Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak nemohli získat práva na vlastní hru? Co to je za šaškárnu?
  • Je to smutne videt,jak ty povedene a inovativni hry krachuji a ty tuctove vesele prosperuji.
  • jak nezískaly práva?!? Fuck youuuu
  • Tvurci nebyli schopni ziskat dalsi prava na pouziti znacky ? vzdyt byla jejich vlastni nebo ne ? ..Kazdopadne Stalkera 2 je vazne skoda.MMO nehraji,tohle pujde mimo me.Nechapu proc nedelaji na fps podobneho razeni jako je stalker.Tohle jim proste bylo site na miru.
  • Vrook
    Kdyby to nebylo MMO, tak jo. Kdyby udělali kvalitní singleplayerovou hru, kterou by stačilo vytvářet maximálně polovinu času co MMO (spíš míň), tak by byla větší šance že vůbec někdy výjde a nemusela by se potýkat s problémama MMOček, jako je nedostatek hráčů atd.. Navíc mi příjde tenhle výpad na pole MMO jako takovej tah z nouze, že neklapnul STALKER.
  • Do kosmu!
  • Četl si ten článek? Oni nedostali práva na pokračování... navíc pokud to bude pořešený stylem singleplayer + multiplayer zóny. resp místa, kde to sám prostě nedáš + trading mezi hráčema... nemuselo by to být tak špatný... ono je dneska slovo MMO hodně zneužívaný... kdyby to mělo koncept jako například Guildwars1 tak by to mohlo fungovat *3*
  • InvisiblE182
    STALKER byl skvělej. Nedávno jsem znova hrál jedničku a je super. Skvělý jsou ty schovky a anomálie a ten konec TEN KONEC! Několika hodinová bitva přes půl mapy, kdy se nakonec dostanete až do Černobylu je prostě pecka. A podobně to bylo i v Clear Sky. To byly podle mě nejlepší konce ze všech her. Skutečně epická bitva s věcma, na který člověk nenarazil za celou hru a nakonec se člověk dostane i do té elektrárny. To je jak kdybyste v ME doletěli do středu vesmíru. Prostě paráda. Tak zdarov stalker
  • calwin
    vôbec im nemám za zlé že vytvárajú novú hru... konečne tu nebudeme mať ďalších milión pokračovaní v sérii ale novú samostatnú hru ktorá síce nemusí znamenať úspech ale šancu rozhodne má. ak dostanem chuť na stalkera stále tu mám dosť jeho dielov. Som veľmi zvedavý a držím palce nech sa to chlapcom podarí...

    samozrejme že ďalšie tuctové MMO nestojím... chcelo by to kompletne prekopať koncept.
  • Co na to říct....Ach jo *9*
  • Asi tak.Mmo se na nas riti skoro ze vsech stran a vetsina z nich stejne za moc nestoji.
    A ac tvurcum stalkera verim,tak nevim,jestli jim prechod k mmo definitivne nezlomi vaz.
    Nevim,proc proste nedelaji na klasicke SP hre s podobnym razenim,jako stalker.
  • S.T.A.L.K.E.R. považuju ze velmi originální hru s nápadem a hustou atmosférou - jistě bugů měla jak nasráno, ale ani ony mi nebránily v zážitku.

    A oni místo dvojky radši udělají MMO (jak kdyby jich nebylo málo).

    Tímhle si bohužel tak trochu pod sebou podřezávají větev, protože moc nevěřím úspěchu v takovém provedení...
  • Vrook
    Ok no... takže teď jenom počítat s tim, že projekt nekrachne, že nepříjde dřív konec světa a že ta hra jako MMO bude nakonec alespoň za něco stát.. Moc velký šance tomu nedávám. Dneska chce každej ze všeho dělat MMO. Přitom bych řekl, že takovýho STALKERA (ať už se jmenuje jakkoli) by si většina lidí zahrála v klidu jako singl *9*
  • A takhle deti skoncila jedna z nejoriginalnejsich fps 21. stoleti.Jedna z mala her,ktera se nevezla na vlne zjednodusovani a snaze byt akcni za kazdou cenu.
    O atmosfeeu,jakou dokazal vytvorit stalker, si muze vetsina soucasnych her(zejmena fps) nechat jenom zdat.
  • hm tak tj jako skoro vsechny MMO tohle skonci fiaskem a co potom? jakej v tom bude rozdil ze prisli o Stalkera kdyz vytvori neco co uz vubec treba nevydrzi neni to 100% ale podle me dost pravdepodobny MMO strilecka?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit