Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim co si vsichni ucrkavaji z grafiky do kalhot. Ne ze by nebyla pekna,ale neni to zase az takovy zazrak. Me to spise prijde klasicky Oblivionovske. Jen mirne vylepsene
    • Presne tak. Chvilemi se mi vazne zdalo ze se divam na Age of Conan (nestvuryu-prostredi-jako by te hre z oka vypadaly) a v jeskynich mi to zase pripominalo Fallout 3.
  • skaven123
    07.06.2011 12:08 Crosby (anonym)
    líbí nelíbí nahlásit vlákno
    ty si kktxD brat draky z filmu do sveta elder scolls xD
    reagujem takto:
    ty sa najprv nauc citat Crosby, reagoval som na usekavanie koncatin a kosti ;)
    • Beefcake
      Ne - plácal jsi, že je blbost aby na draky platila magie, když "jinde" neplatí. *1* *1*
      A s těma kostlivcema svýmu intelektu o moc větší čest neděláš. *7*
      • skaven123
        nejak obhajujes tu hru, kvoli comu, si za to plateny? *7*
        neslo o kostlivcov ale o seknutie udu, ach jaj, citaj najprv ked reagujes, nereaguj kvoli reakcii *5*
        • Beefcake
          To víš... Já už jsem holt takovej bojovník s bezprávím *2*
          Jsi ty snad placenej za to, abyses do hry takhle hloupě navážel? Asi bych neměl bejt tou úrovní tvý odpovědi překvapenej, že?
          A o kostlivcích si psal, ne že ne. Pokud šlo konkrétně o sekání jejich údů, tak ti pořád zbývá doložit fyzikální zákonitosti, který popíraj možnost mečem něco urazit (zpuchřelýmu) kostlivcoj.
          A když už v tom budeš, ukaž mi i hru, která je ve všech detailech realistická.
          Zbytečným ukazováním prstíčkem na věci, kterejch si všimne i slepej, se dvakrát nepředvedeš...
          • skaven123
            'jj hlavne jednorucak vsak ;) schvalne si skus seknut mecom bud do kosti alebo do cca rovnako hrubeho konara, zistis o com tocim ;)" bolo to myslene vseobecne o kostiach ak to tam nevidno *7*
            a hral som Elders scroll od 1 a sledujem ten downgrade od 3tej casti, co asi tu nikomu nevadi pretoze im stacia pekne farbisky :)
            tzv "urazit (zpuchřelýmu) kostlivcoj" to asi ide, ale nieje to take ucinne ako umlatit "(zpuchřelýmu) kostlivcoj" kosticku palicou palcatom kladivom.. co by mohli zakomponovat :)
            ..preco by som mal ukazat hru ktora je vo vsetkych detailoch realisticka, to snad Bethesda prezentuje svoj novy vytvor ako realisticky, mam ten pocit :)
            Ja skor vidim nedokonalu hru, kt. sa prezentuje len farbickami, nad kt. tu ludia vzdychaju ake epicke suboje tam su.
            Mozno ze pravda bude v prostriedku, ze ja priliz kritizujem a vy priliz verite PR a traileru :).. dufam
            • Este k palici skuste ten vas test na konari robit palicou som zvedavy kedy ho oddelite:-)
            • takze ja som na vlastne oci videl ako stryco jednym seknutim macetou odedlil prasaciu nohu.Samozrejme ze kost jednorucakom je mozne preseknut.Vasa dementna vyzva aby sme to skusali na vlastnej ruke je naozaj chora.Mam pre vas podobnu mozme to vyskusat na vasej ruke ak vam ju neodseknem jednym svihom tak vam ujmu preplatim ak vam ju oddlim tak si za skodu mozte sam.Len tak mimochodom japonske katany v rukach skusenych samurajov boli schopne rozesknut cloveka napol jednou ranou.Nejedna sa o legendy a myty.Vasa domneka ze palicou narobite na kosti viac skody je naozaj usmevna.
            • Beefcake
              A že to jde líp palicí znamená, že to mečem nemá jít vůbec?
              Mně už to nebaví.
              Nejde o to, jestli "moc" kritizuješ, ale o to, že JENOM kritizuješ. Na základě čeho? Jednoho blbýho videa.
              O vo vsetkych detailoch realisticku hru jsem si říkal jen proto, aby sis uvědomil, že dokonalý není NIC. Jde jen o to, jestli si ty chyby chceš hledat (v tomhle případě pár drobností v gigantickým, propracovaným celku - ale to nám asi taky tvrdí jen PR *1*)
              Taky mám vůči některým hrám tak silnou averzi, že nechám úplný prkotiny skazit celej dojem, ale uvědomuju si, že "chyba" je ve mně.
              A hlavně nemám potřebu to vytrvale ventilovat ve hře přiřazenejch diskusích. Nejlíp ještě s tím oblíbeným podtónem "užijte si tu tupou mainstreamovou srágoru pro tupce". Bohužel nejsem natolik vyzrálej, abych nad takovým trotlem jen mávnul rukou - občas se do něj musím opřít zpátky. Asi s naivní představou, že si třeba něco uvědomí, a trochu ten svůj přístup přehodnotí. Ale to je bez výjimky marný.
              Doufám teda, že to můžeme uzavřít. Já končim, a ty se stejně jen opakuješ.
      • Nehledě k tomu, že nemusí jít vůbec o klasickou magii běžnou pro všechny mágy. Zatím bylo pokud vím ukázáno jen to, že na ně platí "dragon shouts", což je výjimečná kategorie a tu ovládají jen sami draci a dragonborn.
        A osobně dost pochybuju, že aspoň někteří draci nebudou mít určitou imunitu. Každopádně kopírovat zvyklosti z jedné fantasy do druhé (draci přece bývají imunní) je skutečně kravina.
  • Bacile ty si ale mimoň :D
    • Ja som mimon? Zaujimave ze to adresujete mne a nie cloveku ktory zije v domneni ze palicou ide odtat konar lepsie ako mecom a este ma aj tu drzost tu kazat nieco o realite.
  • Tak grafika je super, hlavně příroda a objekty. Postavy taky na slušné úrovni, ale třeba srst mamuta, animace a fyzika postav a stvůr mi přijdou nic moc. A taky doufám, že nebudete od začátku nějakej mástr co hned v úvodu hry bude moct umlátit medvěda.
  • Klasicky vyblite a hnusne textury stejne jako v Oblivionu. Technologie a graficke moznosti z roku 2006 ... znovu. X360 je shit, ktery patri do historie.
    • Beefcake
      Zahrajeme si hru?
      Troll, nebo retard? *1*
      • Retardotroll nebo trolloretard ? *1*
  • Bethesda jsou Bohové! Toto dílo je neskutečné, každý si tam najde to své... Bude to pecka jako svině, věřím tomu! Neskutečně moc se těším na 11-11-11 !
    • dodatek: A nejvíc se mi líbí, že herní svět bude volně otevřený, tzn. že nebudu muset procházet příběh, ale budu si tvořit svůj vlastní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit