Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 7/10 hře , která v podstatě nemá pořádnej herní obsah jako vtip dobré pokud to autor myslí vážně tak fakt ne.
  • Miluju jak je největší spoiler a vrchol hry hned thumbnailu recenze
    • Nahodnej event kterej ma ve hre ve vysledku uplne nulovej vyznam je spoiler? :D
  • Odulin
    4 večery přes gamepass byly nádherný...ale působily spíš jak slušnej early access. Tu myšlenku coop zážitku chápu, ale já bych uvítal itemy, čísla nebo aspoň honbu za lootem, crafting, cokoli...to prozkoumávání ostrovů si o to říká nebo spíš řve...atmosféra jak blázen a tam všude furt ten samej sud s banánama, plaňkama a koulema...to mě bral amok. Štve mi to, protože jinak to bylo skvělý.
  • Jinak tohle 7/10 za hype. za nic více. Games.cz zlyhalo...
    • to jenom neznas mistni zpusob hodnoceni, kdy 7 je v podstate odepsana hra
  • Games.cz ztratit akreditaci na MT? Jsem tam dlouho neviděl v hodnocení pravě z Games.cz. Může se k tomu vyjádřit někdo z redakce?
    • Dávali jen 7/10, takže je MT považuje za spammery.
  • Jack1947
    Takže hra o ničem ale plácnem tam 7/10 protože proč ne *5*
  • Zdravím, momentálně jedu na Win 7, může mi někdo prosím říct, jestli můžu na Win 10 vypnout aktualizace, nebo je nějak filtrovat, které chci a které ne?
    Ptám se protože tato hra je Win 10 only a slyšel jsem že Win 10 je dost invazivní systém.
    • Minimalne u Pro verze jdou ty aktualizace zakazat uplne (stahovani, zjistovani, instalovani) a jednotlive buildy/aktualizace si pak muzes stahovat a instalovat rucne. Jen je potreba na to pouzit group policy editor (gpedit.msc), v novych "ovladacich panelech" neni zdaleka vse. Tady info text primo z group policy editoru u polozky "Konfigurace automatickych aktualizaci", kdyby mi nekdo neveril:

      Je-li stav pro tuto zásadu nastaven na Zakázáno, je nezbytné všechny aktualizace, které jsou k dispozici na webu Windows Update, stáhnout a nainstalovat ručně. K tomu je třeba vyhledat službu Windows Update pomocí nabídky Start.
    • můžeš v nastavení wifi zapnout metred connection a pak to updaty nestahuje, jako když bys byl třeba na mobilním připojení, ale důležité security updates to stáhne i tak ty zakázat nejde
    • Jednoducha odpoved je ze ne, ale do urcite miry muzes par veci ovlivnit. Pro zacatek je dobre rici, ze Pro verze Win 10 ti nabizi moznost updaty odlozit na pomerne dlouhou dobu, tuto moznost mas v ramci home edice pouze na nekolik hodin, potom si proste Win aktualizaci vynuti a restartuje se. Potom je dobre zminit, ze tam zadne zatrhavani pro vyber updatu pri instalaci neni, ale muzes jednotlive, ktere nechces, nasledne odinstalovat.
      Na zaver jen takova mala rada, pokud se ti nejak tyto a jine praktiky nelibi, porid si novy disk pouze pro tento system jenom na nove hry, nechej ho aktualizovat a delat si co chce. Na zbytek si nechej sve Win 7, kde uz to mas osefovane.
      • Dovolim si nesouhlasit, minimalne v Pro verzi Win10 lze ty aktualizace nastavit velmi detailne pomoci group policy (gpedit) ... v tom novem "ovladacim panelu" to samozrejme nenajdete. Na svem pracovnim ntb mam ty aktualizace zakazane uplne (nic se nestahuje a neinstaluje samo, ani to neni casove odlozene), jednotlive buildy si stahuju a instaluju rucne, pokud chci. Imho to co tu pisete je blbost, minimalne v podnikove sfere je nutne ty aktualizace nejak sefovat a MS na to samozrejme mysli.
        • To je skvela rada, ale praci s group policies bych neresil na hernim webu, protoze pokud toto nekdo opravdu resi, tak nebude hledat odpovedi na hernim webu, ale vygoogli si info na specializovanejsich strankach, kde najde navod a vse potrebne.
          • Ja neresim praci s group policies, pouze reguji na to, ze tu vetsina lidi tvrdi, jak aktualizace ve Win10 vypnout nejdou a skonci to nadavanim na proklety MS, coz mi v tomto pripade nepride uplne na miste ;) Ze to jde vypnout pouze pres GP je bohuzel fakt, ktery jsem pouze zminil, detaily si muze kazdy dohledat sam pomoci googlu, pokud ho to zajima.
      • Tak to je síla... Zku*** MS...
    • Nechapu ty minuska. Normalne jsem se zeptal a treba se pletu. Ale nechci mit v PC system ktery se sam proti vuli zakaznika nainstaluje a pak mu vynucuje dalsi stahovani kdovi ceho, co ja nepotrebuji a nechci. Dokonce jsem cetl ze jsou na soudu v USA uz proti tomu zaloby.
    • Odpoved je Ne a Ne, ale muzes znemoznit tem widlim se pripojit k M$, ale si pis, ze zrovna tohle si bude kontrolovat, ze mas posledni verzi, a kdyz ne, tak se to odmitne spustit.

      BTW: To se chces kvuli tem 3 hodinam nez te to zacne nudit zaobirat desitkama?
    • Win 10 je šmejd, mám s ním velmi špatné zkušenosti, přítelkyni před rokem na čas totálně zablokoval notebook, když najednou začal vyžadovat heslo, které ale ona nikdy nezadávala (to byl btw problém docela dost lidí, když jsem si to pak googlil, některým zůstal počítač zamčený trvale a podpora na férovku psala, že neví, co se s tím dá dělat). Aktualizace myslím nějak vypnout jdou, ale jsem přesvědčený, že ten šmejd za to uživatele trestá. Když ty různé aktualizace odkládám nebo odmítám, začínají se vždycky objevovat různé problémy, třeba najednou přestávají fungovat některé programy nebo se zpomalují. Zrovna nedávno jsem na win 10 přecházel na svém stolním PC a najednou se objevily ppotíže, které jsem dříve neznal. S win 10 mi třeba najednou přestane jít net. Většinou na pár vteřin až minut, jednou ale i na půl dne (zatímco na ntb jde, ale na něm vypadne zas jindy, když jde na stolním PC). Prostě jen tak a nic se s tím nedá dělat. Je to fakt hnus fialovej.
      • Opravdu si kvuli takove kravine chce nekdo davat do PC tu s*cku Win10? Jako nerikam, kdyby to byla nejaka megabomba a nebo tech her bylo vic, ale takhle to fakt nema cenu.
      • Jack1947
        Prosímtě to že máš ty problém ještě nezamená že to tak má každý druhý. Hn us to možná je ale budoucnost hraní.
        • Budoucnost hrani jsou konzole. Ne, ze bych je miloval, ale uz rok cekam, az s budu moct koupit grafickou kartu za normalni cenu a nic. Bud nejsou, nebo jsou za takovou cenu, ze za to mam ty konzole dve...
  • Llour
    Hra je to krásná, ale bez obsahu, bez progrese vaší postavy. Nedá vám žádný důvod, proč ji hrát déle jak 3-4 hodiny. Za mě prozatím největší zklamání roku *13*
  • Ale zrovna dneska jsem četl, že by během následujících měsíců měl do hry přibýt nový obsah, třeba mazlíčci za další reálné peníze a do léta by se prý mohly objevit i nové typy questů.
  • No Man's Sea?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit