Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aha já bych tuto hru spíš hodnotil 9/10 ale ok no
    bugů moc neni a fps v pohodě a skoro 90% hráčů ji hodnotí pozitivně
    zřejmě ale tento hráč co hru recenzoval patří do těch zbývajících 10% to ale nic nemění na tom že recenze je vážně blbá
  • ...tady vyloženě někdo nepochopil v čem je vlastně kouzlo téhle hry...pokud někdo čeká AAA styl, je opravdu vedle...tahle hra není pro každého..hrát ji v singlu je asi o ničem...ale dát si ji v co-op na nejtěžší obtížnost a 4x větší množství nepřátel je pro mě dobrá zábava...btw nenarazil jsem ani na jeden bug..vše na max a pohoda...

    čili podrženo sečteno, s autorkou nemůžu vůbec v ničem souhlasit, pokud to chcete kosit po stovkách a nepřemýšlet nad "příběhem", je to dobrý relax..narozdíl od jiných her je tohle znovuhratelná záležitost...
  • Recenzia je uplne blba, ta hra taka spatna neni, vsetko popisane v recenzii maju aj ine linearne hry, napr. COD a ten aj tak dostane 7/10, recenzie od takychto individui stoja asi za velke h... *1*
  • Je to oddychovka na hodinku. Ale spatny to neni. V zPlave dnesnich PC titlu mi to prijde jako prijmne osvezeni. Sniper si nac nehraje. Je to becko po vsech smerech, ale hraje se dobre. Jznavam spatne technicke zpracovani i nesmyslne koridory (tam se pak opravdu sniperovat neda), ale jinak je to vtipny zakusek. Aby to nejak vypadalo, doporucuji jen tem hracum, kteri maji pod stolem opravdove delo.
  • Taky se slzou v oku vzpomínáte na doby, kdy recenze na takový odpady byly to nejlepší na nejvtipnější v celym časáku?
  • Mě hra bavila, toť můj názor... jiného ne, OK. Jen mě napadá, některé herní žánry jsou vhodnější pro hráče (třeba střílečky s machem v hlavní roli), jiné pro hráčky (například adventury s archeoložkou)... i kvůli tomu pak může kolísat hodnocení jedné a téže hry.
  • XorxoxTalarius
    Cenu hry beru v uvahu taky, ale pokud se jedna o DLC v kabatu nove hry, tak na to nema ta hra narok a 3/5 je 5/10, to by to muselo byt 4/5 ;)
  • nechápem prečo kazia takú dobrú hru a aj meno jej takou kravinovu ved to nemá nič ta hra iba tupá ,nepekná kravina
  • Beru v úvahu cenu hry... Navíc hodnocení X/10 je hloupé samo o sobě. 3/5 :)
  • Úroveň recenzie 0/10

    príliš subjektívne unesenie sa vlastnými pocitmi bez potrebného nadhľadu, krátke, nič o hre sa človek nedozvie, pokusy o vtip sú detinské a trápne, odpísanie hry kvôli individuálnym bugom je školácka chyba (to by i Skyrim musel dostať 0/10 kvôli PS3 verzii), pokiaľ to autorke blblo mala to dať recenzovať niekomu inému, každá hra robí niekomu problémy, opis multiplayeru je iba opis o pokus to spustiť, žalostná štylistická úroveň na úrovni Bohonka inteligentnejšieho žiaka strednej školy....atĎ
  • XorxoxTalarius
    Takze chyby optimalizace pro ctyr jadra? To je docela smutne na to ze je rok 2014 (a hra je 2013)
  • XorxoxTalarius
    Dobre, takze rikas ze je to defakto DLC v havu noveho dilu. To srazi body dolu. Mozna 2/10 je prilis tvrde, ale i tak se tedy jedna o podprumer maximalne prumer. Tve hodnoceni mluvi o nadprumeru a to mi prilis neprijde.
  • Jo a ještě jedna věc: to "cukání" můžou být taky lagy. Když hrajou čtyři spolu a zakládající má na prd internet, tak se to celkem slušně kouše a je problém někoho trefit :). Njn, budgetovka zřejmě nemá rozpočet na podporu dedikovaných serverů *13*
  • Protože mě jednička dost bavila, předobjednal jsem 2ku. Co jsem dostal bylo pár nových map a cca 2 nové nepřátele. Hra se potýka s neustále odpojujícími se hráči, lagy, absencí dedikovaných serverů (když se host odpojí, máte smůlu), a ani bych se nedivil kdyby už byl MP úplně mrtvý. I tak jde ale o solidní zábavu, jen to mělo vyjít jako DLC. Recenzi jsem nečetl a ani to nemám v plánu. 2 z 10 je blbost. Pro mě 6-7/10
  • Vypni si položku "Compute Shaders", v případě potřeby ještě vypni "Ambient Occlusion". Pak se zaměř na "Supersampling" a "Advanced Shadows". Ale mělo by ti stačit jen vypnout výpočet Shaderů, problém je u tebe možná i mobilní grafika.

    Btw. v této hře mám nastaveno vše na High, FPS mám 60 a více (stabilní), a to na téhle mašině: Intel Core 2 Duo E8400 3GHz, 8 GB RAM, GTX460 ;)
  • Hru jsem si koupil hned v den vydání protože jednička mě bavila bohužel když jsem vyzkoušel první misi v coop multiplayeru ve čtyřech tam to nešlo hrát protože se mi hra strašně cukala a zpomalovala u jedničky jsem takový problém skoro vůbec neměl akorát ve vypjatějších scénách když bylo na obrazovce hodně nepřátel nevím čím to je ale u mě asi těžko.Mám i5 nvidia gt 630m 2gb 6gb ram a internet mám 30mb/s i když jsem snížil detaily na minimum tak se hra seká škoda.
  • Dobrá, věřím ti. V tom případě hraní "autorka" trestuhodně odflákla, žádné velké technické kiksy hra opravdu nemá. A to, že musí během hraní neustále couvat, jde už úplně mimo mě. Asi se nepodívala do nastavení, kde lze najít kouzelnou klávesu Ctrl. Jejím držením se dá zlikvidovat spousta zombie jako na běžícím páse, stačí jen přesně mířit a pálit jednu za druhou, příp. hru přepnout na easy. Když už by byla v nastavení, mohla by si také vypnout položku "Compute Shaders", při které drtivé většině lidí naskočí FPS nad 60 FPS a drží. Stačí jen mrknout na Steam fóra... zkrátka tohle odflákla, jak mohla a možná si jen naivně myslela, že jí to u budgetového titulu projde. Ne, neprojde, tedy alespoň u mě.
  • sleepless
    Slečna Lucie hrála PC verzi na Steamu - kód na recenzi jsme dostali od lokálního distributora hry, kterým je Hypermax. Z čeho jsou recenzovány hry na PCT mě nezajímá, na Games se recenzuje výhradně z legálně pořízených/poskytnutých kopií.
  • Navíc ve článku si "autorka" neustále stěžuje na technické chyby, ale většina z nich byla dávno na steam verzi odstraněna. No jo, warez verze holt nemá steam aktualizace...
  • Mrknul jsem na to PCtuning a opravdu recenzovala z warezu, tady to je to samé. Autorka recenzuje MP-only tituly z warez verzí, multiplayer logicky nemá jak otestovat a podle toho to taky vypadá. Kdyby totiž co-op hrála, tak by nemohla dát této budgetovce 2/10. To už sem na Games může psát opravdu kdejaký mongol. Velebnosti, jdu blejt *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit