Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vazne? :) tak to mas o kritice trochu zkresleny prestavy ... recenze jsou samozrejme do urcity miry subjektivni pohled na vec, ale trocha objektivity a nadhledu je taky potreba.
  • No ani bych se nedivil hraní cracklé verze, vzhledem k její recenzi Payday 2 na pctuning a přiloženým screenshotům. Viz. tamní diskuze
  • Asi tak nějak. Ty její články jsou hrozný kraviny. Ona je mimo nejen v tom co píše, ale i herní znalosti jsou příšerný, to co píše ona by mohl psát kde kdo i tady z diskuze a vsadím se, že ještě líp. Beze srandy.
  • Jenze podobny hricky by se mely rozdavat gratis .... a ne za ne chtit $$$.
  • Slečna Lucie by se měla nad sebou opravdu zamyslet a další články raději nepsat. První díl byl překvapivě dobrý budgetový titul, který byl dobře ohodnocen zejména díky poměru cena/výkon. Druhý díl není nic jiného, než poctivě vybroušená jednička, vydaná k příležitosti Halloweenu - opět za parádní cenu. Herní doba, co-op akce, znovuhratelnost a parádní zábava – to za těch pár kaček dostanete. Autorka je totálně mimo misku, zřejmě hrála warez verzi a o co-opu, kde leží hlavní potenciál, si zřejmě přečetla na netu, příp. prošla nějaká let's play videa. Games.cz jde vážně s úrovní dolů, když už nechají psát články takovéto amatéry.
  • maros.goc
    ta hra sa ale da kupit po cely rok, nie len na heloween, cize recenzia sluzi hlavne na to :) ...
  • maros.goc
    CoD ale nerecenzovala pani Lucia :)
  • To je ta ista co dala Dead Space 3 9 z 10??? Vtedy kde nechala kritiku a detinsky humor?? Na budget film a hru vie byt kazdy kriticky hrdina....
  • XorxoxTalarius
    No ikdyz reagujes nekam uplne jinam, tak ten konec mne docela zarazil. Prece jenom ta hra se prodava cely rok a neni placena jenom na dusicky (jsme v cechach proboha). Tudiz nejaka informovanost se hodi aby pripadny zakaznik vedel ceho se vyvarovat
  • XorxoxTalarius
    Tak pokud je to recenzent tak predpokladam ze hru dohral ... jen proto ze vi uz po deset minutach ze to bude utrpeni jeste nic neznamena.
    Ja taky vedel po peti minutach sledovani Stmivani ze si budu muset podrezat asi zily a stejne jsem to hrdine zvladnul az do konce (teda ono to bylo pot natlakem, ale i tak)
  • už mi to tady nějak nechce povolit reagovat na to cos napsal :D každopádně, mně nejde o to, tady vypisovat případy her, u kterejch byly recenze odfláknutý, mně jde čistě jen o princip, že by se něco takovýho stávat nemělo. Profesionální recenzent si taky přece nepřečte prvních pár kapitol knihy, nebo skoukne první půlhodinu filmu a pak řekne, že je to na nic a ať se na to nikdo nekouká. Dokud se počítač nerozhodne k sebedestrukci, tak je povinností recenzenta podat kompletní pohled na hru...hele a mimochodem přijde mi celkem jako demence dávat v lednu recenzi na hru, která byla relevantní jen v období halloweenu.
  • Jack1947
    To jsem doparil taky, tak priserne mi to neprislo... mozna to taky bylo tim letnim suchem, fakt ze uz si nato nevzpomenu. Co nevidim na 14 se chysta pokracovani wew. Souhlas tohle nepusobi moc jako recenze, chtelo by to pro ostatni aby porozumeli asi preci jen trochu vic. Tot je jeden pripad kde mas dalsi...
  • Většina zahraničních recenzentů třeba dohrála ride to hell retribution a nakonec tomu dali často jenom 1/10, i když už to věděli ze začátku, ale snažili se najít cokoliv dobrýho na tom. To je pak recenze že jo...z toho co jsem četl tady, tak mi to přijde spíš jako první dojmy + hodnocení.
  • Jack1947
    Dohrat jo ? Mozna kdyby to dostal jako trest , kdyby dostal opravdu nehreatelnou a myslim NEHRATELNOU. Proc by ji dohraval do konce, aby ukazal ze to zvladne ale zaroven napsal ze to za tu koupi nestoji. ( v Recenzi Levelu to myslim uz nekdo i psal ze dohrat nejakou hru by byl nelidsky ukon nebo tak neco na ten zpusob). Kor kdyz je treba doslova nedohratelna, mozna treba s patchem (tady to pripad neni) jen bez kamosu v coopu to zacne bejt nuda a hraje se to taky celkem nic moc.
  • ale tak od recenzenta se očekává, že odehraje aspoň půlku příběhovejch misí třeba, o to líp celou hru. Jde jen o profesionalitu a jestli je náplní něčí práce hrát blbý hry, tak to musí holt překousnout a dohrát to
  • Jack1947
    Vsimnete si jak prestalo... Whine... ubyli i minusy.
  • Souhlas.
    Se:za2 má dobrý potenciál a dal by se dobře využít např. v open worldu.
    Jenže dejte tam bandu líných vývojářů a ukáže se toto.
  • XorxoxTalarius
    Tak jako slo by to (sniper + zombie), jenze sniper v koridorech je pekna blbost, coz je dle meho zasadni neduh :)
  • a on uecl hry je, aby te nebavila? lol lol lol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit