Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zrovna ted v šestce mlatim maďarky ve frozen highlands *1*
  • Cypri
    Od ubisoftu nechci.
    • LuckyBaal
      co proti němu pořád máte? *4*
      • Je do istej miery ako EA - przní hry do konzumnej podoby...
        • A keď už neprzní, tak rovno pochová, viď séria Silent Hunter, napríklad...
          • Je fakt ze silent hunder stal za prd a ten online co se hraje v browseru uz ani nesleduju. Ovsem stale hravam ctverku s RFB modem.
  • Ted jsem si vzpomnel na Arcomage a jak tu letim tak koukam ze uz to nekdo zminil :D
  • Dáme partičku Arcomage? *3*
  • jabbo126
    Já to říkal, bylo nutné aby indie vývojáři ukázali, že se vývoj old-school her vyplatí a jdou do toho i AAA vývojáři. To je dobře! Kicksarter tomu jistě taky nemálo pomohl (i když zrovna Grimmrock na něm nebyl, ale jde celkově o úspěch old-school žánru).
  • pokud vím tak v might and magic se neposkakovalo po čtverečcích...... těším se *1* a ještě wizardry 8 remake nebo pokračování a máme tu herní nirvánu
    • Co sa Wizardry tyka, tak velmi podobnou hrou a (self-proclaimed) duchovnym pokracovanim (v ramci gameplay, nie v ramci grafickeho stylu/sveta) je seria Etrian Odyssey. Teraz zrovna vysla stvorka a je to uplne super hranie.
      • Kinet1c
        robis si srandu, toto ze je super, ok necham to na teba, toto by som nehral, existuju urcite medze
        • Medze v com? Nerozumiem co tym myslis, graficke spracovanie? Gameplay? To ze tam treba trochu grindit? Ak mas na mysli to, ze niektore postavy su spracovane ako loli, tak nastastie si mozes vzdy vybrat zo styroch roznych portretov pre kazdu classu, kde 3 su normalne a 1 je teda klasicka japonska loli, no.... big deal.
    • Samozrejme, ze se poskakovalo po ctercich! :) Serie prece nezacla sestym dilem :)
      • Přesně tak, v Might and Magic V: Darkside of Xeen bylo krokování, VI už klasické chození.
      • my bad ja hral az od 6ky *1*
  • Black_Hand
    tak jsem koukam udelal dobre, ze jsem s ubisoftem nehazel flintu do zita :D (pokud jde o game design). ubisoft muze mit divny manyry, ale neboji se exotictejsich hernich designu, pokud v tom vidi potencial.
  • Ahoj. Chtěl jsem se vás zeptat, jestli existuje nějaká databáze těchto nových oldschool her, ať už z Kickstarteru nebo normálně vydávaných či indie, plánuji se je postupně kupovat, ale nevím, jak je hledat, zda se jim např. nevěnují nějaké internetové stránky apod., poradí někdo? Předem díky.
    • gog.com
      • To je moje homepage, vychází jich tam skutečně jen zlomek.
    • http://www.pcgamingfan.com/


      Je to taková PC všehochuť za posledních pár let. Doufám, že pomůže.
      • Díky moc.
  • Tolik úžasných her na mě čeká a oni ještě přidávají! No proč ne, alespoň je důvod žít co nejdéle :)
  • LuckyBaal
    Chtěl bych se znovu podívat do Erathie *14*
    • To já mám radši Enroth *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit