Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na hrach se nesedí, na hrach se klečí *3*
  • Že je je Bethesda plná křivejch hájzlů není nic nového, ale divte se jim, že ruší hru, ze které po několika letech vývoje a jeho restartů mají jen fake předscriptovanou prezentaci na ohromování naivních herních pissálků.
  • Malleth
    Na co se těšit? Na Dišonord přeci...
  • smejki
    to už je pomalu na srdečnou gratulaci směrem k Marylandu *1*
  • Vydavatelé většinou hlavně financují :).
  • Kéž bys neměl pravdu *13*...
  • To nee.. |o:
  • janchor
    (tento příspěvek obsahuje nevhodné výrazy a jeho autor je čuně, sezení na hrachu +1 den)
  • janchor
    Fuckity fuckity fuck fuck fuck.
  • Black_Hand
    tak nejak...ale taky jsem znervoznel.
  • Jenom vydava nebo hlavne financuje?
  • Proč tedy Petr ktery nevěří zaručenym zakulisnim informancim piše tento članek? A trha srdce dalších hraču??

    Proč se tedy piší zpravy o tom že 2KCzech pracuje na GTA V?? Hold bulvar vladne světu a novinařina dostava pěkně na frak.

    Ja tu tedy predikuji že přiští tyden tu bude další članek o Prey 2.... A srdce u toho nikomu nebouchne:)
  • mohlo by být nicméně souhlas s Petrem Poláčkem, protože i mě se hra (zatím) trefila noty a koncept se mi moc líbí ... byla by škoda, kdyby to zrušili.

    Může to být taky tak, že si Bethesda ukousla příliš veliké sousto.
  • Take jsem se lekl. Urcite to bude ten samy pripad jako s DOOM 4 jak uz jsem psal v obecnych pred vydanim clanku.
    Drby o zruseni docasne zvysily zajem o hru a Bethesda take ze zacatku odpovidala "bez komentare a pozdeji drby o zruseni poprela.

    Bylo by silenstvi rusit hru, ktera byla vyvijena od roku 2006 a je uz v podstate hotova a i kdyby ji vydali v tomhle stavu (ke konci roku 2011 bylo hotove cele mesto a spousta misi), lide by ji koupili.
    S licenci i podporou by to melo byt OK, protoze skupina, pod kterou Bethsoft patri, licenci vlastni a ma k dispozici lidi, kteri engine vyvinuli.

    Tak snad uz brzy vyjde a neprotahnou zase vyvoj.
  • Nemohlo by se spíše jednat o zrušení vydání hry na nějakou konkrétní platformu? Že by z toho třeba (nedej bože) byla jen konzolová záležitost?
  • Kikstarter takhle velký projekt neutáhne. :(
  • *16*
  • Jestli Bethesda zruší Prey 2, tak má další TES od Lukáše jedničku jako vyšitou *1* Ale teď vážně. Co to ku.va doprdýlky má jako znamenat?
  • Luke
    Zakvičel jsem hrůzou jako podřezávané prase, když jsem si zprávu přečetl. Ale pevně doufám/věřím, že je to jen vyvolávání pozornosti. Prey 2 byla na prezentacích v dobrém stavu (rozhodně v lepším než Dishonored) - i když to samozřejmě bylo udělaný na efekt pro novináře. V prezentacích na E3 a na GamesComu se sice ukazoval ten samý gameplay, ale byly v něm patrné změny (jiné řešení situací atp), což je dobrá známka.

    Rušit hru v téhle fázi vývoje je (doufám) naprostá hovadina. Pár věcí, co by to mohly způsobit:
    -komplikace s licencí/podporou id Tech 4 (nutnost překopat to do jiného enginu, prodloužení vývoje = až moc drahé (i když ty bambiliardy ze Skyrimu....)).
    -Human Head Studio se s Bethesdou pohádalo/bylo rozpuštěno a na Prey 2 teď nikdo nemaká.
    -Stránka PS Focus potřebuje zvýšit návštěvnost.
    -Celé Human Head Studio letělo letadlem a sejmuli je ufoni.

    Btw, je teda dost zvláštní, že od konce minulého roku se na Prey 2 fanpage na Facebooku neobjevil ani chlup novinek. A kdyby to fakt zrušili, tak Kickstarter, ne? :)
  • Stacilo se mi podivat na prezentaci a jsem v obraze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit