Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to porcovani motorovkou nebo mečem vypada umele, radši pár animací ale poradne jako v doomovi. taky jsem videl lets play, týpek šel a nic se nedelo
    • Veskoslav
      Maxíčku, jdi hajat.
  • Jack1947
    Parádní hra a to řiká člověkco minulej díl ani nedohrál a tenhle hltá jak může a naneštěstí asi bude brzo konec ( krátká hra achjo) možná jsem to měl hrát na střední aspon takhle bude rychle asi konev *7* Paled hore jednoznačně *5*
  • Kdo tohle hodnotil? Tahle hra je tak 7/10 6/10. Nevtipné vtipy, otravný hlavní hrdina, zbraně na hovno, kombat na hovno...je tam vlastně něco dobrého? I grafika vypadá jako z roku 2005
    • Co za slovo je kombat ? Nedělej debila a napiš bud combat nebo boj.
    • Lupulin
      mě se líbí jak je všechno na houby ale dal bys tomu 7/10 ani ten trolling už není co býval hoši....
  • Wolfenstein? Skvělý! Doom? Ještě lepší! Shadow Warrior 2? Z lejna bič neupleteš. HNUS *14*
  • Jasně. A nový Doom, který je OBJEKTIVNĚ lepší je za 8/10.
    • Vše je věc názoru, mně se třaba SW2 líbí také víc než Doom...
    • Ovlivnilo ti to číslo v recenzi vlastní zážitek ze hry? Nebo co ti vadí?
  • Veny
    No nevim, dneska jsem dohrál Dooma, tak jsem si řekl, že zkusim SW2 (nakonec jsem se nedostal za první misi, protože je hra buglá pro všechny s dvoujádrovým CPU bez HT). Sejný jako jednička okořeněný lootem alá Boderlands (u kterýho jsem strávil asi 1000 hodin), ale 9/10? Za osmi hodinovou kampaň, a náhodně generovaný lokace? Možná jsem rozmazlenej po doomovi a stovkách hodin v borderlands, ale jelikož nejsem ortodoxní fanoušek série, za 9/10 a 36€ bych fakt čekal víc.
    • Náhodně generovanej je jenom loot a nepřátelé, lokace jsou dělaný ručně.
      • Lokace jsou generované, hraju podruhé.
      • madPav3L
        Loot a nepřátelé ok, ale lokace jsou také částečně generované. Mají vytvořené fixní kusy lokací a ty jsou potom na sebe náhodně poskládané.
        • Aha, moje chyba. Já jak po těch mapách lítam jak šílenec, tak si pamatuju akorát orientační body a nějak mi nedošlo, že jsou poskládaný pokaždý trochu jinak. Ať tak, nebo tak, lokace jsou určitě největší slabina novýho Shadow Warriora.
    • nightborne
      Mno ona ta kampaň sice dost krátká je, ale můžeš si jí dát znova na NG+, bude pokaždý trošku jiná, a v coopu je to taky královská zábava. A hlavně se to příjemně hraje =).
  • To taková nemohla být už jednička? Teď tak nějak k dvojce nemám důvěru. Možná počkám na slevy, tak za cenu do 5 USD budu mít chuť dát tomu šanci.
    • Ale chápu, že nějaké konzolové ovce nad tím budou slintat, protože na těch jejich krabicích na hraní stejně pořádné hry nevychází. *1* Tak nějak s tím souvisí i věk cilové skupiny uživatelů konzolí - holčičky dostanou Barbie s domečkem a čivavou, kluci konzoli. Že konzoli používají i starší ročníky, je spíš smutné.
      • Ty vole, ty jses ale OBRKKT! Je smutne, ze starsi rocniky jeste drzi tohle trapne PCMR saskovani... :D
        • solomon.short
          jak koho :)
        • To protože máme vkus. *1*
      • Lupulin
        jen škoda že to na konzole výjde až příští rok... *15*
        • To přece není nijak v rozporu s mou poznámkou. Jednička měla tak konzolovité ovládání, že mi z toho bylo špatně od žaludku. Konzolovitým dětem se dvojka může líbit z gameplaye nebo recenze, byť to na krabice vyjde později.
          • ty jsi prisnej.. skoro by se dalo rict krutoprisnej
      • Konzolové ovce? Ty jsi ale tupounek *7*
        • Běž si hrát s Barbie, troubo. *1*
  • Widl_CZ
    Taky se v tom teď hezky plácám a kuchám enemáky *3* U mě rozhodně ještě povedenější než minulý díl. Parádní zbraňový arzenál obohacený zábavnými upgrady, konečně se dokázali zbavit arénových levelů a ještě přidali na rychlosti. Jediným mínusem je lehčí obtížnost, ale to, tajně doufám, pořeší New Game+. Jak mě směřování DooMa zklamalo a vím, že už ho znovu instalovat nebudu, tak tohle bude na disku hodně dlouho *14*
  • Tak tohle hodnocení mi vyrazilo dech. Hrál jsem to sice jen půl hodiny a odinstaloval jsem, ale grafika je strašná, asi jako u 10 let staré hry. Prostředí celkově hnusné a nezajímavé. Technické problémy ta hra má (měla) taky viz patche.

    Pochopil bych 7/10 s tím, že je to pro fanoušky Serisous Sam a spol.
  • Preed
    Som rad,ze sa to podarilo ale pre mna je to absolutne zly smer kam sa ta hra vydala,ten RPG bordel tam nechcem,nuz tak zas len cakat kym nieco vyda Bethesda. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit