého hutného příběhového DLC, které se bude týkat falmerů a snow elfů. Kdyby to bylo spojené s návštěvou Solstheimu, tak bych radostí metal kotrmelce *15*

    Edit: tak u toho Dawnguardu to ukazuje dostupnost mimo východní evropu a Rusko. Tak nevím. Normálně, když hra nešla koupit, tak to člověka nepustilo do obrazovky s nákupem a tohle tam pustí. Holt to někdo bude muset prubnout *1*
  • Zayl
    Tak draughiři, skeletoni, vampíři a stíny mi připadají nemrtví dostatečně. Skyrim by potřeboval hlavně rozšířit datadiskem který vezme všechny odfláknuté věci z originálu a vylepší je.
  • Já bych se hlavně rád konečně dozvěděl, když už se my, čeští hráči, vůbec dostaneme k Dawnguardu. *16*
  • Please, don't breed.
  • Má HD dlc.
  • když může být kůň členem bratrstva, tak se určitě najdou i tací, kteří šplhají jentak pro zábavu .-)...fantazie je důležitá součást hraní *1*
  • Trol.diskuzni
    Draky jsem lítat pozpátku neviděl, zato pravidelně odlétající a v neskutečných úhlech šplhající koně rozhodně! *14* *14* *14*
  • A já měl za to, že do kategorie nemrtví patří ghůlové, zombie, mumie. lichové, upíři a jiná havěť *9*
  • Tímhled se nemyslí draugri ale noví nemrtví ( jestli sem to správně pochopil tak by mělo jít o něco jako ,,zombie" a jelikož draugri jsou spíš mumie tak to bude nový druh nemrtvých ;) ) *9*
  • Doporučuji mody (minimálně Deadly Dragons a Enhanced High-Level Gameplay). Herně je to i na nejtěžší obtížnost opravdu extrémně lehké v základu.
    Zda se chudáci majitelé české krabicovky (by Cenega) vůbec dočkají někdy datadisků a DLC se teprv uvidí (a upozorňoval jsem na tento problém od začátku, co někteří blázni hájili "výhody CZ krabicovky"). Naštěstí se dá Skyrim koupit i v civilizaci online a ne jen krabicovka v našem opičím vytunelovaném Kalouskově království. Jestli se nepletu tak česká verze nemá k dispozici ani free DLC High Quality Texture pack (i když na HD mod to nemá).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit