Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bacha na to, taky ti to můžou smazat... nemaj to rádi.
  • pocta Vetřelcům ?
    Prosím vysvětlit.
  • Veskoslav
    Nesouhlasím. Když informuješ o něčem, měl by jsi mít aspoň základní informace. Což toto základní informace je. Stačí na to i 2 minuty na Google...
  • Sorry, tohle mi přijde jako naporsto zbytečný trolling. Článek měl informovat o hře, to udělal dostatečně. Tiscali je herní server, ne server o wargames. Natož o WH40K. Takže recenzent fakt nemusí znát detaily z univerza. Tohle není 4Chan nebo Spikey Bits...
  • Veskoslav
    Prosím autora, aby si něco zjistil o W40k....Evidentně to není jeho šálek kávy. Stačí si aspoň něco přečíst. Článek sice splnil účel o informacích ohledně nové hry, ale ten zbytek jsem se fakt docela smál. Jenom pár takových drobností. Genostealeři (Genolupiči po česku) jsou druh Tyranidů a ti mají s Chaosem tolik společného, co Junior salám s masem. Nic. Tato kasta Tyranidů je takový hybrid a nejsou to čisto krevní Tyranidy. Mnohdy jsou jejich armády tvořena kompletně přeměněnými lidskými hostiteli, příbuznými Tyranidy atd. Genostealeři jsou jedni z nejobávanějších nepřátel. Ať už tím, že jejich chytinové zbraně dokáží prorazit i terminátorské zbroje nebo pro jejich inteligenci, díky nimž vytvářejí i tzv. kulty, které jsou mnohdy nebezpečnější než samotný Úl a jeho armády. dokáží totiž infikovat lidské oběti, ovládat je a tak zamořit celé planety jenom tím, že prostě vydají určité rozkazy skrze své oběti. Navíc naprosto nemusí hledat inspiraci ve Vetřelci, v tolika knížkách se s nimi utká ať už Garda nebo UltraMarines. Většinou na vracích vyvržených z Warpu nebo při obsazování padlých planet. Inspiraci Vetřelcem vážně nevidím. Takže prosím autora, ať do toho neplete Vetřelce, Dooma atd. a raději ať tyto články píše Aleš. Nemám nic proti autorovi, ale je to asi to samé, jako bych psal o jaderné fúzi do odborného časopisu. Něco bych napsal, ale asi by mě za to sežrali.
  • XorxoxTalarius
    Na autorovy je sice videt ze je pro nej Warhammer spanelska vesnice, ale preview splnila ucel a je zatim videt (tedy aspon podle zbezneho popisu), ze to bude dobre, tak ted jeste pockat na recenzi a doufat
  • mimochodom je von aj leaknute Gameplay video
    https://youtu.be/sQhSiAKdBxM

    mi pride, ze sa to najviac priblizuje Space Hulk: Revenge of the Blood Angels, co by bolo len dobre..kedze ta hra uz vo svojej dobe bola nadcasova :)
  • Vůbec nevíš. Naonec přežil, ale vlezlo mu to na mozek. Skončil tím, že běhá po celé Americe, seká trávníky a vede nějakej obchod s korýšama.

    A skoro se taky dostal na Měsíc...
  • kovar.jakub
    Ohledně pokroucení Chaosem něco naznačovali i sami autoři - řekl bych, že později tam něco bude ;)
  • Tys umrel ve druhý svetovy na tom mostě... *13*
  • Hispánský rap použitý jako pozadí traileru k W40K hře? No myslím, že už jsem viděl všechno a teď můžu spokojeně umřít.
  • Promiň, ale to je jako říkat např. v recenzi na Baldurs gate z Forgotten realms, že "je to pocta Tolkienovi a jeho Středozemi". Ano, je si to podobné asi jako hrušky a jablka. Oboje úplně něco jiného.
  • pre vsetkych internetovycj mudrlantov ktori sa tu pohorsuju nad prirovnanim genestealerov k alienom
    dam vam 2 cisla: 1.kresba aliena - 1978
    warhammer 40K - 1987
    (google,4 sekundy)
  • C-BEAM
    to je samozřejmě pravda ale že by ty jejich karikatury byly poctou pro Gigerova Vetřelce, to skutečně ne.
  • Sadly, genestealers jsou fakt ukradení Vetřelci. Jako řemen :D
  • del0
    Nechápu, proč se tu lidi tak čertí. GW se u Tyranidů očividně inspiroval Gigerem, to může popírat snad jen fanboy.
  • TheGGG
    Autor zas nic neví, ale to mě tak nevadí, hlavně když hra vyjde a bude pěkně hratelná a neztrapní w40k.
  • každý si predstavuje genolupičov nejak inak v podstate ..to by som neškrabal..:))...a ak to bude vyzerať tak ako vo videu tak sa fááákt teším teším a držím palce všetky štyri nech sa to podarý bo warhammer ,a warhammer 40 000 sa popri mne vezú už pekných páááár rokov .:) *5* v knižnej podobe myslím ,herne to bolo dávno..
  • Ne, moje džíny vám nedám! *16*
  • :) to jako kradou Jean? :D
    Genestealers to jsou ... ale asi pořád lepší než "vetřelci"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit