Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • residentevilfans
    Neskutecna pecka za 30ecek. Smekam pred polaky. Mix old school akce a Diabla. Cely se to veze na 80kovy nostalgii. Je pravda ,ze upgrade zbrani ,crafteni gemu trochu spomaluje hratelnost. Ale jinak neskutecny narez hlavne v coopu na vyssi obtiznost. ..btw optimalizace je spickova. Who wants some Wang !! *14*
  • Je to mazec, po delsi dobe neco co me bavilo hrát, 8 nebo 9/10 tj jedno, kdyby to melo min, tak uz sem naštvanej. Jediny co chci od hry je, aby kdyz ji hraju, tak mě bavila. A je mi uplne jedno jak toho dosahne. Pribehem, stylizaci, hudbou, akci... to je na hře. Já soudim jen zábavu, a ty je tady pro mě spousta. Paráda. Doufám že natom náležitě vydělaj! + je to hra co ma kořeny fakt hluboko, puvodni SW jel ještě v software modu... TSUNAAAAAAAAAAAAA!!!!
  • Já v s hodnocením souhlasím. Od jedničky jsem nic nečekal a naprosto mě dostala, u dvojky jsem se záměrně vyhýbal trailerům a článkům, a dostala mě znova. Hra podle mě vypadá skvěle. Japonská stylizace funguje skvostně, a když je za hustého lijáku ohýbají ve větru stromy, a kolem lítají zkrvavené nohy a střeva, je to lahoda. Taky hlášky mě překvapivě bavily. Tahle hra dokázala, že jsem se poprvé v životě zasmál vtipům o prdech a penisech - možná to je tím že jsou napsány jako parodie sebe sama, a jistou vinu na tom má i velmi dobře udělaný dabing. Jedinou výtku mám jen k bolestně dlouhým nahrávacím časům, aspoň na mojí kofiguraci. Zhruba minuta a půl je fakt dost. Jinak mi bylo ctí, Lo Wangu, doufám že se ještě uvidíme
    • To máte klasický disk ještě s 5400 RPM nebo těm nahrávacím časům nerozumím... Já to mám tedy na SSD a nahrávací časy jsou kolem 10s.
      • Mas to na ssd takze je to rychly jo? Waaaaau, ty ses borec!
  • To vážně do každého herního žánru je potřeba nacpat crafting?
  • Odulin
    Já se bavím skvěle. Nabrání tohohle alá Borderlands stylu jsem sice nečekal, ale rychle jsem si zvykl. Grafika, hratelnost, optimalizace ....vše tak jak má být. Povedený kousek.
  • Polygon tomu dal 5/10 takze za seba si pridavam este bod k recenzovanej deviatke a kupujem :))
  • Morraw
    Po projetí musím říct, že jednička mě tedy bavila mnohem více. Ať už příběhem, hratelností nebo obsahem. Ty novinky co tam dali mi do doomovky moc nesedí. To vylepšování zbraní ala borderlansd mělo být více zjednodušenené. A chybí mi tam ty kreslené animačky.
    Wang ale hláškuje pořád skvěle a je tam navíc co-op. Tak tomu šanci ještě dám. Jinak 7/10. Zas tolik mi to nesedlo.
  • madPav3L
    Tak jestli Mafia 3 dostala 5/10 tak je jasné, že SW2 nemůže dostat stejně, jak tu někdo píše, protože je to úplně jiná liga, ale 9/10 bych asi také nedal...
    Mám odehráno 24 hodin, 80% hry (na hard) a kouskování nepřátel mě pořád baví, po dohrání to dám ještě na nejtěžší, abych se dostal na 50 level a budu spokojený, za mě 8/10.
    Kdyby vylepšili spravování vylepšení zbraní, tak bych byl ochoten dát i těch 9/10.
    • sssssd
      "Mám odehráno 33 hodin"

      Jsem to prubnul za osm. To hrajes po ctvrte, ne? :-D
      • madPav3L
        Nee, ale prolézám každou mapu skrz naskrz (abych našel tajné lokace, zatím 27/50) a plním každou misi.

        Tak oprava, 24 hodin dle savu ze hry, 33 hodin hlásí steam asi proto, že to nechávám puštěné na pozadí...
    • Lukass
      33 hodin???
    • nightborne
      Psal jsem to už dole, dlouhý váhání a všechno... normálně osmička, ale bod navíc za technickej stav, ono prostě něco spustit, napálit detaily a všechno běží jak po másle, nemuset řešit podivný zájeby nebo čekat na patch, aby to vůbec šlo dohrát, to je po delší době zas jednou skvěle osvěžující =).
      • Na druhou stranu, ještě aby to nešlo s takovou grafikou... *3*
        • nightborne
          Máš recht, Crysis 4 to zrovna není, ale zas by nebylo fér tvrdit, že to vypadá odpudivě. Většinou se na to koukat dá v klídku, párkrát jsem se i zastavil, abych se pokochal, když byl čas. Jenom člověk nesmí moc řešit modely postav a rozlišení některejch textur, ale čéče, možná si i radši dám FPS v medových 60fps s malinko horší grafikou než krystalicky nádhernou záležitost, u který budu muset strávit hodinu v nastavení, abych si ji zahrál.

          A pak je tu teda ještě Battlefront, kterej zvládl oboje najednou, ale to byla černá magie.
          • Lukass
            A v patek je tady Battlefield 1 kterej to vypada zvladne taky :-)
            • nightborne
              Věřil bych tomu, to je ta úplně stejná černá magie =)).
  • a recenze na LEGION v roce 2017
  • 9/10?
    • taky bych to videl spis na 8/10, ale kdyz se mu tak libila, proc ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit