Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli S.T.A.L.K.E.R. 2 nevyjde tak budu brečet *9* protože jsem si u jedničky strašně moc užil.
  • Pry to mozna bude delat Bethesda softworks
  • To že stalker2 skončil nemusí být tak uplně pravda, na různých ruských forech se šiří zpráva o tom že práce na něm pokračuje pod záštitou GSC
  • Thorleif_cz
    Samozřejmě, že až to vyjde, tak to prubnu. To ovšem nic nemění na tom, že bych daleko radši viděl offline hru, pokud možno s kooperativním multiplayerem - což by bylo dle mého daleko větší maso. Mě totiž onlinovky netáhnou a to hlavně kvůli všudypřítomným hráčům, kteří mi kazí herní zážitek a také kvůli samotnýmu principu jejich fungování. Nedokážu si představit věrohodný post-apo svět, ve kterém najednou tři tisíce (dosaď jakýkoliv běžný číslo) hráčských postaviček lítá jak stýček Hermi na speedu od jednoho npc k druhýmu a s euforickým nadšením (vykřikujíc "wow";"wtf";"thx";"pls";"rofl" a "lol") sjížděj questy. Post-apo MMO prostě už jen z důvodu typických rysů žánru není dobrý nápad. Přelidněný postapo, ve kterým všichni chřastěj zbraněma není přece postapo?!
  • Prej ukrajinského investora ho*no leda Americká spol. Bethesda Softworks
  • Konec STALKERa 2 = zatím nejhorší zpráva letošního roku z oblasti her. Jakákoliv PvP akce nemůže nahradit ponurou až hororovou atmosféru hry za vlka samotáře. Stříleček, kde proti sobě po mapě běhá 30 borců je na každým prstě 10...
  • Jsem moc rád že se někdo ozval.
  • choc d...
  • uzivatel1982
    Proto byl ten simulator v uvozovkach ;).
  • Mluví z pohledu racionálního, tedy rozumového.
  • Trefa....
  • Mno pokud prava na stalkera skonci v rukou nejakeho z vetsich vydavatelu a rozhodne se vytvorit z toho hru,tak si muzes byt temer jisty,ze to bude hlavne na konzole.
  • Presne neceho takoveho se obavam nejvic,ze znacka stalker skonci v rukach nekoho podobneho a dockame se dalsi zpackane herni serie.
  • Ludia zase neberte to tak tragicky ze "zase" MMO. Je pravda ze ich je vela ale vidite co dokazali urobit v Stalkerovi... Atmosfera a pribeh tam bol fantasticky. Netreba to hned odpisovat. :).
    Ja by som si to vedel predstavit ako sa partia 3-5 hracov prechadza po postapokalyptickom meste.... Hladanie artefaktov, ziskavanie uzemia atd. Len si predstavte take nocne stanovanie v opustenej budove aky by bola dobra akcia. :)
    Takze neodpisujte to .. Tuto hru nerobia ziadne firmy v Azii alebo v USA. Vychodna EU vie prekvapit stale :)
  • Dobre hovoríš bratm.
  • Je to škoda...okolí Černobylské elektrárny mělo v podní tědle hochů obrovské kouzlo...asi je čas opět nainstalovat a projet všechny díly...jo a Jejdásek je pako, takhle pitomě svinit diskusi pseudointelektuálním flamem je opravdu na doktora
  • Je to sice pěkné, že se snaží najít nouvou alternativu, ale na stalkerovi byla nejlepší právě ta atmosféra, kterou jí dodávala Černobylská zona. Bez Černobylu už další postapokaliptické hry nedosáhnou takových kvalit, jako měla S.T.A.L.K.E.R. serie.
  • Shaker
    jo, mluvi rozumne, z pohledu EA a dalsich takovych
  • Inquisitor
    Já mám na mysli hry a ne diskuze na webu.
  • Mozna je to nakonec i dobre. Pokud vim tak se Stalkerem 2 se snad pocitalo i v ramci konzoli a nechtel bych pak videt dost pravdepodobne konzoloidni neduhy, ustupky a zjednoduseni v samotne PC verzi v niz by se to nejspise odrazilo. A otazka modifikovatelnosti druheho dilu - kdo vi..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit