Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dneska když je někdo bílej pracující hereosexuál, tak je to něco nudnýho a div ne divnýho. Jděte už s těma přírodníma anomáliema a multikulti do řiti *16*
  • Já si po celou dobu hraní tajně přál, aby si Lara začala něco se Sam. *14*
  • Kozy
    Mě osobně by teda dělalo velký problém hrát za gaye/ lesbičku (slovo l e s b a je zakázané? Vítejte v KLDR) nebo třeba pyropubistu. Člověk by se měl dokázat s protagonistou nějak ztotožnit což by tady asi nešlo. Když už tak by to mělo být volitelné.

    Prosím, nevkládejte mi do úst to co jsem neřekl.
    • aha, takže ty se dokážeš ztotožnit s prsatou ženskou co bydlí na zámku a nikdy jí nedojdou náboje do jejích bouchaček .45, ale jakmile je teplá tak je problém? Goodbye logic
      • Kozy
        psal jsem i za gaye...
    • Takže tím chceš říct, že ti nedělá problém ztotožnit se s ženskou, ale nesmí to být lesbička? Hm...zajímavé..
      • Kozy
        To jsem neřekl, to víš že dělá, nebo alespoň v nějaký lepší hře. Mám problém hrát i za nelidi. Možná tak v Saints Row jsem hrál za ženu :).
      • Možná se kvůli své sexuální orientaci těžko ztotožňuje s někým, koho vzrušujou ženy *1*
    • slovo lesbа neni zakazane :p
      • Kozy
        A mě to nešlo, tak nevim
    • Pinkamena
      Já nevím, podle mého názoru né každý hrdina musí mít takovou schopnost. Co třeba Agent 47? Je také velice oblíbená postava ale..heh-..nevím kdo tady je chladný zabiják který zabíjí pro peníze.
      • TheGGG
        Už jsem se lekl že řekneš že je agent 47 gay.
        Jinak sice pro peníze nezabíjím, ale za peníze roznáším letáky což je dost podobný
        • Pinkamena
          Agent 47 je podle mne asexuál když už jsme u toho....
          • vlastik.plaminek
            47 je hlavně vyšlechtěný profi zabiják, který kromě své práce nezná nic jiného. Mašina na (tiché a nenápadné) zabíjení nepotřebuje emoce, které jsou pro něj zbytečné a vlastně i nebezpečné, protože zkreslují úsudek. Proto mi příjde srovnávat Hitmana a Laru kapku zcestné.
          • TheGGG
            Proč proboha? Vždyť to je starej klátič
  • Magister_Peditum
    "Ženy jsou běžnou součástí koloniálních mariňáků! Však jen vyjměte z celé rovnice Ripleyovou. Vetřelci nebo Terminátor jsou filmy, které ve sci-fi ukázaly ženské hrdinky velmi zajímavým způsobem."

    - Jo, ale jak Ripleyová tak Connorová byly heterosexuálky a vlastně taky "chlapy s (menšíma) kozama". Zrovna tyhle dávat za příklad se mi nezdá moudrý. *15*
    • Viktor_H
      Sarah možná, Ripley chlap s kozama vážně nebyla. To si pleteš s Vasquezovou.
      • no, u Ripley jsem byl rad, ze ty titerny kalhotky si nechala na sobe *1*
      • Magister_Peditum
        Něžné stvoření to tedy nebylo, když dokázala opakovaně sejmout nejnebezpečnější stvoření ve známém vesmíru. *15*
        • Viktor_H
          Takže sejmout xenomofra, resp. být silnou, emancipovanou a nezávislou ženu může být jen ta, která je "chlap s kozama"?? A co není "chlap s kozama" musí nutně být "něžné stvoření"?? Važ slova Magistře. *15*

          A kazdej samozřejmě ví, že nejnebezpečnější stvoření ve vesmíru je Predátor! *16*
          • Magister_Peditum
            Tak já "chlapem s kozama" myslel prostě drsnou ženskou. Nevím, jak to chápou sociologové, nebo ta dáma spisovatelka. *15*

            Když už odbíháme od alieního universa, tak nejdrsnější stvoření vesmíru je robot Bender! *1*
  • Kdyžtak se v téhle diskuzi snažte vyhnout se jakýchkoliv sexuálních urážek na účet žen i s jejich sexuální orientací atd., jinak přijde pan Omalovánka bez humoru a zmoralizuje vás tu tak silně, že jste to ještě neviděli.
  • Úplně hořím touhou zahrát si za transgendera s kozama *1*
  • Viktor_H
    Sice se s článkem moc neztotožňuju, ale tady je to zase samej homofób... *7*
    • Pinkamena
      https://twitter.com/MorgonFreeman/status/236212081978929152
  • TheGGG
    Mě stačil Mass effect a dragon age, tam bylo gayů, lesbiček a bisexuálů na deset let dopředu
    • ty si kluk ? proc mas justina biebera
      • TheGGG
        Protože bagr
    • alespoň si byl mezi svyma...
      • TheGGG
        Asi ne, tebe jsem tam neviděl. Jinak pokud máš tak rád gaye a spol. měl bys navštěvovat jiné stránky, třeba se tam potkáš pleskoslavem
  • já měl raději starou Laru, ostrou jako kuře Vindaloo (nebo jak se to píše, už jsem si dlouho nebyl vypálit chutový pohárky). S postavou, s kterou by mohla vyjít na titulní stránce penthausu. Bouchačky proklatě nízko a v hlavince trochu toho Filipa...
    • Magister_Peditum
      Dovedu si představit hru, kde by Lara (ostrá jako kuře vindaloo) uhýbala nástrahám v podobě jezírek s ležákem (protože jenom ten dokáže rozpustit vindaloo) a Davem Listerem, který by ji chtěl sníst. *1*
  • No nevím, postava ve hrách by měla být především konzistentní (proč taky měnit něco, co funguje?) a hráč by měl být schopen se s ní sžít. To jestli by měla Lara být, nebo nebýt lesbička je podle mě mě úplně podružný problém. Z uvedeného rozhovoru s Rhiannou Pratchett a celého Damsel in Distress videa jsem pochopil, že jim vadí stereotypizace žen ve hrách, že jsou často vyobrazovány jako slabé, atd. Na to mohu říci jen dvě věci: není to pravda vždy a pokud je, pak tento fakt slouží jako motivace. V době vzniku her uvedených ve videu i dnes tvoří většinu hráčů muži. Myslím, že mužský ochranitelský pud je motivací přímo skvělou, zvlášť když si při tom můžem nahrabat trochu zlata *3* . Spíš by mě zajímalo jaké jiné řešení by si ony dámy představovaly?
    Ještě ke steroeotypizaci obecně: je žádoucí aby se hráč s postavou sžil. Aby toho bylo možné dosáhnout u většiny hráčů, nesmí být herní postava výstřední ani přílíš průměrná.
    • o to jim jde kdyz se hrac dokaze szit s postavou lesbicky zacne to prijimat jako neco naprosto spravneho normalniho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit