Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 9/10?
  • za mna tak 8/10 kappa
    • nightborne
      Hratelností za osm, bodík navíc za technickej stav =).
      • škoda jen že gtx970 má občas problémy s VRAM pri texturach na ultra a vetsi akci. Oproti tomu gtx 960 - která ma real 4gb VRAM a ne 3,5gb - tenhle problem nema. Coz je dacko paradox když slabší karta funguje líp.
        • Já jsem na GTX970 zaznamenal asi tři lehčí záseky za 6 hodin hraní, když se VRAM přehouplo přes 3,6GB a to to mám úplně na max, co mi hra nabídne.
  • 5/10 maximalne, prvnimu dilu (z roku 2013, ne originalu) to nesaha ani po paty. Vsechny mise se odehravaj na 5 mapach, hra je neskutecne preplacana kravinama, Wang je napsanej jako pubertak, vsechny ostatni postavy uboze plochy... kam se podel Hoji, cela storyline kde ani jeden zaporak nebyl ve sve podstate spatny, kam se podela filmova vyprava prvniho dilu? Kde je nadseni z vylepseni zbrane, tezky rozhodovani do ceho ty tezce vydreni body pujdou?

    Vsem tem vcetne toho paka co spatlalo tu recenzi to sem hazej 8, 9/10 a dalsi blbosti pripadne to srovnavaj s Doomem: zahrajte si Shadow Warrior z roku 2013 a Dooma z letosniho roku, uvedmote jak je delanej level design, jak je psanej pribeh, jak jsou zapracovany RPG prvky do obou her a pak az neco placejte. Protoze jediny co tu vidim az na jeden komentar jsou s***ky.
  • Podle TB to žádná sláva není:

    https://www.youtube.com/watch?v=s5_LPJIQDLI

    Něco jako The Division - bojujete nudné nepřátele v nudných misích pro nudný loot. Moc se mi nelíbí, kam se tenhle žánr posunul po Borderlands 2. *7*
    • JJ. A lokace vypadají pořád stejně a stejně nudně. Jako v prvním díle.
    • Já s tím taky docela i souhlasím. Jednička byla fajn tupej vtipnej koridor, kdežto tady ty RPG prvky mi přijdou spíš na obtíž. Mám odehráno 5 hodin a vůbec nic mě neláká hrát dál...
    • To, že se mu to nebude líbit bylo jasné docela dlouho, on na tenhle typ shooterů není.
      • ocividne nevis o cem mluvis a nevidel si zadne jeho video, jinak bys takovou blbost z ust nevypustil
  • TheGGG
    někdy dáte tu známku přesně viz BF1 a jindy je to úplně mimo viz tento případ.... SW je nudná arenková fps která omrzí skoro stejně rychle jako nový doom, za mě 0/10...
    • Jack1947
      UJá jsem nezažil časy Shadow warriora ale tímhle lamentováním furt dokola se akorát srážíš... opět Fps nebyli jen předskriptované koridory ale kupodivu se u nich dříve i muselo myslet ale chápu že kdybych nosil závaží do lesa udělal bych lépe než ti to snažit vysvětlovat...
  • Ristoro
    Tohle je špičková záležitost. Letos to ovládly FPS hry ve stylu devadesátek a já jsem hodně rád, že lidi mají pořád zájem o klasiku. Špičková optimalizace, vynikající soundtrack a naprosto famózní gunplay. Komu vadí crafting, ta hra vás do toho nijak výrazně nenutí a dá se projet i bez toho. Souhlasím s recenzí, zasloužená devítka.
  • já jsem asi v 50% ale teda jestli tohle dostalo 9/10, tak jsem dcera botswanského prince. Vždyť je to proti prvnímu dílu tak špatně a nudně provedený, že bych se styděl. To je jen vžum teleportem na mapu, vybít poloprázdnou mapu, vžum teleportem nazpět. A pořád dokola a dokola a dokola jak rozbitý kolovrátek. A mapy jsou asi jen tři, takže se neustále vracíte jen na ta samá místa, kde člověk už dávno byl několikrát. A k tomu ten totálně nepřehledný RPG systém. Pro každou zbraň je na výběr třeba 30 různých vylepšení v několika kategoriích, pro každou vlastnost a dovednost, strom s body atd. To než člověk obsáhne a vybere všechno, stráví nad tím hodinu.
    První díl mě vážně bavil 2x po sobě, (trapné) hlášky, dějová linie, výprava a první řadě konzistentní vybíjení šmejdů a fantastická hratelnost.
    Tahle nová zbastlenina mě nebaví, je zdlouhavá a repetitivní i na takový žánr, jakým je převlečený Serious Sam.
    5/10 za skvělou hratelnost v bitkách a příkladné odladění.
  • Veskoslav
    Za mě zatím solidní 9. 7,5/10 za hru (mám zatím ale jenom 40% po 6 hodinách)+0,5 za technický stav+1 bodík za to, že jsem si to mohl koupit na GoGu:)
    • Takže bys tomu dal 11,25/10?
      • Veskoslav
        Co tahle se naučit číst.... *7*



        7,5-hra
        0,5-technické zpracování a stav hry
        1,0-možnost GoG (bez DRM ochrany)
        =9,0 celkem
        • Femto
          "1,0-možnost GoG (bez DRM ochrany")

          *15*

          Ty jedeš draku *3*
  • Hnisavec
    jednička bola nuda ako Brno takže neviem neviem či sa dá verit recenzii...fascinuje má ako hlavne pcčkári oblubujú tieto vymastené sekanice typu Serious Sama, ktoré sa od doby Doooma nikam nepohli. Ako jasné raz za čas ako odreagovačka fajn ale kvalitatívne to takému Last of Us nesiaha ani po paty
    • Nechápu jak můžeš srovnat dvě ůplně odlišné hry!!!!! Tady něco hodně zahnisalo *1*
    • Veskoslav
      Hnusavec. Chápu, že mozeček velikosti slepičího, ale srovnávat survival TPS, kde je kladen důraz na příběh a klasickou arénovou řezničinu, to vážně může jenom blb jak ty. Ani bych se nedivil, kdyby jsi seděl v tramvaji a řval na řidiče, proč už jste se neponořili.
      • solomon.short
        souhlas, jen nechapu proc urazis slepice. narozdil od madarskeho zhnisana jsou ta zviratka uzitecna. davaji maso, vejce... atd.
      • Ano, je tam kladen důraz na brakový příběh. Každopádně je to jedno, Hnisavec si jen potřeboval pobrečet pod hodnocením.
    • a přijde mi zcestné srovnávat first person střílečky a survival 3rd person akci jako je Last of Us. To ani nejde, jde o úplně jiný žánr. To je jako žrát citron a stěžovat si, že nechutná jako kaki.
    • Mě teda SW 2013 skvěle bavil a to jsem ani nepoužíval střelné zbraně (krom pár výstřelů raketami na ty obry ke konci hry, jak se jim ničily body na těle), celé jsem to odehrál jen s katanou a jejím vylepšováním a ani tak jsem se nenudil. Byla to konečně nějaká střílečka "ze staré školy".
    • Femto
      Zase taková nuda v Brně fakt není...
      • To je fakt, je tam nuda mnohem větší. I když ubytovna Pohoda je zážitek.
        • solomon.short
          co za smutnou zivotni prihodu te donutilo zavitat zrovna tam? to je zase druhy extrem proti tomu co tu zminuje Femto...
          • Já vůbec netušil, že je to takový peklo. Už ani pořádně nevim, proč jsem tenkrát musel v Brně přespávat, každopádně to zrovna nešlo u kamarádů, takže mi jeden z těch idiotů poradil tohle strašný místo, s tim, že je to nejlevnější ubytování v Brně. Brzy mi došlo proč, když přímo na recepci (nebo jak to nazvat) řešila banda cikánů ceny heroinu. Řeknu to takhle. Za svůj život jsem přespával na divnejch mistech - v barácích na spadnutí, ve švýcarskym squatu, v přepravnim kontejneru, dokonce i v jeskyni. Ale tohle bylo první, kde jsem se fakt obával o svoje zdraví.
            • "Brzy mi došlo proč, když přímo na recepci (nebo jak to nazvat) řešila banda cikánů ceny heroinu."

              Tak to je silný *kafčo*. Zajímalo by mě, jestli je tohle skvělé místo bohatě dotované státem. Určitě ne. *15*
            • Protože s jinou nemam zkušenost, neb po tomhle zážitku jsem dospěl k závěru, že až nebudu mít kde spát, radši si zajedu za město do lesa.
            • Taková ubytovna je ale v každým větším městě. Tak proč to vztahovat k Brnu.
        • Femto
          Sry to neznám, já mám oblíbené trošku jiné podniky. Castellana Trattoria, Kohout na víně, La Bouché či kavárničky - V melounovém cukru, Caffé del Saggio. Když tak zkuste, pokud máte radí jídlo či kávu a žijete v Brně, nebo tam máte cestu.
          • solomon.short
            Abych se ale Femta zastal, na restaurace ma vybrany vkus
          • solomon.short
            jen doplnim... pokud nejste bukvice, ani tam nelezte...
            • Femto
              jasně, proč ne, klidně i na kafíčko, pokud má člověk sexualitu vyřešenou, tak není problém používat eufemismy *3*

              Jinak mi definuj normálního chlapa?
            • nightborne
              Zásadně jen a pouze kapučko s čokýnou.
            • Normalni chlap nerekne ze chodi na kafco *1*

              Nebo budes tvrdit, ze rikas: "Skocime na kafco?"
            • Femto
              jenom bukvice si rády pochutnají a popijí dobré kafčo? V tom případě si jenom bukvice užívají života? Ok, krásně zakomplexované vidění světa, že mě to nepřekvapuje na internetu...
  • Kokos nechapem co vam vadi na hodnoteni. Si pozrite mertacritic kolko hernych webow tomu dalo vysoke hodnotenie. Ale najkrajsie je ze tu reptaju ludia ktori to ani len nehrali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit