Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodne se mi taktez zamlouvaly dialogy v Zaklinaci pouze casove omezeni vyberu odpovedi na par sekund to bychom mohli videt v budoucnu casteji
  • ten severskej svet vypada pekne.....souboje ok samozrejme to asi bylo na very easy.

    chtel jsem nechat trolla trollem ale nedalo me to:-)))

    Skaven:Dej me shortsword of gore +7 a voco ze ti s nim useknu nohu.A to ze v baldurs gate mel drak castecnou immune na kouzla neznamena ze to bude vsude. Je vic her kdy je drak zranitelnej.Ale musim uznat ze se jen tak nezvdavas, ale rozhodne s tebou nesouhlasim:-b
  • Svet vypada skvele byt trochu prazdny. Niekolko roznych oblasti je fajn, mna ale zaujima ci budu i rozne rasy a kultury, Morrowind ich bol plny pricom v Oblivion uz len Imperials. Hovorim o typoch ludi a style ich stavieb v ktorych zili. To ma na Obl. ohromne sklamalo a bol to podla mna uplny shit(spolu s inymi minusmi). Tohle vypada lepsie ale stale nevidim tam taku interaktivitu s prostredim ako v Gothic(malo zveriny a ziadne kvety). Mam obavy ze tych 150+ dungeons bude zase z random generatoru vzhladom na pocet. AI bude asi tak onicom ako v inych konzolovych hrach - na 2:00 to bolo na povazenu. Dufam ze sa to nezvrtne v repetitionvost bojov s rovnako vypadajucimi drakmi, vo videu ich bolo hned niekolko a na jednom mieste som videl hned 2. Podobne ako v Obl. portaly a ich odstranovanie. Jo a snad si uz daju zalezat na RPG prvkoch a ich ballancovani(pochybujem) a u kazdej obtiaznosti namiesto "god modu" na easy!!! Nicmene ak to bude aspon ako Morr. tak som spokojny, ten mal hodne personality vratane jeho datadiskov.
    • Core
      K těm dungeonům, netvrdili vývojáři, že každý bude unikátní?
      • Tvrdit mozu co chcu. Inak tiez uvadzaju 300hod MINIMUM hrania. Tak neviem ale ja si pod pojmom minimum predstavujem cisto hranie po hlavnej dejovej linii a len nezbytne questy k dohraniu. To je minimum u mna. Chcem vidiet ako ide byt hlavna dejova linia 300 hodin. Tiez mage, warrior a thief guilds... cliche az to boli, aspon to mohli trochu zamaskovat.
        • Beefcake
          Ty jsi ale bystrej, co?
          Těch 300 hodin uváděl v souvislosti s veškerym obsahem hry. Že minimálně 300h to bude pokud by chtěl člověk vycumlat všechno ("už jsme to přestali počítat"...)
          Že dungeony nebudou z generátoru je slíbený dávno - prý na nich dělá celý tým designerů. Jo - jsou to pořád jen řeči tvůrců, ale co bys jako chtěl? Maj tě doma vyzvednout a pozvat do studia? Remcat, remcat, remcat. A nejradši bez pádnýho důvodu *7*
          Čekat od takhle ohromný hry odladěnou AI na stealth hraní (navíc půl roku před vydáním) je určitě taky ukázkou inteligence.
          Sám sebe štvu takhle prudérní reakcí, ale je mi fakt zle z toho, jak lidi po shlédnutí takovýhleho gameplaye vydloubnou těch pár "nedodělků" (jako by snad jiný hry byly dokonalý). Trollův život musí bejt dost temná záležitost, jestli s takovou hořkostí přistupuje ke všemu...
          Já rozhodně nejsem fanda TES, ale tady teda zírám s otevřenou hubou. Co se jim povedlo z xboxu vyždímat. I na PC by tohle platilo za skvělou grafiku. A to je jen to první. Je snad jasný, že tahle hra toho nabídne tolik, čemu by dvacet spojenejch koridorovek mohlo tak kotník olíznout.
          Na věcný kritice není nic špatnýho. Ale vyčítat hře úplný nesmysly (jak tady mnozí předvedli) a ještě se přitom plácat do hrudi, jakej jsem osvícenec, co takovou "masovou srajdu" prokouknul... ..to je spíš smutný...

          (Teda tys toho snad až tolik neřekl, ale jsou tu jiní, kteří jsou natolik retardovaní, že hře vyčtou sekání kostlivců mečem, nebo užívání magie na draka.)
          • Ok aby to zas nevyznelo, tesim sa na hru rovnako ako vsetci z nas a urcite som nechcel vypadat ako troll ktory hru ani nehral a kritizuje. Presiel som Morrowind i s datadiskami a taktiez Oblivion s datadiskami a urcite zahram i tohle. Len sa mi par veci nezdalo pravce z onoho videa a slov autorov na ktore som chcel poukazat. Nezaregistroval som to o jedinecnych dungeonoch za co sa ospravedlnujem.
            Nicmene som stale skepticky vzhladom na "downgrade" medzi Morrowind a Oblivion ktore som hral. Oh a len som vyzdvihol !mozne! nedostatky, netvrdim ze to tak bude - nezabudni tohle je(volna) diskusia o hre ktora len vyjde. Napriklad, ak bude opat len jedna rasa a kultura tak to u mna Morrowind neprekona ani keby co bolo pretoze prave takto rozsiahly svet potrebuje dat pocit "sveta" - cize mnoho kultur a ras(+ odlisnych stavieb). Na druhej strane pridanie Mamutov bolo absolutne genialne. Zasnezene oblasti su super a extremne dolezite pre mna co je opat super. Mam obavy ze RPG system bude rovnaky ako u predchodcov co mi moc nesedi. Tiez som skepticky ohladom AI, pustejsieho sveta oproti Gothicom, pocitu "level up" a celkoveho rpg systemu - hlavne vzhladom na nastavenu obtiaznost. Ak mas info na tieto veci budem rad.
            Zatial sa teda na hru hodne tesim ale nenecham sa opit trailerom a kecmi autorov.
            • Beefcake
              Jo, to já nemyslel na ten "downgrade", jak jsi psal. Jen jsem různě četl, že prej grafika neni o moc lepší než v Oblivionu, resp. že skok Morrowind->Oblivion byl mnohem větší.
              Což mi přijde jako naprostej nesmysl...
            • Dik za info. Zda sa ze beefcake ma rad opacny styl hier a hrania nez ja. Ked som myslel "downgrade" myslel som gameplay nie grafiku. Morrowind by sis mal zahrat, potom by si sa na Oblivion pozeral uplne inak - zrejme by si na rozdiel od neho i dohral. Pak bys mozno chapal i moje obavy.
            • Dobrá reakce od Beefcake. :)

              elite by si měl přečíst něco z preview. Ve Skyrimu žíjí Nordové, ale v některých městech i jiné kultury, např. Redguardi. Zmínek z lore by mělo být ve hře více (tuším že to někde Howard naznačil). Zbytek odpověděl Beefcake.
            • Beefcake
              Samozřejmě že ta hra nebude dokonalá. Já ale věřím že zase posune žánr open-world RPG o pěknej kus dál (minimálně po technický stránce - odladit v těhle hrách AI prostě musí být nesmírně složitý, a já teda neznám podobný RPG, který by ji mělo dobrou)
              Slova autorů je prostě potřeba brát s rezervou - je nesmysl jim vyčítat že třeba přeháněj - konkurence je holt ohromná. Od toho má každej svůj mozek, aby ho použil... Kdoví jak to s těma dungeonama nakonec bude - určitě ale líp než v Oblivionu - tomu teda věřím.
              Rozmanitý kultury (právě třeba různý města) myslím taky slibovali. Osobně mi ta teda ani ta Oblivionská "jednotvárnost" nijak nevadila - dává to větší smysl, než na pár kilometrech naplácaná paleta všeho možnýho, jak to některý hry dělají (Morrowind mi utekl, a dodnes si to vyčítám, tak nevim jak tam *4*)
              S tím "prázdnějším" světem bych to taky neviděl tak černě. Z těch pár záběrů mi to nijak nepřirozený nepřipadá - je to přeci mrazivá, nehostinná krajina. A věřím že života tam bude dost. Právě v tom gothicu mi to přišlo pořešený hrozně nešťastně. To že byl živej svět? Vždyť ty zvířata (a "zvířata") tam byly prostě rozprostřený po celý mapě, drželi se furt na jednom místě (možná ne všechny), a jakmile je člověk pobil, bylo po nich. Tudíž v pozdějších fázích chodil po prázdný mapě, naopak ze začátku kosil na každým kroku, až se mi to přejídalo. Hrál jsem teda jen G2 a 3, pokud by náhodou zrovna jednička byla jiná. Stejně ale myslim, že tohle je právě v TES (teda v oblivionu a snad i tady) pořešený skvěle - zvěř člověk prostě tak nějak přirozeně potkává - náhodně.
              Nevím z čeho soudíš "pocit z level up" a rpg systém - zatím se snad ví jen to, že má být jinej než v oblivionu, ne? Mně tady třeba vadily ty ohromný HUD nápisy/status bary - snad půjdou vypnout.
              Já třeba Oblivion ani nedohrál, ale budu věřit, že tohle do konce dotáhnu. Fakt mě tohle nadchlo. Krom těch pár očividnejch nedodělků to vypadá naprosto dokonale.
              A tu grafiku musím ještě jednou pochválit, protože fakt nechápu, jak se jim tohle povedlo na konzolích rozhejbat - vždyť to vypadá fakt bombasticky. Animace jakbysmet. To přece nemohlo bejt myšlený vážně, že by to byl menší pokrok, než mezi Morrowindem a Oblivionem. Ty dva byly přeci i na stejným enginu, ne? Tohle je prostě nextgen jak se patří...
              Beefcake asi bude s chutí hrát fantasy RPG. V podstatě poprvé.
  • nechci rypat ale nezda se vam ze ta voda chvilku tece do kopce? :)
  • na to ze to je z 360 tak to vypada kua dobre :-D
    • v takhle nizkym rozlišení by to vypadalo dobře i na kalkulačce :D jinak veřim tomu že to bude bomba hra, u oblivionu sem ztrávil víc jak 150 hodin tak doufám že to tady dopadne stejne
  • smejki
    I am Vulgaris Magistralis, on a mammoth I ride around
    I am Vulgaris Magistralis, and on Sunday on a mastodon
  • MickeyMutant
    00:45 – "You can be whoever you want as long as you have horns on your helmet"
    01:15 – Wow, člověk může chytnout koule oběma rukama*4**4*.
  • Mahcake
    Je to paráda, sbíhali se mi sliny. Jenom doufám, pokud je to nový engine, tak rozhovory už budou lepší a ne jako ve Falloutu nebo Oblivionu.
    • Obávám se, že rozhovory toho s enginem moc společného nemají...
  • ještě teď mám pusu otevřenou, vypadá to opravdu skvěle a ještě to je přímo in-game video. Nemůžu se dočkat.
  • skaven123
    hidden attack s lukom bola fakt kktina, jedneho zastreli a druhy vytiahne mecik a cumi do blba, fakt realne :)
    a to nevravim pouzitie magie na drakov - draci vsade vo fantasy su popisovani ako imunni voci magii, popripade velmi odolni, neviem ako to chcu skombinovat s tym ze mozu vyhladit cele mesto ale na 2hej strane ho hero 2 bleskami zabije..fail
    ..a moja klasicka vytka.. sekat kostlivcov mecom :)
    • zahraj si Might and Magic VI,VII,VIII a pochopis ze draci su neni uplne odolny proti magii a ked mas draka ohnieho tak bude nachylny na vodnu magiu a naopak chapeme sa?

      a mecom nemusis rozseknut kost staci ze sa rozsype na marne kusky a je po skeletonovi
    • já by jsem ty trolly banoval
      • skaven123
        chod do severnej korey, zober job sefa nejakeho tabora a realizuj sa *7*
        • K těm kostlivcům- mečem je samozřejmě ničit lze (neusekávali si snad ve středověku či starověku bojovníci končetiny pomocí mečů?)
          A k drakům- říkáš, že ve všech fantasy jsou odolní vůči magii. Tak zrovna tady zrovna ne. To je těžké pochopit? Nebo si snad myslíš, že v každé knize jsou draci úplně stejní?
          • skaven123
            vo filmoch ano :)
            a jasne, kedze nam to vyhovuje, tak draci budu len vacsie jasterice :)
            skor som to bral tak ze draci maju byt uber bossovia v skyrime, ved sa spominalo ze maju mat svoju inteligenciu, mozu nicit mesta a pod. a to co som v traileri videl bolo smutne. Cakal som ze hero sa musi vypracovat, najst 1 z 3 uber zbrani v Skyrime, ktore na drakov platia.Ale vyzera to tak, ze hero mal 100% imunitu na ohen a na drtive zranenia a drak bol nachylny na hrdzu (ten kyjak ci co to bolo).. to je jedno :) podla vacsiny som troll :))
            • ty si kktxD brat draky z filmu do sveta elder scolls xD *12*
            • Tak oprava, koukám, že nesmrtelnost ne, ale určitě je to nějak zjednodušené. O Zaklínači si z předváděček taky hodně lidí myslelo, že souboje budou primitivní. Prostě je to zjednodušené, aby se s tím nepiplali půl hodiny
            • Jelikož to byla představovačka, tak pochopitelně měl ten kdo to hrál nacheatovanou nesmrtelnost (a možná ještě něco aby dával větší dmg).
    • jo a to sem zapoměl, co mas zase proti sekani kostlivcu mecoom? meč je těžký a má nějakou silu, to znamena že jim zlame kosti, odseká klouby a pápá... kostlivec neni z titanu
      • skaven123
        jj hlavne jednorucak vsak ;) schvalne si skus seknut mecom bud do kosti alebo do cca rovnako hrubeho konara, zistis o com tocim ;)...ale ja viem, ide o fantasy pre massy ..efektivne :)
        • A v tomhle má pravdu, já si mečem jednou do masa sekl i do kosti a hry s tím nemají nic společného, což je škoda. Představy lidí z Bethesdy o boji jsou z ranku pohádek :D Hry jsou to ale dobré
        • miker17
          trolololol
          • skaven123
            ved si to kupte, ja vam nebranim *1*
            len som si dovolil mat vlastny nazor
            • Máš pravdu, mě třeba strašně štve, jak je možný, že hrdina nenastydnul, když chodil v tý jeskyni v potoce. To je hra fakt pro hloupí masy - každej přece ví, že když skočíš do studený vody, tak se nachladíš.
    • zaprvý se v tom moc rejpeš a zadruhý seš v*l. Ještě jim do vydání chybí nějakej pátek takže to s tim hidden attakem je pochopitelný. A že drak má bejt immuní vuči magii? noa? to mě absolutně vubec ne*ere :D
      • skaven123
        tak som vol, pretoze vidim faily ktore prezentuju v traileroch? (nech to kua tam nedaju a nech sa pysia tym co nevyzera dementne )
        .. alebo ty si vol ze im to odpustis a budes tajne dufat ze to opravia? a este si to predobjednas pretoze to vyzera kuul?:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit