Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě to je hroznej fail. Stávající majitelé PS4 jsou odsouzeni do postavení podřadné rasy (na výstavách a v trailerech bude "neo" verzi a oni budou hrát podřadnou PS4 verzi) a lidi jako já, kteří plánovali koupi PS4 na nejbližší měsíce, si teď nic nekoupí a budou čekat na neo verzi.

    Takže FF15 vyjde ještě na podřadnou verzi? A za rok, až bude venku neo, tak vyjde HD remaster?

    To si asi dělají srandu...
  • deathfish
    A stejně si to lidi koupí a nebudou proti. A když už, tak ať ten upgrade aspoň stojí za to ať se o konzolích furt neříká, že jsou pozadu. To se ale beztak nestane a bude se jednat jen o lehký upgrade, ať to není až příliš velká podpásovka lidem, co už konzoli mají *4*

    *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *7* *8* *12* weeeeeeee!! drogy jsou špatné děti, neberte drogy.
    • Draken69CZ
      Neberte drogy, neberte lidem drogy *15*
  • Co k tomu dodat? Snad jen... LOL *1*
    • Draken69CZ
      To ten tvůj mozek moc nevypotil.
  • Tyhle upgrady konzolí každého jenom otravují. To už si člověk může koupit PC. *7*
  • corfer
    Stupeň debi*ity výrobců konzolí zřejmě nezná mezí. Může mi prosím někdo vysvětlit, komu tahle korunovaná demence prospěje?!
    • vlastik.plaminek
      Mě to celkem prospějě, protože kromě první PSX, kterou jsem jako dítě dostal pod stromeček si konzole kupuju až na sklonku životnosti s dost širokým portfoliem her, které na PC nevyšly. Zaplatím za to to pár peněz, doženu resty a to se vyplatí. A než tu LV začne onan*vat tak ano, PC je nadřazená platforma, ale já mám na koko*ě, hraju, co mě baví a neřeším FPS, protože moje oči se umí přizpůsobit i těm 30 FPS, i když to občas drhne jak an*l nasucho. BTW, redakce, an*l a onan*vat je ve slovníku, tak si tu cenzuru laskavě strčte do pi*e.
      • Draken69CZ
        Plamínek se rozohnil *15*
        • vlastik.plaminek
          To víš, trocha alkoholu a hned to pořádně hoří.
          • Draken69CZ
            V poho pořád tam je víc rozumu než ty LV 100+1 krát opakované pokusy o hate.
            • vlastik.plaminek
              Já to v pohodě beru. Prostě jako normálně uvažující človek beru PC jako hlavní platformu, co se týká výkonu, vzhledu a tak dál.Nechci dělat chytrého (i když dělám), ale mám cosi odehrané a vím, že vzhled a "plynulost" není vždycky všechno.
    • Mart9
      Bohužel všem kromě nás 40 mil. majitelů PS4
      • Draken69CZ
        Ale pro vás se nic nemění, hry budou 1:1.
        • MickeyMutant
          Kterou verzi her myslíš? Tu pro PS4, nebo tu pro PS4 Neo? Která bude 1:1 a k čemu?
          • Draken69CZ
            Hra na PS4 ku PS4 Neo budou 1:1 obsahem
            • MickeyMutant
              Budou se lišit graficky. "Spekulace, nepotvrzeno" by napsal bleskař, ale je to logické.
            • Draken69CZ
              A v čem budou jiné?

              /upravoval jsem to ještě než tu tvá reakce byla, jinak je jasné že graficky to bude lepší když bude mít lepší výkon, to by ztrácelo smysl.
            • MickeyMutant
              Nebudou.

              EDIT: Ten "obsah" jsi doplnil až po mojí reakci.
        • Mart9
          TEĎ ano. Počkej za rok.
    • ucho
      hráčům, vývojářům, Sony.
    • Draken69CZ
      Mě protože jsem nekoupil původní PS4 a teď dostanu za stejné peníze lepší HW a zahraji si hry plynule.
      • Still
        Plynule *1* *1* *1*
        Smíchy tady brečím na zemi
      • Kdyby sis ten článek přečetl, tak zjistíš, že za stejné peníze Neo určitě nedostaneš *7*
        • Draken69CZ
          Takže ta cena bude pevná na vždy? už se s ní nikdy nehne? oujé
  • MickeyMutant
    Paywall, Adame, paywall. Stejná chyba jako bleskař hodinu před tebou.
  • Koukám, že cenzor se při mazání opět veze na vlně double standardu (viz posty True Jejdaska a Wallet Warriora). PC hráči nemaj peníze a Veskoslav je troll, protože píše pravdu.

    Směšné, jako tento web...
  • 4K a 60 fps bych moc neřešil, spíš na tom starším PSku bude problém rozjet hry za 2 roky
    • Tak by hry vypadali stejne hnusne osm let jako za predchozi generace. Spis bych videl problem s tou jejich virtualni realitou, kterou ta starsi krabice zvladne maximalne v pixelart grafice ;)
    • A proc si myslis ze to cely vymysleli?
  • no jestli tam bude neco jako r9 290->polaris? tak na 4K asi ne ale 1440p by bejt mohlo i s 60FPS u dost her
    • Draken69CZ
      Ne bude tam 1080p/60fps
      • XorxoxTalarius
        Tak urcite :)
        • Draken69CZ
          Ale musíme jít tomu štěstíčku trochu naproti ty vole
    • Veskoslav
      R9 290 je více jak 3 roky stará karta.
      • no ja myslel jako vykonostni uroven R9 290X/R9 390X/Polaris... ne jako ze tam bude primo stara R9 290X to je snad jasny, ne??
        • Veskoslav
          R9 390X? Tak to tam rozhodně nebude na této úrovni:) Možná tak 380X
      • Veskoslav je mene jako 12 let stary troll

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit