Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už se těším na recenzi dalšího titulu, který bude setřen díky nedostatku obsahu . To bude paráda.

    Hraní s přáteli moc nejde brát jako relevantní argument, protože pak by se to dalo aplikovat všude. Stačí vytvořit engine s pár nástroji a hodit tam partu lidí ať si blbnou, ale bude se ještě jednat o hru? To už je na každém.
  • Základ hry super, první hodiny s partou vyvolali nezapomenutelné momenty. Působí to na mě jako jít do hospody s kámošema. Je to super pár hodin, ale trávit tak celé dny, tak je začnu nesnášet :D Jednou za čas s klukama rád zajdu zablbnout za těch 150 Kč na měsíc :-) Ta cena při normálním nákupu, to bohužel sráží.
  • Jednoduše řečeno většina z lidí co tady komentuje nemá ani jednoho natož tři kamarády se kterými by mohli hrát a bavit se, nikdo vás nemá rád,i vaši rodiče vás zavrhli,váš pes se za vás stydí :) 7/10 bomba,a teď pls pojďte do mě brečky, stejně nemáte co dělat :D
    • jabbo126
      Já mám kamarády - nesházíme se každý týden, ale když už se sejdeme je to parádní akce, které bych dal kdykoli 10/10 :-). Nemám nic proti virtuálnímu pískovišti, kde se můžeme potkat, ale nebudu za ní platit 60€, když si mnohem víc užijeme třeba i za stejné peníze, ale někde jinde a naživo. A když to nejde naživo, existuje spousta on-line pískovišť, kde se můžeme vyblbnout třeba i zadarmo. V žádném případě do tebe nechci jít, jenom to co říkáš, úplně nepadá na úrodnou půdu.
    • Jen taková rada do budoucna. Když trollíš, tak se vyhni obratům, které prozradí, že je ti 13 let, jako je např. "a teď pls pojďte do mě brečky, stejně nemáte co dělat".
    • Blbost. Lidi, co mají kamarády, nehrají hry.
      • Tvoje zkušenost? Že kvůli hrám nemáš kamarády, za to my ostatní nemůžeme. Asi nějaká sociální disfunkce. Vyhledej doktora.
      • blbost...s kamarady se vidim venku i u PC...insurgency, vermitnide, doi, lef4dead...np
      • Vlastně je to složité. Já pár dobrých kamarádů mám, z toho pár co nějaké ty hry hrají - občas se i sejdem časově - a pak nastává ten hlavní problém... každý by jsme rádi hráli něco jiného :-D Jeden by nejradši hrál jen střílečky alá call of duty... jeden je zase na mmo alá wowko.. další zase "malé hry" u jednoho počítače s gamepady... no a já bych rád zase survivaly alá the Forest třeba. Až je mi z toho někdy smutno :( Navíc ten největší hráč jsem z nich já, a hraju s nima všechno... :-D
  • 4/10 max, Snickers trochu ujel
  • finální produkt je stejnej jako ten insider program do ktereho nas pousteli. neni tam co delat - nikdy nebylo. totálně prázdná, krásná mapa. ta známka je špatnej vtip. za mě 2/10
  • Oceňuji, že si Mars tu známku v textu obhájil, ale s recenzí nejde souhlasit. Mám pocit, že by se s kamarády stejně bavil i ve VR chatu, za který se nemusí platit 60$.
    • jabbo126
      Souhlasím s tebou - akorát bych ani neřekl, že si to recenzent nějak moc obhájil - to že se bavím s kamarádama, to jsem se dovedl bavit i u uplných kravin, které s touto hrou nemají nic společnýho. To podle mě není obhajoba na úrovni recenzenta games.
    • jeanczarny
      Argument "s kamarády je to fajn" vždycky trochu kulhá. Pokud ta hra zaujme jen tím, proč bych si tu zábavu s kamarády neužil v nějaké hře, která je skutečně dobrá...
      • Tak PUBG je taky solo nehratelna slatanina kde korat kazde sedi na hajzlu s brokovnicí. Pritom s kamaradama je to sranda a zábava.
      • SixThe9th
        No ja bych rekl, ze hra urcena vyhradne pro multiplayer, bude s kamarady urcite fajn:) Zaroven si myslim, ze by nebylo na skodu si precist celou recenzi a nejen zlomek verdiktu. Pak mozna argument 'hra zaujme jen tim' nebude uz tolik tizit ;)
        • Jack1947
          Co si má číst na recenzi která s tou známkou prostě smysl nedává protože každý kdo to má si stěžuje na to stejné tedy hru bez obsahu ?
          • SixThe9th
            Kazdy, kdo to ma si stezuje, aha.Tak to potom jo.
            • místo arogance a ignorance bys mohl zajít mrknout na forum SoT.. zjistil bys, že se na RARE strhnul moc pěknej shitstorm, že ta hra vypadá uplně stejně jako vypadala beta.. jako vypadala alpha.. je tam dokonce míň skinů (asi příprava na ingame shop za cash). tím chci říct, že až na fanboye a white knighty, kteří nechtějí vidět negativní feedback, je zdrbnul snad opravdu každej.. a hráči recenzovali hlavně peněženkama.. teď je totiž to forum místo shitstormu skoro pustý.. snad nikdo ten game pass totiž neprodloužil.
  • No man sky me bavilo asi tak 10x dyl a i toho obsahu melo vic hned po vydani ... to asi k hodnoceni staci. Ta hra je strasne prazdna.
  • Rare už nie čo bývalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit