Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Co když je již paní, Bohumile?"
  • misho8723
    Tak od nich sa mi páčilo ešte Sniper Elite a Rogue Trooper.. no a potom vydali Shellshock 2: Blood Trails a Rogue Warrior
  • zmetpismen
    Ja bych si rad precet vice takovych klidne i podrobnejsich recenzi co maji hodnoceni maximalne 4.
  • Keyz
    Vypadá, že se blízká na lepší časy a recenzi se s tím nebudou sr*t.

    Sr*ky pošlou do pr*ele a pak vyniknout přelomové hry. Určitě další recenze taky budou více přísné :).

    - I když tohle má nějaký Co-op. A dokážu si představit, že se u toho kámoši baví. V čem byli lepší další zombie hry kde musím zabít vlny blců, co se spawnují za zadkem moc nechápu.
  • Recenze docela ulet. Hra zadnej zazrak, ale na 2/10 to rozhodne nene hlavne v porovnani s ostatnim hodnocenim. Slecne hra evidente nesedla, tak ji to dala sezrat *1*
  • prudislav
    slečně to evidentně nesedlo no, oba díly byly vydaný víceméně jako halloweenksá coop sranda hra a dvojka je imo o dost lepší než jednička
  • ringmancz
    Drda to v Levelu celkem chválil, takovej rozdíl jsem nečekal
  • MickeyMutant
    A kolik ty obvykle dáváš hrám, které tě nebaví?
  • MickeyMutant
    Určitě jí to nesedlo. A to, co jí nesedlo, popsala v recenzi. To je podstata kritiky.
  • Tak tahle recenze neni moc kvalitni ... nechci vypadat jako fanboy, ale jak textova recenze tak hodnoceni vypovidaji spis o tom, ze to autorce vylozene nesedlo.
  • Pořád lepší než Ryse.
  • Může mi někdo vysvětlit, proč ta hra má 2/10? Podle recenze jsem měl pocit, že čtu o dalším Call Of Duty nebo o dalším debilním FPS.
  • BoB.2
    Mě to teda nebavilo ale 2/10?
  • Protože Activision na rozdíl od Rebellionu tu tučnou obálku aspoň zaslal.
  • Veskoslav
    Poprvé, co jsem se podíval jenom na číslo a řekl si, že peklo zamrzlo *1*
  • ja si pamatuju ze jsem s kamaradem na zakladni skole hral ve dvou na jedne klavesnici freeware hru Dark War, naprosto hloupoucka akcni plosinovka, ktera se v multiplayeru menila na velmi hutnou zabavu na dlouhe hodfiny..
  • Kozy
    ...je tak špatnou hrou, že mě nad tou dávkou cynismu, kterou autoři museli k jejímu vydání mít, mrazí. Nekoná se žádná taktická akce, ba co víc, nedočkáte se vůbec žádné zábavy, jen všudypřítomných technických chyb. Horší je to o to víc, že jde v podstatě jen o datadisk s minimem nového obsahu oproti prvnímu dílu.

    Z toho bych si myslel že se jedná o CoD. Ovšem ten to na sedmičku vytáhne, zajímavé.
  • Jack1947
    Ty se nauc rozumet psanemu textu... bral jsem to z pohledu pribehu, v teto hre o tom rec asi moc byt nemuze no.
  • A Ghost snad cestou koridoru nejde? Než napíšeš další hovadinu, tak si to po sobě před odesláním aspoň přečti.
  • Divný, nedávno sem s kámošema dohrál první díl a ve čtyrech to byla fakt docela pr*el, jestli je tohle stejný, tak za to určitě těch 150 korun zase dáme. Celá tahle recenze je fakt úlet...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit