Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lol, to nemyslíš vážně... Ryse aspoň funguje po technické stránce a má líbivou grafiku. Tohle je odpad ve všech směrech.
  • Nazi zombies? Pche, já radši komunistický fašisty ((TM) The Simpsons).
    • A víš co je nejsmutnější, můj synu? Že oni komunističtí fašisti opravdu existují, viz Limonovův Nacionální Bolševismus v Rusku.
  • ...tady vyloženě někdo nepochopil v čem je vlastně kouzlo téhle hry...pokud někdo čeká AAA styl, je opravdu vedle...tahle hra není pro každého..hrát ji v singlu je asi o ničem...ale dát si ji v co-op na nejtěžší obtížnost a 4x větší množství nepřátel je pro mě dobrá zábava...btw nenarazil jsem ani na jeden bug..vše na max a pohoda...

    čili podrženo sečteno, s autorkou nemůžu vůbec v ničem souhlasit, pokud to chcete kosit po stovkách a nepřemýšlet nad "příběhem", je to dobrý relax..narozdíl od jiných her je tohle znovuhratelná záležitost...
  • Mě hra bavila, toť můj názor... jiného ne, OK. Jen mě napadá, některé herní žánry jsou vhodnější pro hráče (třeba střílečky s machem v hlavní roli), jiné pro hráčky (například adventury s archeoložkou)... i kvůli tomu pak může kolísat hodnocení jedné a téže hry.
  • Hru jsem si koupil hned v den vydání protože jednička mě bavila bohužel když jsem vyzkoušel první misi v coop multiplayeru ve čtyřech tam to nešlo hrát protože se mi hra strašně cukala a zpomalovala u jedničky jsem takový problém skoro vůbec neměl akorát ve vypjatějších scénách když bylo na obrazovce hodně nepřátel nevím čím to je ale u mě asi těžko.Mám i5 nvidia gt 630m 2gb 6gb ram a internet mám 30mb/s i když jsem snížil detaily na minimum tak se hra seká škoda.
    • Jo a ještě jedna věc: to "cukání" můžou být taky lagy. Když hrajou čtyři spolu a zakládající má na prd internet, tak se to celkem slušně kouše a je problém někoho trefit :). Njn, budgetovka zřejmě nemá rozpočet na podporu dedikovaných serverů *13*
    • Vypni si položku "Compute Shaders", v případě potřeby ještě vypni "Ambient Occlusion". Pak se zaměř na "Supersampling" a "Advanced Shadows". Ale mělo by ti stačit jen vypnout výpočet Shaderů, problém je u tebe možná i mobilní grafika.

      Btw. v této hře mám nastaveno vše na High, FPS mám 60 a více (stabilní), a to na téhle mašině: Intel Core 2 Duo E8400 3GHz, 8 GB RAM, GTX460 ;)
      • XorxoxTalarius
        Takze chyby optimalizace pro ctyr jadra? To je docela smutne na to ze je rok 2014 (a hra je 2013)
  • Protože mě jednička dost bavila, předobjednal jsem 2ku. Co jsem dostal bylo pár nových map a cca 2 nové nepřátele. Hra se potýka s neustále odpojujícími se hráči, lagy, absencí dedikovaných serverů (když se host odpojí, máte smůlu), a ani bych se nedivil kdyby už byl MP úplně mrtvý. I tak jde ale o solidní zábavu, jen to mělo vyjít jako DLC. Recenzi jsem nečetl a ani to nemám v plánu. 2 z 10 je blbost. Pro mě 6-7/10
    • XorxoxTalarius
      Dobre, takze rikas ze je to defakto DLC v havu noveho dilu. To srazi body dolu. Mozna 2/10 je prilis tvrde, ale i tak se tedy jedna o podprumer maximalne prumer. Tve hodnoceni mluvi o nadprumeru a to mi prilis neprijde.
      • Beru v úvahu cenu hry... Navíc hodnocení X/10 je hloupé samo o sobě. 3/5 :)
        • XorxoxTalarius
          Cenu hry beru v uvahu taky, ale pokud se jedna o DLC v kabatu nove hry, tak na to nema ta hra narok a 3/5 je 5/10, to by to muselo byt 4/5 ;)
  • Recenze docela ulet. Hra zadnej zazrak, ale na 2/10 to rozhodne nene hlavne v porovnani s ostatnim hodnocenim. Slecne hra evidente nesedla, tak ji to dala sezrat *1*
  • Keyz
    Vypadá, že se blízká na lepší časy a recenzi se s tím nebudou sr*t.

    Sr*ky pošlou do pr*ele a pak vyniknout přelomové hry. Určitě další recenze taky budou více přísné :).

    - I když tohle má nějaký Co-op. A dokážu si představit, že se u toho kámoši baví. V čem byli lepší další zombie hry kde musím zabít vlny blců, co se spawnují za zadkem moc nechápu.
    • Problem je, ze tady se za prelomove hry bere to, co stoji vyrobne stovky mega ... pak to prece automaticky musi mit aspon 9/10 ... protoze jinak by "sponzor" nesponzoroval.
  • už mi to tady nějak nechce povolit reagovat na to cos napsal :D každopádně, mně nejde o to, tady vypisovat případy her, u kterejch byly recenze odfláknutý, mně jde čistě jen o princip, že by se něco takovýho stávat nemělo. Profesionální recenzent si taky přece nepřečte prvních pár kapitol knihy, nebo skoukne první půlhodinu filmu a pak řekne, že je to na nic a ať se na to nikdo nekouká. Dokud se počítač nerozhodne k sebedestrukci, tak je povinností recenzenta podat kompletní pohled na hru...hele a mimochodem přijde mi celkem jako demence dávat v lednu recenzi na hru, která byla relevantní jen v období halloweenu.
    • Jenze podobny hricky by se mely rozdavat gratis .... a ne za ne chtit $$$.
    • maros.goc
      ta hra sa ale da kupit po cely rok, nie len na heloween, cize recenzia sluzi hlavne na to :) ...
    • XorxoxTalarius
      No ikdyz reagujes nekam uplne jinam, tak ten konec mne docela zarazil. Prece jenom ta hra se prodava cely rok a neni placena jenom na dusicky (jsme v cechach proboha). Tudiz nejaka informovanost se hodi aby pripadny zakaznik vedel ceho se vyvarovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit