Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MARTASLJ19
    A je to, asi končím s konzolami úplne a som znechutený si vôbec aj nejakú ešte kupovať. To si radšej budem upgradovat PC, ako každé 2 roky kupovať novu "high end" krabicu. Momentálne nemám žiadnu konzolu, ale po čase som si chcel PS 4 kvôli pár hrám kúpiť, ale už neurobím ani to. Už radšej vždy investujem do PC. To je to jediné čo sa oplatí.
    • MARTASLJ19 j kupuj si do PC co chceš a konzole nech na pokoji, nikoho to nezajímá víš...
    • corfer
      V tuhle chvíli, po tomto oznámení nevidím jediný důvod, proč by si měl hráč vlastnící PC kupovat konzoli PS4 a vlastně jakoukoliv jinou konzoli určenou pro hardcore hráče. Věci z Xboxu dříve či pozdějí na PC vychází a kupovat si upgradovatelnou konzoli mi přijde jako totální mindfu*k...
  • někdo nechápe jak si lidi mužou koupit konzoly někdo zase že si lidi kupujou mobily za tisíce každej máme to svoje do čeho nalijem zbytečně prachy
    • Upřímně řečeno, při tomhle porovnání rozhodně víc chápu koupi herní konzole. *3*
      • ja mam socka mobil za 700 co nic neumí a nechápu jak si lidi mužou koupit mobil za 8/9/10 a víc tisíc když se stejně do dvou let rozpadne... ale smát se jim nebudu. nevím proč si někteří musí honit ego že oni sou ti lepší protože maj to nebo ono... smutná doba
        • Meterialismus. Dárek ze západu...
          • *Ma...*
  • Jack1947
    4,5 ,4,6 ,4,7 ,4,8 -4,9 -5.0 Pokrok prostě nezastavíš *5* *4*
    • Presne tak, technologicky pokrok jak vidno predbiha korporatni strategy.
      • Jack1947
        Tak se to ojebávání děje už i na konzoly takže to zavře hubu těm všem pc srááčům jak je odíraj na pc *3* *4*
  • Comparison Fetishist Invention.
  • Do PS neo dají pár % výkonu tak bude ''možná'' zvládat hry na full hd v 60 fps ale taková měla být původní verze ne ? takže co vlastně bude Sony prodávat ? původní nebo ''vylepšenou'' ? a ta co je na pultech dnes je PS4 nebo PS3 neo ? minulý měsíc jsem měl opravdu 10 litrů v kapse a říkám si koupit,nekoupit ? tak jsem si ji nejdřív půjčil od bratrance a docela hodně mně to překvapilo jak je graficky pozadu oproti mému starému pc a v něm je AMD fx 6300 , ram 8 giga a karta za 5 tisíc R9 270x, prostě to nešlo ani porovnávat, a oproti mému novému pc už vůbec ne...
    PS : nekoupil... vzal sem nový monitor od Eiza
  • Prostě koupíš a nemusíš roky řešit nějaký upgrady.

    Sbohem, Konzolový Argumente.
    • Sbohem, Konzolový Argumente. *1* *1* *1*
    • No a co se na tom změnilo? Nějak jsem si nevšiml, že by někdo oznámil konec podpory základní PS4. Nebo se pletu?
      • Tak hned ze začátku nemůžou, ale počkej po roce 2017 hned bude prohlášení :))) že nové hry pouze na neon přece neonky nebudou držet ve skladech ne ? ...
        • Ono bohatě postačí, když si Chupacabra na své PS4 zahraje mulťák v 720/30 s někým, kdo pojede 1440/60. Pak mu to začne docházet a dostaví se zvláštní pachuť, kterou v konzolovém světě ještě neokusil.
        • Možná by sis o tom nejdřív měl něco přečíst...
    • Já myslím že už je ve výrobě i PS5 a jen co si člověk koupí PS neo pár krát si zahraje a už bude na pultech nová ''echt'' konzole
  • Moc dobře jsem věděl že není kam spěchat a že minulá generace je stále dostačující a jsou na ní mraky super her. Lidi to museli mít hned, z poloviny hrají stejně jen remastery a tak nikoho vůbec nelituju. Je lepší si počkat min. do poloviny cyklu konzole a opět se to potvrdilo...
  • Já mám jiný problém. Počítač poskládaný bezmála za skoro třicet litrů a hraju na tom R6 raven shield, SWAT 3, Dooma 1,2, Project reality, Fallout 2

    jediný hry, co si ted trochu vezmou z výkonu je ARMA 3 a RAGE.
    • Jestli ti Rage bere výkon z pc, tak ARMA 3 ti ho musí doslova drtit, teda jestli tu armu nevytahuješ až na low/medium a nepřeháníš to s rozlišením 800x480 :)))
  • Chudáci zakomplexovanci z PC říše. Ta jejich obligátní 960GTX už nebude stačit ani na ty konzole...
    • zkus Uncharted 4, to docela potrápí grafiku *3* Vlastně počkej... to na PC nevyšlo...
      • filmová hra *12*
        • Pravda, tyto předpočítané interaktivní filmečky ve skutečnosti tolik výkonu nepapaj.Třeba takovej Killzone vypadá fantasticky i dnes, ale ve skutečnosti je to jeden velký předpočítaný skript a proto to zvládá i PS3.
  • Klidně bych vážně začal diskutovat zda jste stejného názoru jako já. Nvidia vydá zanedlouho u nás SHIELD TV a z toho co už jsem zjistit, že tato "konzole" je schopna zadupat cokoliv k televizi nemyslíte ? Česká Nvidie se chlubí, že máme v Česku tu výhodu, že stremovací servery jsou v Německu a běhá to pěkně v 60FPS ve FULL HDD na detaily LVL PC co víc si přát ? Jedinou nevýhodu vidím zatím v počtu dostupných her. Myslím si, že čas konzolí jako takovej pomalu končí...
    • Mart9
      Pouč mě prosím. To není další hračka s Androidem?
      • Vysvětlím, ano běží to na OS Android ale to je asi tak všechno. Pokud budeš platit předplatný jako u Xbox Live nebo PS+, tak dostaneš přístup do NVIDIA NOW a rázem je z toho masakrózní stroj. -> Napojíš se na servery od Nvidie kde bude hra vypočítávána a stremována do tvé konzole. Jak jsem psal máme tu výhodu, že jsme vedle Německa kde jsou hlavní servery, takže latence se nekoná. Další věc, že to umí 4K videa přehrávat umí to DLNA titulky, atd atd atd atd....
        BTW: tady máš Michala Rybku kde to všechno vysvětluje: https://www.youtube.com/watch?v=mAsEqKPwwHY
        • Draken69CZ
          No na papíru to zní skvěle, ale realita je trochu krutá, potřebuješ nejen rychlej a stabilní net ale především minimální ping, pak tu je komprese obrazu, podle mě tohle v blízké budoucnosti fungovat nebude.
          • Bohužel jediná možnost, jak zastavit brekot lidí, že konzole nestíhají a že musí každý 3 roky updatovat, rád bych byl aby se toto rozjelo... Vážně uvažuju, že zruším Xbox Live a pořídím si toto. Chápu rovněž tvůj argument, že né každej má od UPC 300Mb/s net aby si to mohl dovolit ale i tak pokud to bude fungovat konzole prostě nemůžou mít šanci proti tomu to...
            • Zajímavé, odsuzuješ něco když ani nevíš jak to vlastně bude fungovat a srovnávat to s OUYOu , tek to se rovnou běž léčit k Nešporovi...
            • Dex - jsi tak naivní nebo to jen děláš? Tahle tvoje úplně zbytečná předražená Nvidia h(S)račka dopadne jako Ouya ale jo kup si to, nebo ty peníze rovnou spláchni do WC, to je to samý ale tvoje blbost...
            • Draken69CZ
              Kterou z těch dvou jmenovaných si hrál na gamepadu?
            • Draken69CZ
              Jako představa že na tom hraju novej Doom nebo Dark Souls, kde je potřeba rychlá reakce, 2-3 lagy a šlo by to do koše. Jako být ve městě na optice a server mít cca 200-300 km tak asi jo, ale jet přes wi-fi do Německa uf uf.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit