Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jestli to bude stejna patlanina jako conviction,tak nezajem.
  • Mato1987
    hmm ak to s tým nezáujmom u PC bude pravda, tak nech idú do pierdole.
  • Nechápu, co na Conviction bylo tak špatného. Prostě akční thriller s naprosto jedinečně zábavnou kooperací. Příjemná změná po několika letech čekání, až enemák A dojde do body B, kde se bude dát odkrouhnout.
    • to ze na to nalepili nazov splinter cell len aby sa prizivili na znamej znacke a nasr*li tak obrovsku zakladnu priaznivcov tejto klasickej stealth hry.

      ako keby EA spravili floorballovu simulaciu a dali na to nalepku FIFA 13.

      a navyse aj keby sa to volalo akokolvek ta hra bola proste priserna. neuveritelne jednoduche vodenie za rucicku s barlickami ako mark and execute. 0% stealth.
    • Když mě na SC nejvíc baví právě to čekání na správnou chvíli kdy vylézt ze stínů. Chaos theory jsem třeba prošel na hard bez jediného omráčeného protivníka (pokud to mise nevyžadovala). Tedy až na tu předposlední, kdy se musely odjistit nálože a do místnosti vrazil ten speciální tým. Ať jsem dělal co jsem dělal, jediná možná cesta byla je postřílet.
  • no som zvedavy ... bolo by dobre ozrejmit ci sa chysta pokracovanie splinter cell serie, alebo conviction bullshitu. bol by som rad keby nadviazali na chaos theory ... resp na PS2 verziu double agenta, ta bola tiez vyborna
    • Mechwarrior_bw
      vzhľadom na dobré predaje na X360 pôjdu skôr cestou Convictionu ... žial.
      • Miserius
        Ale za to muzou opet jen a jen pirati... Na xku se to taky pirati, ale ne v tak obrovsky mire...
        • LOL pirati :D
          tu hru by som nezobral ani keby mi za nu niekto dal 5€.
          pozri sa na predaje napriklad Portal 2. akoto ze tam nikto neplakal na piratov?
          ake mal Witcher 2 predaje?

          jednoducho zle hry na PC nezarabaju peniaze.
        • Mechwarrior_bw
          neviem prečo sem pletieš pirátstvo. Ja som narážal na to, že na xboxe sa predalo skoro 2x viac Convictionu ako pred tým Chaos Theory. Takže nemajú dôvod opúštať zabehnutú líniu a vracať sa k pôvodným dielom.
          • Miserius
            Heh, uz jsem to pochopil...konecne :D Vic Conviction nez CT. Da, ja panimáju.
        • Kdyz ono shazovat vsechno na piraty je uz trochu ohrane,nemyslis? *1*
          • Miserius
            Reaguju na prispevek kterej uvadi, ze na Xku byly nesrovnatelne lepsi prodeje = mensi prodeje na PC = jasna vec...
        • Miserius
          Jojo, Pirati, uminuskujte me :D
  • Po tom fiasku, který se jmenoval Conviction, mě tato zpáva nechává poňěkud chladným ... ale pokud by se vrátili ke konceptu prvních tří dílú, tak bych se vůbec nezlobil.
    • Podle mě Conviction nebyl zas tak špatný, ale je fakt že kdyby se vrátili spíš k starým dílům udělali by líp.
      • nebyl spatny? ved to nemalo so stealthom nic spolocne. hlupa linearna koridorovka s uzasnymi featurami ako mark and execute. ak by tu hru nazvali ja Jason Bourne Conviciton nepoviem ani slovo ale Splinter Cell? LOL
    • dílů*
      • SCC nebol vobec zly len presiel trocha viac na akcnost...ale ja som to ako minus nebral..bavilo ma to kupil som to nelutujem :) ...ale mrzelo by ma keby sa vyhne PC pretoze to by som musel kupovat konzolu a potom ju niekomu zasa predat :D
  • Dobrá zpráva už mi tahle séria docela chybí.
  • Hanzales
    No mohli by se zase vrátit ke konceptu Chaos Theory a jen to třeba okořenit o nějaké nové featury. Třísknout šmejdem o pisoár přeci jen mělo něco do sebe ;o)
    • třískalo se i v Conviction :)
      • On mysli prave tohle, ve starsich dilech se netriskalo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit