Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sak jo ... ale tem se nikdo tu zaslouzenou 0 dat neodvazi ... ;D
  • Problem je, ze tady se za prelomove hry bere to, co stoji vyrobne stovky mega ... pak to prece automaticky musi mit aspon 9/10 ... protoze jinak by "sponzor" nesponzoroval.
  • A víš co je nejsmutnější, můj synu? Že oni komunističtí fašisti opravdu existují, viz Limonovův Nacionální Bolševismus v Rusku.
  • tonnymontana
    Ach jo jde to z kopce. Pamatuju si ten de*ilni clanek o wow kde "recenzent" hru ani nedohral na engame a asi ani nehral vice nez 2hodiny. Za Xlet vyjmenoval 3 zmeny coz me asi rozesmalo nejvic a styl psani byl jak na zakladni skole. A ted koukam pctuning recenzent ktery se neboji rozdavat snad klidne nulu.. Pokud nekdo nechape nadsazku a 10 dava jedine hram ktere jsou vyhypovane tak je to opravdu smutne:( divim se ze si redakce nebere alespon nejakou sebereflex z komentaru, mezi tim hnusem co vnich je se to vyhrabat da. A naopak je skoda kdyz tady na games ctu dobre a kvalitni clanky ktere trosku upadaji kdyz je mezi nema Xopravdu textu ze zakladni skoly
  • Stačí mi jméno autora a nečtu. Ty její kdydy. Vrchol jsou ty trapárny co píše třeba na PCT.

    Ke hře a pozor 2ka, na podzim jsme tu taky měli 2 hry plné chyb atd a přesto dostaly 8čku :D ... hmmmmmmm :)
  • Diky fiky diky! Nad touhle hrou jsem premyslel a neznal nazev. Jeste jednou diky :)
  • Walldstein
    Máš snad dojem, že by se třeba po šedesáti minutách něco změnilo? No možná by touha po koupeli s monitorem byla nahrazena touhou obvázání krku myším ocáskem, ale na kvalitě hry by to asi moc nezměnilo...
  • Walldstein
    Nechápu jak vůbec někoho mohlo napadnout, že je reálná rovnice: Puška s optikou + zombie + koridor = zábava
    O zábavě se dá hovořit, když je to řežba stylu call of duty nebo naopak survival ve stylu DayZ. Nicméně kombinace hry na "snipera" a zombie je jaksi zcela zcestná..
  • "Během deseti minut jsem tak došla k závěru, že místo hraní raději vezmu monitor, hodím ho zapojený do vany a skočím tam za ním." .... Doufám že tohle není skutečný odehraný čas před napsáním recenze
  • Rebellion ? Aliens vs Predator ......Svět je dávno v .....
  • Nazi zombies? Pche, já radši komunistický fašisty ((TM) The Simpsons).
  • Lol, to nemyslíš vážně... Ryse aspoň funguje po technické stránce a má líbivou grafiku. Tohle je odpad ve všech směrech.
  • Veskoslav
    Noc je ještě mladá a naklikávací bot se ještě neprobudil. Dej tomu čas, tak hodinku ještě.
  • CRYPT
    A me malckosti se recenze libila. Konecne si nekdo nebere servitky
  • Aha toto je Pani Lucie z Pctuningu kde si z nej vsetci robia srandu tak uz chapem to hodnotenie, celkom ste ma pobavila.
  • Treba 10/10 za predpokladu ze znamka je za hru, ne zato jak ME bavi
  • MidnighT91
    Zombie nácci, nebo nácci chovající se jako zombie. Nevidím rozdíl od původní hry.
  • XXHUGOXX
    Dobre Lucka, super *1*
  • "Veskoslav = mínus"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit